Přejít k hlavnímu obsahu

Vzhled není na prvním místě! Toto jsou vlastnosti, které mužům připadají na ženách nejvíce atraktivní

Možná vás překvapí, že ačkoliv vzhled svoji roli v atraktivitě hraje, zdaleka ne tak velkou, jak byste možná čekali. Často muži hledí spíše na charakter ženy než na její zevnějšek. A bylo již mnohokrát potvrzeno a zjištěno, že to nejsou velká prsa, úzká pas nebo velké rty, co je přitahuje. Podle všeho se zaměřují spíše na pozitivní osobnostní rysy. A způsob, jakým se k nim žena chová, je nakonec daleko důležitější, než jestli dobře vypadá.

Lásky z archivu: Madonna a Sean Penn se do sebe zamilovali na první pohled. Rozdělila je žárlivost

Královna popu Madonna a hollywoodský herec Sean Penn byli jednu dobu považováni za pár snů. Skutečnost ale byla úplně jiná, pár se měl často hádat. Přečtěte si, jak jejich vztah pomalu ale jistě zničila žárlivost.
svetzeny.cz

Rovnost

Přestože mnoho mužů má stále instinktivně potřebu své ženy hýčkat, v dnešní době se stále více objevuje ve vztahu rovnost, která se týká i placení účtů v restauraci nebo rozhodování ve vztahu. Jednání jako rovný s rovným připadá mužům velmi atraktivní a posiluje ženské sebevědomí.

Převzetí vedení

Muži mají ve vztahu občas problém udržet se ve vedení, ať už se jedná o rozhovory nebo rozhodování. Mít ženu, která se neštítí převzít vedení v různých situacích je pro muže velkým přínosem a žena v jeho očích okamžitě stoupne. Muži také milují, když ženy zvládají svůj strach a nejistotu i bez jejich podpory. Nezávislé a soběstačné ženy na muže fungují jako magnet, zatímco příliš závislé ženy je dokážou spolehlivě odradit.

Sebevědomí

Nic nerozzáří ženu lépe než její sebevědomí a spokojenost s tím, jaká je. Sledovat ženu, jak si věří, je pro muže neuvěřitelně přitažlivé, jelikož sebevědomé ženy považují za silné. S tím souvisí i udržování očního kontaktu. Nic nemůže překonat jiskru, kterou dokáže oční kontakt zažehnout. Některé bázlivé ženy však raději pohledem uhýbají, což je velká škoda.

Úsměv a smích

Úsměv dokáže ženu zkrásnit o několik stupňů a muži to moc dobře ví. Kromě toho v nich usměvavá žena navozuje pohodu a spokojenost. Stejně tak milují, když má žena smysl pro humor, jelikož humor se promítá do veškeré komunikace a dokáže dva lidi rychleji sblížit. Nepotřebují ani tolik, aby žena chrlila jeden vtip za druhým, bohatě totiž postačí, když se žena směje jejich vlastním vtipům. Pokud se žena tváří neustále nerudně, může v muži vzbudit dojem, že ji nudí, obtěžuje, nebo o něj zkrátka nemá zájem.

Pozor na ženu narcistku: Miluje drby nebo mluví pouze o sobě. Tyto znaky odhalí, zda někoho takového máte ve své blízkosti

Narcismus si obvykle spojujeme pouze s muži, ale není to jen jejich doména. Narcismus nezná genderové hranice, nerozlišuje muže nebo ženy. Neutuchající ego a samolibost tedy můžete identifikovat i u žen. Máte ve svém okolí nějakou narcistku? Rozpoznejte ji podle těchto znaků.
svetzeny.cz

Vášeň a dobrodružství

Muži milují, když jsou ženy divoké a nespoutané a jsou vždy nadšení, když je takto vidí. Oceňují ženy, které mají smysl pro vášeň a vzrušující chuť do života. Také považují za atraktivní ženy, které je doprovází při jejich dobrodružných aktivitách a nebojí se občas zariskovat. Stejně tak shledávají atraktivní ženy, které přicházejí s novými nápady, co by spolu mohli podniknout.

Dobrá posluchačka

Fyzická přitažlivost je samozřejmě také důležitá, ale stejně tak je pro muže důležité, aby mohli s ženou konverzovat na intelektuální úrovni. Je pro ně důležité, aby žena vnímala a oceňovala to, co říká, a vážila si jeho názorů.

Nedostupnost

Muži milují výzvy a vzrušení ze svádění ženy. Proto nejsou menší intriky vůbec na škodu a žena by měla občas nechat muže, aby se snažil získat její pozornost. Muže také dokáže zaujmout, pokud si žena zachovává roušku tajemství, pod kterou se muži snaží nahlédnout, aby se o ženě dozvěděli něco více.

Zdroj článku