Přejít k hlavnímu obsahu

Lásky z archivu: Madonna a Sean Penn se do sebe zamilovali na první pohled. Rozdělila je žárlivost

Královna popu Madonna a hollywoodský herec Sean Penn byli jednu dobu považováni za pár snů. Skutečnost ale byla úplně jiná, pár se měl často hádat. Přečtěte si, jak jejich vztah pomalu ale jistě zničila žárlivost.

Láska na první pohled

Psal se rok 1985, Madonna tou dobou zrovna natáčela videoklip k jedné z písní jejího dnes už kultovního alba Like a Virgin. Tehdy se s americkým hercem Seanem Pennem setkala na natáčení videoklipu Material Girl. Byla to velká náhoda, Sean Penn se tam stavil za bývalou asistentkou Meegan Lee Ochs. Říká se, že Sean Penn poprvé Madonnu zahlédl, když se po placu procházela v typově podobných šatech, které proslavila Marilyn Monroe ve filmu Páni mají radši blondýnky. Údajně to mezi nimi mělo ihned zajiskřit. Začali spolu randit. Nejprve nezávazně, jelikož se oba ještě vzpamatovávali z nedávných rozchodů. Věci posléze ale nabraly rychlý spád. O 6 měsíců později se konala svatba. Nový pár si získal spoustu fanoušků. Objevili se bok po boku ve snímku Šanghajské překvapení. Zamilovaná Madonna ještě téhož roku věnovala Seanovi Pennovi své album True Blue. Navenek všechno vypadalo naprosto idylicky, ale když se zaklaply dveře, realita byla zcela jiná.

Mohlo by se vám líbit

Madonna čelí kritice kvůli retuším a filtrům: Grafik ukázal, jak by vypadala bez nich

Madonna již delší čas čelí kritice kvůli množství úprav, které má používat pro retušování svých fotografií. Grafik Hidreley vám ukáže, jak by Madonna vypadala, kdyby neexistovaly filtry a retuše. Změna je to skutečně velká.
svetzeny.cz

Rozdělila je žárlivost

Ačkoliv na veřejnosti byl pár samý úsměv, v soukromí jim často do smíchu nebylo. Kamenem úrazu byla žárlivost. Sean Penn měl údajně dostávat hysterické záchvaty a dělat Madonně žárlivé scény. Podezíral například skladatele Davida Wolinského, že se měl s Madonnou líbat. Sean Penn byl o své pravdě tak přesvědčený, že Davida Wolinského napadl v baru. Zdroj časopisu People popsal, jak moc to se zpěvačkou otřáslo.

Manželství celou dobu provázely stresové situace, ale tohle byl první velká z nich, první skutečně traumatická událost pro Madonnu. Wolinski byl někdo, koho znala, a opravdu to s ní otřáslo.

Postupně prý jeho výstupy gradovaly, měl být totiž přesvědčen, že Madonna tají poměr. Dle zdroje časopisu People se měl domnívat, že Madonniným milencem byl například zpěvák Nick Kamen, se kterým královna popu nazpívala hit Each Time You Break My Heart. Madonna tuto spekulaci rázně popřela.

Mohlo by se vám líbit

Madonna výjimečně ukázala svých šest dětí. Společná rodinná fotografie dojímá fanoušky

Madonna (62) umí i příjemně překvapit. Na sociálních sítích je extrémně aktivní, ale nečekejte uvědomělý profil, nýbrž řadu vyzývavých fotografií, kterými pravidelně dokáže pobouřit společnost. Nyní ovšem udělala výjimku a sdílela s fanoušky rodinnou fotografii a ti se fotografie nemohou nabažit.
svetzeny.cz

Vězení a rozvod

V červnu roku 1987 byl herec Sean Penn odsouzen k 60 dnům vězení z důvodu porušení podmínky. Nakonec si odpykal jen 33 dní z celkového trestu, pro jeho vztah s Madonnou to ale byla konečná. Na zpěvačku toho bylo už příliš, a tak se rozhodla v prosinci toho roku požádat o rozvod. Tou dobou se v Hollywoodu dokonce šuškalo o tom, že důvodem rozvodu je i domácí násilí, nicméně tyto spekulace nikdy nebyly oficiálně potvrzeny. Madonna otevřeně prohlásila, že se jedná o lež a všechna obvinění, o kterých se mluvilo, jsou smyšlená. Jako důvod rozvodu oficiálně Madonna udala „nepřekonatelné rozdíly“, oba dva také ale uvedli, že do sebe tou dobou byli stále zamilovaní. To potvrdili i o pár let později, Madonna se z lásky k herci vyznala v roce 1991 v dokumentu S Madonnou v posteli a Sean Penn udělal to samé roku 2015 v diskuzním pořadu Stephena Colberta. Madonna se o Seanovi Pennovi tehdy vyjádřila jako o „lásce svého života“ a Sean Penn se nechal slyšet, že ji stále velmi miluje.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku