Přejít k hlavnímu obsahu

Vize známého britského věštce pro rok 2022: Prý se k nám blíží vesmírná hrozba a čeká nás i jeruzalémský zázrak

Nicolas Aujula je známý britský věštec, který již správně předpověděl celou řadu událostí, které ovlivnily světové dění. Nyní zveřejnil svou vizi pro rok 2022. Dle jasnovidce nás prý čeká jeruzalémský zázrak, hrozba z vesmíru i přejímání čínských slov.

Nicolas Aujula – přední britský věštec

Nicolas Aujula je šestatřicetiletý talentovaný britský věštec, který se mimo jiné věnuje i regresní terapii, hypnóze a astrologii. Proslavil jej jeho dar vidět do budoucna. Správně se mu podařilo předpovědět blížící se pandemii, a to již v roce 2018, kdy promluvil o „chřipkovém neštěstí, které zachvátí svět“. Nicolas Aujula si je dnes už jist, že ve svých předpovědích viděl novou nemoc Covid-19. Zcela správně také předpověděl, že Trump bude ve volbách poražen, což povede k protestům. Nicolas Aujula také věří, že má za sebou už několik minulých životů, v nichž měl být například egyptskou královnou, služkou, lvem či obyvatelem jiné galaxie. Své schopnosti objevil již v dětství, naplno se však rozvinuly v jeho 17 letech. Tvrdí, že jeho vidiny jsou velmi živé, jako byste se dívali na plátno v kině a sledovali film. Jako každý rok, i letos zveřejnil své vize týkající se blízké budoucnosti.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejhorší den v roce 2022 pro každé znamení zvěrokruhu. Rak zažije peklo 3. března, Býk v půlce května

Máte dobrou náladu a jste plni motivace v novém roce 2022? To je dobře! Ale pozor, v roce 2022 je určitý den, který by vám mohl zkazit dobrou náladu. Přečtěte si, který den si vytáhnete "černého Petra" podle znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Čeká nás prý jeruzalémský zázrak i hrozba z vesmíru

Nicolas Aujula se vyjádřil i k tomu, jak v jeho vizích vypadá mezinárodní dění. Očekává, že spolu Čína a Rusko budou vést „vesmírné závody“. Věří, že Čína se do roku 2030 stane dominantní supervelmocí. Dokonce si myslí, že čínsky se brzy začneme učit všichni a světové jazyky budou přebírat termíny z čínštiny. Co se týče Evropské unie, Polsko bude dle věštce zvažovat své vystoupení. Také vidí zázrak v Jeruzalémě, který si „bude nárokovat křesťanský svět“. Pozitivní zprávou je, že v roce 2022 dle Nicolase Aujuly svět neskončí. Stejně jako jasnovidec Nostradamus vidí asteroid mířící k planetě Zemi, ale katastrofu prý odvrátí raketa odpálená armádou, což dráhu asteroidu odkloní, a vše tedy dobře dopadne.

Info ikona
Asteroid

Pro které celebrity bude rok 2022 šťastný?

Co se týče jeho vizí ohledně slavných osobností, dle Nicolase se může Meghan Markle těšit na úžasný rok. Sice jim to ve vztahu s Harrym stále bude trochu skřípat, ale Meghan čeká nová role, ve které zazáří. "Viděl jsem Meghan, jak stojí na jevišti v nějaké nové veřejné roli a mluví. Možná pracuje jako moderátorka, což jí přinese nový zdroj příjmů,“ myslí si talentovaný jasnovidec. Dále je také přesvědčený, že se Meghan nadále bude angažovat v různých neziskových organizacích, které upozorňují na závažné problémy, jako je například zneužívání dětí či týrání žen. Její práce nás prý všechny dojme k slzám. Jasnovidec také vidí, že Harry a Meghan počnou třetí dítě a celkově v průběhu roku jejich vztah zesílí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Smůlu naopak bude mít královna popu Madonna, tu prý příští rok čeká smutná událost. Zármutku rovněž bude čelit známý hollywoodský herec Will Smith. Nicolas Aujula předpovídá i zrod nová superstar. Tou se stane žena se jménem Jackie. Více ale o nové tajemné celebritě zatím neprozradil. A nebude sama, kdo se octne na výsluní. „Mladá tenistka všechny překvapí tím, že nečekaně vyhraje velký turnaj,“ říká věštec. O kom je řeč, je možné, že má na mysli vycházející tenisovou hvězdu Emmu Raducanu?

Zdroje: Wales Online, Mirror

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček
Mohlo by se vám líbit

Velký finanční horoskop roku 2022: Vodnářům přinese obrovské výdaje, raci budou mít hlouběji do kapsy. Jak na tom bude vaše znamení?

Bude v roce 2022 vaše peněženka prázdná, nebo plná? Měli byste začít více šetřit, či si můžete dovolit i větší výdaje a investice do nemovitostí? Podívejte se, jak to vidí předpovědi astrologů. Znamení zvěrokruhu vám napoví, zda se vám bude v novém roce dařit, nebo budete mít hlouběji do kapsy.
svetzeny.cz