Přejít k hlavnímu obsahu

Zlozvyky, které spolehlivě odradí každého muže. Pokud děláte jeden z nich, váš protějšek ihned ztratí zájem

Každý člověk má své vlastní preference a názor na to, co je přitažlivé a co naopak odpudivé. Přesto však existuje pár věcí, které spolehlivě odradí drtivou většinu mužů. Může jít o nedostatečnou hygienu, nevhodné chování, ale i nezdravý životní styl. Přečtěte si, kterým chybám se musíte zaručeně vyhýbat a staňte se nejlepší verzí sebe sama.

Energetická přitažlivost muže a ženy: Váš milostný život ovlivňují čakry víc, než si myslíte

Lidské tělo má celkem sedm základních čaker. Tato energetická centra v lidském těle spojují duchovní vědomí s fyzickým tělem. V mužském i ženském těle fungují odlišně, protože energie, kterou vyzařují jsou různé. Doplňují se, kombinují, ale přesto jsou jiné.
svetzeny.cz

Nepříjemný zápach

Nepříjemný zápach z úst nebo těla může být velkým odpuzujícím faktorem pro většinu mužů. Hlavní příčinou těchto tělesných zápachů můžou být nedostatečná hygiena, špatná strava nebo některá onemocnění. Proto je důležité dbát na správnou hygienu, zdravou stravu a pravidelné preventivní prohlídky.

Nadměrná konzumace alkoholu

Příliš častá konzumace alkoholu může být pro muže velmi odpudivá. Obzvlášť ve vyšší míře pak způsobuje u žen nevhodné chování a většina mužů nemá ráda pohled na opilou ženu. Alkohol navíc může negativně ovlivnit nejen zdraví, ale i vnímání a chování. Pokud se alkoholu nechcete vzdát, omezte jeho konzumaci na minimum a pijte distingovaně.

Špinavé nehty a suchá kůže

Neupravené nehty a suchá kůže opravdu nelahodí mužskému oku. Špinavé nehty evokují nedostatečnou hygienu a suchá kůže zbytečně přidává roky navíc. Dbejte proto na dostatečnou hydrataci a nehty udržujte upravené a čisté.

Žluté zuby

Žluté či dokonce hnědé zuby mohou být pro muže velmi odpudivé. Pro zdraví zubů je důležité pravidelné čištění a pravidelná návštěva zubního lékaře. V dnešní době navíc existují i velmi šetrné metody, jak zuby vybělit.

Hamižnost

Hamižnost muže spolehlivě odradí, jelikož ukazuje, že žena je sobecká a nehledá společný prospěch. Ideální je mít zdravý přístup k penězům a umět s nimi hospodařit.

Sapiosexuál: Možná jste to právě vy. Zjistěte, co je na opačném pohlaví nejvíce přitahuje

Sapiosexuál je termín, který v poslední době získal na popularitě. Jedná se o označení pro osoby, které pociťují vzrušení a silnou přitažlivost k intelektu a vzdělání druhé osoby. Hlavním znakem sapiosexuála je tedy to, že pro něj není primární fyzický vzhled osoby, ale spíše její inteligence, vědomosti a schopnost rozvíjet svůj intelekt. Co na to říká věda?
svetzeny.cz

Používání vulgárních slov

Pokud vám občas vyklouzne nadávka, nic se neděje. Opravdu však nepůsobí příliš žensky, když žena mluví sprostě a každou větu prokládá vulgaritami. Muž se v přítomnosti takové ženy může cítit dokonce trapně, pokud takto žena mluví před ostatními lidmi.

Nepřirozený make-up

Není to jen zcela přirozený vzhled, co muže přitahuje. Pokud má žena hezký make-up, dokáže to její vzhled vylepšit a muži to ocení. Pokud má však žena make-up ve zcela jiném odstínu, než je její kůže, na očích má místo řas kartáče a rtěnka přesahuje o značný kus obrys rtů, může to na muže působit odpudivým či groteskním dojmem.

Nezvládání emocí

Ženy, které nedokážou kontrolovat své emoce, mohou být pro muže nevyzpytatelné a nebezpečné. Většina mužů navíc nesnáší hysterické výstupy – ostatně stejně jako je nesnáší ženy na mužích.

Přehnaná závislost na technologiích

Pokud žena tráví většinu času na sociálních sítích nebo s mobilním telefonem v ruce, může to být pro muže znepokojivé a frustrující. Komunikace pak může selhávat a muž ztratí zájem s ženou vůbec konverzovat. Je důležité najít rovnováhu mezi online a offline světem.

Existuje zkrátka mnoho faktorů, které mohou muže u žen odpuzovat. Důležité je být si vědoma toho, že každý člověk má své nedostatky a nikdo není dokonalý. Nejdůležitější je být sebou sama a snažit se být nejlepší verzí sebe sama, abyste se sebou byla spokojená především vy. Ostatně sebevědomí je vlastnost, která muže velmi přitahuje.

Zdroj článku