Přejít k hlavnímu obsahu

Lunární uzly v Býku a Štíru: Největší astrologická událost roku, která změní osud nás všech. Lvy čeká velká oběť, Vodnáři zbohatnou

Info ikona
Ezoterika

Osmnáctého ledna se lunární uzly přesunuly do protilehlých znamení Býka a Štíra. To s sebou přináší i dvě nové protichůdné energie, které nás ovlivní. Co konkrétně lze dle astrologů očekávat a jak to změní osud vašeho znamení zvěrokruhu?

Změna polohy lunárních uzlů je důležitou astrologickou událostí

Pět dní zpátky zpátky došlo k důležité astrologické události, která nás ovlivní na dalších 18 měsíců. Řeč je o tom, že se severní lunární uzel nachází nyní ve znamení Býka. Možná už jste o lunárních uzlech slyšeli. Jsou to dva body (jižní a severní) proti sobě na obloze, které označují místo, kde se oběžná dráha Měsíce protíná s ekliptikou Země (neboli dráha, kterou prochází kolem Slunce). Dne 18. ledna se severní uzel přesunul z Blíženců do Býka a jižní uzel se přesouvá ze Střelce do Štíra, tedy do znamení, ve kterých uzly nebyly od roku 2004. Lunární uzly diktují v astrologii energii, která je kolem nás. Severní lunární uzel představuje současnou energii, tedy to v jaké atmosféře se nacházíme. Jižní uzel symbolizuje karmu a minulé životy. Pojí se s našimi zvyky a vzpomínkami.

Numerologie: Sluneční číslo určuje, jak vás druzí vnímají. Číslo 1 vyzařuje sílu, číslo 5 mají za blázna

svetzeny.cz

V současné době nastala situace, kdy jsou dva protilehlé uzly ve dvou protilehlých znameních – Býk je opačné znamení Štíra. Zatímco Býk staví na jistotě, Štír rád věci mění. Po dalších 18 měsíců se nám v Býčí energii bude lépe pracovat, naše vztahy budou vzkvétat a budeme sebevědomější. Prim v našich životech bude hrát následující rok a půl partner a rodina. Nevýhodou je, že Býk sebou přináší také velmi agresivní energii. Je to velmi impulzivní znamení, tato energie hněvu a frustrace nás zasáhne také. Jižní uzel ve Štíru bude zvyšovat naši intuici, důvěřujte svému nitru.

Info ikona
Býk

Dle astrologie to může vyústit hned v několik důležitých událostí. Jednak můžeme být svědky nárůstu konzumu, ale stejně tak se dle astrologů mohou objevit problémy související s potravinovou soběstačností, zemědělstvím, životním prostředím a právy farmářů. Očekává se pokrok ohledně kryptoměn a alternativního podnikání. Jižní uzel ve Štíru zase přináší mocenské hry, záhady a tajemství.

Horoskop: Dokonalý únor 2022 čeká na 3 znamení zvěrokruhu! Berani uspějí v práci, Ryci v lásce

svetzeny.cz

Jak lunární uzly ovlivní osud jednotlivých znamení zvěrokruhu?

Berani se následujících 18 měsíců zaměří na svoji duchovní stránku. Budou připraveni začít léčit svou duši a odpouštět. Velkých úspěchů dosáhnou, pokud budou stát nohama pevně na zemi a půjdou si soustředěně za svým cílem.

Býci si v roce 2022 najdou spoustu nových známých, přátel a získají cenné kontakty. Důvěřujte si, jste na dobré cestě ke splnění svých snů. Je možné, že v příštích 18 měsících vykonáte něco prospěšného pro vaši komunitu.

Blížence čeká úžasné období pro jejich kariéru. Díky své kreativitě zazáří. Práce je následujících 18 měsíců bude naplňovat i po duchovní stránce. Nesmí se jen nechat se odradit dílčími neúspěchy.

Raci do roku 2022 vstoupili s tím, že od života chtějí víc. Tento rok se jim rozšíří obzory, možná se dokonce změní celá jejich životní filozofie. Inspirovat je k životní změně mohou i lidé, které potkají.

Lvy čeká velká oběť, může se to týkat všech sfér jejich života. Jedno je jisté, budou nuceni vystoupit ze své komfortní zóny, pokud chtějí růst.

Panny se v příštích 18 měsících naučí lépe vypořádávat s nedokonalostmi a ocenit věci jako celek. Ustoupí trochu ze své pozice puntičkáře.

Váhy si uvědomí, jak se v poslední době zanedbávaly. Osvojí si rituály péče o sebe, které je zanechají nabité energií. Je to vhodná doba pro investice.

Štíry čeká rok a půl jako na houpačce, bude to období vzletů a pádů. Je možné, že se v tomto období zamilují do někoho jiného a ukončí současný vztah.

Střelce čeká návrat ke kořenům. Možná se přestěhují zpět do svého rodiště nebo k rodičům, utuží vztahy v rodině...Zároveň si uvědomí, že minulost neurčuje jejich budoucnost.

Kozorozi by měli následujících 18 měsíců věnovat velkou pozornost rozhovorům, ty jim mohou poskytnout tolik žádané příležitosti. Potkají je situace, které budou vypadat beznadějně, ale vyjdou z nich ještě silnější. Měli by se soustředit na své vlastní cíle a ambice a neřešit životy druhých.

Vodnáře čeká velmi bohatých 18 měsíců. V oblasti financí by se jim dle astrologie mělo dařit skvěle. Budou vděční za to, jak dobře se jim daří.

Ryby se mohu těšit na spoustu příležitostí a nekonečné možnosti. Jděte za svou vizí a sny. V následujících 18 měsících projdete duchovním rozvojem a naučíte se sebelásce.

Zdroje: Cosmopolitan, Chani, Elite Daily

Ubývající Měsíc: Je vhodnou fází pro začátek hubnutí i úklid. Poznejte jeho sílu, a zbavte se tak úzkostí a negativní energie

svetzeny.cz