Přejít k hlavnímu obsahu

5 skvělých věcí pro úsměv jako má Julia Roberts

Zářivě bílý úsměv je pravděpodobně jedna z prvních věcí, které si všimnete při pohledu na Pretty Woman. Kromě práce zubaře za ni však Julia vděčí ještě jiným záležitostem, překvapivě velmi jednoduchým. Zkusíte je?

Jděte na to přes přírodu

Předpokladem pro hezký vzhled zubů je péče. Zubní sklovina je sice ten nejodolnější bilogický materiál na světě – pro představu unese až 80 kilogramů – je velmi snadné ji ale zničit chemickými produkty. Proto se jim raději vyhýbejte a podívejte se po přírodních preparátech, které nabízí stejný účinek.

Líbejte se

Zní to možná zvlášně, ale je prokázáno, že líbání udržuje v ústech ideální ph, které zamezuje množení bakterií. Při polibku se v ústní dutině tvoří enzymy, které vyrovnávají nadměrně kyselé prostředí.

Zkuste zlatou pastu

whitening

 

Účinky zubní pasty White Pearl Smile NanoCare Charcoal se skutečně zapřít nedají. Používá pokročilou technologii nanočástic 24karátového zlata a speciálního aktivního prášku z uhlíku, který zubní sklovinu dokonale vyčistí od skvrn a nežádoucího zabarvení způsobeného pitím kávy, čaje, vína, nebo třeba kouřením a konzumací jídel zabarvujících zuby. I v tomto případě se jedná o přírodní produkt bez fluoridů, který je navíc obohacený o propolis a xylitol a díky tomu udržuje prostředí ústní dutiny bez bakterií. Koupíte ji například zde www.krasnyusmev.cz.

Dbejte na pravidelnost

A nemíníme jen to, abyste si zuby čistili dvakrát denně, ale abyste také nezapomínali na pravidelné kontroly. Věděli jste, že péči hrazenou pojišťovnou, tedy preventivní prohlídku dvakrát do roka, využívá jen 37 procent lidí? Nejčastějším důvodem, proč lidé nechodí na zubní prohlídky, je strach z bolesti. Přitom právě pravidelné vyšetření v zubním křesle bolestivým zákrokům předchází...

Vsaďte na opálení a tmavou rtěnku

Všimněte si, že Julia má téměř vždycky hezký bronzový nádech. Ten v kontrastu se zuby pak krásně umocňuje jejich bělost. Takže naše další rada zní – opalujte se, opalujte se, opalujte se, nebo alespoň používejte samoopalovací krémy. Pokud chcete barvu zubů umocnit, vsaďte také na tmavší hnědou nebo červenou rtěnku a naopak se vyhněte růžovým odstínům, které zuby zase opticky zabarvují dožluta.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku