Přejít k hlavnímu obsahu

Chování, kterým muže zaručeně odradíte od vztahu: Neočekávejte, že za vás automaticky vše zaplatí

Vztahy jsou složité a vyžadují vzájemné porozumění, kompromisy a respekt, aby mohly fungovat harmonicky. Pro muže, stejně jako pro ženy, existují určité vlastnosti a chování, které mohou vytvářet napětí a dokonce vést k rozpadu vztahu. Přečtěte si, které chování muži opravdu nesnášejí a můžete ho tak definitivně odradit od vztahu.

Velký horoskop lásky na září: Nezadaní Lvi budou ostatní přitahovat jako magnet, Berani se ozvou starým láskám

Pomalu se blíží podzim a konstelace hvězd se konečně ustálily. Horoskop lásky na září tak odhaluje tajemství vibrací, které jsou spojeny s láskou a vztahy. Čekají vás nové začátky i emocionální putování, kdy se vaše srdce propojí s pohybem planet. Odhalte, co vás v září podle astrologů čeká v oblasti lásky.
svetzeny.cz

Muži nesnášejí, když nemají dostatek času na své přátele

Každý má právo na svůj vlastní sociální život i mimo partnerský vztah. Muži i ženy potřebují čas trávit nejen spolu, ale i se svými přáteli, sdílet s nimi zážitky a udržovat tyto vztahy. To samé koneckonců platí i naopak – i ženy nechtějí kvůli vztahu přicházet o své přátele.

Muži nesnášejí vytahování starých záležitostí

Minulost by měla zůstat minulostí. Vytahování starých problémů a chyb může otvírat staré rány a bránit růstu vztahu. Na minulosti už stejně nelze nic změnit, jediné, co můžete ovlivnit, je přítomnost a budoucnost vztahu.

Muži nesnášejí, když jim žena podlézá

Přílišná závislost a snaha neustále vyhovět partnerovi může působit nepřirozeně a odradit nejen muže, ale i ženy. Zdravý vztah zahrnuje respektování osobního prostoru partnera, ale také zachování si vlastní důstojnosti. Pokud žena muži příliš podlézá, může nabýt muž dojmu, že se jedná o nesebevědomou ženu bez vlastní identity.

Muži nesnášejí dramatické výstupy

Neustálé hádky a dramatické emocionální projevy vytvářejí zbytečné napětí ve vztahu. Klidná komunikace a schopnost řešit neshody bez zbytečného dramatu jsou klíčem ke kvalitnímu partnerskému životu. Muži navíc nebývají tolik emocionálně založení, jako jsou ženy, proto jsou jim přehnané emoce proti srsti a preferují pragmatická řešení konfliktů.

Muži nemají rádi nerozhodné ženy

Nedůvěra ve vlastní rozhodnutí a neustálá nerozhodnost mohou vytvářet frustraci u partnera, který musí veškerá rozhodnutí dělat sám. Vztah potřebuje, aby se oba partneři rozhodovali společně, nebo vytvořili kompromis při společném plánování, aby vše nebylo jenom na jednom z nich.

Jak se změnily lásky Hrušínského z Discopříběhu: Krásná Eva procestovala s miliardářem svět, Jituška si prošla peklem

Kdo by neznal legendární dva díly Discopříběhu s nesmrtelnými hity. Strasti a slasti dospívajícího Rudolfa Hrušínského nejml. (52) baví dodnes. Jak se změnily a kam vedly kroky jeho lásek? Z natupírované Evy se stala krásná a úspěšná žena. Šedá myška Jituška se vyloupla ze své ulity a i přes bolestivé období je konečně šťastná a možná byste ji dnes na televizní obrazovce ani nepoznali.
svetzeny.cz

Muži nesnášejí, když jim ženy nedůvěřují bezdůvodně

Důvěra je základem každého vztahu. Neustálé podezřívání, které není založeno na žádné negativní zkušenosti z minulosti, může muže frustrovat a vést až k nepříjemným konfrontacím. Otevřená komunikace a vzájemná důvěra jsou klíčem k udržení každého vztahu. Pokud dojde k narušení důvěry, měli by oba partneři pracovat na jejím obnovení.

Muži nesnášejí, když je ženy neumí nikdy ocenit

Ocenění a uznání jsou důležité pro oba partnery. Stejně jako ženy rády poslouchají, jak mají krásnou domácnost, či jak jim to sluší, i muži občas potřebují komplimenty. Jinak se mohou cítit přehlížení a nedocenění, kdy v nejhorším případě mohou ocenění hledat u jiných žen.

Muži nemají rádi probírání jejich vztahu s jinými osobami

Intimní a osobní záležitosti by měly zůstat mezi partnery. Probírání problémů ve vztahu s ostatními lidmi může vést k porušení jejich pocitu soukromí a vyvolat pocit nedůvěry.

Muži nesnášejí, když ženy automaticky předpokládají, že všechno zaplatí

Rovnost je důležitou součástí moderních vztahů. Už dávno neplatí, že za vše musí platit pouze muž, nebo že se nikdy žena nesmí ozvat jako první. Tudíž předpokládat, že muž automaticky platí za všechno, může vést k pocitu nedocenění a nespravedlnosti, přestože muži si své partnerky rádi hýčkají a platí za ně. Spravedlivé rozdělení nákladů je třeba pro každý zdravý partnerský vztah.

Zdroj článku