Přejít k hlavnímu obsahu

Poznejte nejkontroverznější kulturistky světa, které ženské křivky nahradily horou svalů. Je to ještě v pořádku, nebo už je to za hranou?

Poznejte tři ženy, které se rozhodly ladné ženské křivky vyměnit za hroudu svalů. Jejich těla již dávno nepřipomínají ta ženská a vzhledem k extrémně velkým svalům se nepodobají ani klasické mužské postavě. Tyto dámy však pro tento vzhled věnovaly neuvěřitelně mnoho času posilovně a navíc daly všanc i vlastní zdraví.

Jaromír Jágr prožívá velkou životní ztrátu. Do nebe posílá dojemný vzkaz

Legenda českého hokeje Jaromír Jágr (50) informoval své fanoušky o smutné životní události. Ve věku 82 let zemřel jeho milovaný tatínek Jaromír Jágr starší. Jak se slavný hokejista rozloučil se svým tátou?
svetzeny.cz

Nataliya Kuznetsova

Nataliya Kuznetsova se narodila 1. července roku 1993 v Rusku. S nabíráním svalové hmoty začala už v pouhých 14 letech. V roce 2013 absolvovala Moskevskou státní akademii tělesné kultury a v roce 2019 se stala tváří značky prodávající výživové doplňky pro sportovce. Nataliya se nijak netají tím, že užívá anabolické steroidy a estrogenové blokátory, bez kterých by nebyla schopna svoji extrémní svalovou hmotu vybudovat. Tato žena není žádné peříčko, mimo soutěže váží totiž až 143 kg. Většinu její váhy však tvoří právě svaly, kdy přes biceps má 47 cm a přes stehno 71 cm! Dokáže také udělat dřep s činkou, která váží 280 kg. Ačkoliv je vdaná za kulturistu Vladislava Kuznetsova, považuje se za bisexuálku a děti zatím nemá.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Kulturistky

Make-up, šperky i cigarety: Jak dětské soutěže krásy kradou dětství, ale i ničí životy

Dětské soutěže krásy vzbuzují v lidech často velmi negativní pocity a jsou považovány za kontroverzní záležitost. V minulosti je doprovázely dokonce tragické události jako například vraždy dětských modelek nebo zneužívání. Některé děti se však tváří, že je tyto soutěže baví a dodávají jim pocit sebedůvěry. Nebo jim bylo řečeno, aby se tak tvářily? Kde je hranice mezi dětskou zábavou a pouhým plněním snů rodičů?
svetzeny.cz

Iris Kyle

Iris Kyle se narodila 22. srpna roku 1974 v USA. Kulturistice se začala věnovat, když se se svou rodinou přestěhovala do Orange County v Kalifornii, kde prý byla obklopena zdravě vypadajícími a fit lidmi. Na škole získala řadu atletických stipendií a později získala práci jako učitelka aerobiku. Tato afro-indická americká profesionální kulturistka je v současnosti považována za nejúspěšnější ženskou profesionální kulturistku všech dob. Při své výšce 170 cm váží během soutěžní sezóny kolem 59–76 kg, mimo sezónu jí pak váha kolísá mezi 79–82 kg. Přes biceps měří 43 cm a přes lýtko má 46 cm. Na bench press dokáže nad sebe zvednout činku, která váží 170 kg! Jejím dlouholetým partnerem byl japonský kulturista Hidetada Yamagishi a ani ona nemá žádné děti.

Móda: Štíhlejší za pár vteřin. Trendy oblečení, které vám ubere pár kilo a nestojí víc než tisícovku

Zima je obdobím, kdy převážná drtina z nás nosí především volnější a tmavé oblečení. Jenže při výběru takových módních kousků je dobré se zaměřit na to, jak v takovém oblečení vypadáme. To znamená, že pokud chcete vypadat štíhlejší a zároveň elegantně bez nutnosti utratit spousta peněz, musíme dávat pozor na styl a tvar módního kousku, který vybereme.
svetzeny.cz

Chyna

Chyna se narodila 27. prosince roku 1969 jako Joan Marie Laurer v USA. Jako dítě se s matkou a dvěma sourozenci často stěhovali, v sedmé třídě prý dostala polibek od mnohem staršího učitele a ve třinácti letech se u ní začaly objevovat první problémy s příjmem potravy. V 16 letech odešla z domova, zatímco se jí její matka pokoušela dostat do protidrogového rehabilitačního zařízení. Začala bydlet u svého biologického otce, který měl v minulosti problém s alkoholismem a jednou měl dokonce omylem bodnout její matku do stehna. Během studia na střední škole začala pracovat na své postavě.  V roce 1992 absolvovala University of Tampa se specializací na španělskou literaturu a vydala se do světa poté, co se připojila k Mírovým sborům. Po návratu ze zahraničí se živila jako servírka ve striptýzovém klubu a zpěvačka v kapele. Ve dvaceti letech absolvovala kurz na letušku, ale po cestě na svůj první let měla autonehodu a strávila 4 dny v nemocnici. Začala se tedy živit jako břišní tanečnice. Po vysoké škole se začala pravidelně účastnit fitness soutěží, které prohrávala paradoxně kvůli svým velkým svalům. Začala se tak věnovat wrestlingu a stala se první wrestlingovou superstar. Přezdívali jí osmý div světa, stala se držitelkou mnoha sportovních titulů a prvenství a také se objevila na obálce časopisu Playboy. Své fanoušky poté šokovala, když se začala věnovat i natáčení porno filmů. Její úspěch však postupně uvadal a Chyně začalo chátrat i duševní zdraví. Bojovala se závislostí na steroidech, kokainu i lécích na spaní. Její závislost se jí nakonec stala osudnou, když se ve věku 45 let předávkovala léky.

Zdroj článku