Přejít k hlavnímu obsahu

4 krásné maličkosti, kterým neodoláte

A i maličkosti by měly být krásné – pořiďte si trendy drobnosti, které jsou nejen funkční, ale zároveň originální a vzhledově atraktivní. Nabízíme 4 tipy, jimž nelze odolat.

Galerie: 4 krásné maličkosti, kterým neodoláte

1. Pixelový batoh pokaždé jiný

Batůžek, který se hodí na pochůzky městem, do školy i do práce, dokáže měnit svůj vzhled podle toho, jak se vám zachce. Prostřednictvím patentovaných silikonových pixelů můžete vytvářet jakékoli obrázky (zvířata, symboly, vlastní iniciály…). Pixelové tašky a batohy Uanyi (www.uanyi.eu) se prodávají v různých stylech a barevných variantách a ke startovací sadě pixelů můžete postupně dokupovat.

2. Plnicí či kuličkové pero s francouzským šarmem

Nová kolekce plnicích a kuličkových per Inès de la Fressange vychází vstříc vysokým nárokům Pařížanek – ty chtějí „pisátko“ vysoce funkční a zároveň šarmantní a módní. Proto si srdce tisíců fanynek získal Inèsin model Oak allover – stylizovaný motiv dubového lístku je totiž v sezoně léto/podzim 2013 trendy. Koupíte buď v nově otevřené prodejně Emotio v pražské Soukenické ulici, nebo na www.lestylo.cz.

3. Dokonalé desky na iPad

Desky na iPad mini od Case Logic (www.caselogic.cz) zachovají vašemu iPadu ultraštíhlý vzhled a dodají zajímavé barvy. Ať už si potřebujete udělat rychlou poznámku, nebo si pohodlně sednout a sledovat film, toto pouzdro pokrývá každý úhel. A navíc je tak hezké! 

4. Peněženka s italskou kvalitou a efektností

Vícebarevné peněženky italské značky Vera Pelle kombinují kvalitu materiálu i zpracování, propracovaný design a funkční styl. Jsou rafinovaně uspořádány tak, že přehlednější už být nemohou, a jejich neobvyklá hra barevných kontrastů si určitě získá vaše srdce. Koupíte na www.ModniDoplnky.cz.

Foto: www.uanyi.eu (2), Ines de la Fressange (1), www.caselogic.cz (1), www.modnidoplnky.cz (1)