Přejít k hlavnímu obsahu

4 nejatraktivnější ženy po 50 podle znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Krása má mnoho podob a každý si pod ideálem krásy představuje něco jiného. Pro někoho je to blond, pro jiného černé vlasy, modré oči, pro jiného zase hnědé. Od fyzických rysů přecházíte na celkovou energii, charakter nebo také na to, jaký člověk je. Znamení toho může o vás prozradit mnoho. Mimo jiné například to, které ženy jsou podle znamení zvěrokruhu nejatraktivnější.

Nejatraktivnější ženy podle znamení po 50: Charisma a půvab

Lev

Ženy ve znamení Lva jsou rozené vůdkyně. Milují show a jsou velmi rády, když mohou někde předvádět svůj talent a um. Jejich sebevědomí je velmi vysoké, někdy až možná přehnané. Mají neodolatelné charisma a jejich osobnost je velmi živá, takže jsou pro své protějšky velmi žádoucí. Mají smysl pro styl, jsou rády výrazné, aby si jich každý všiml hned na první pohled. Mají vřelou a velkorysou povahu. Vědí přesně, co chtějí a často si za tím umí velmi nekompromisně jít. Jejich kouzlu podlehne kdekdo, což samy dobře vědí.

Váhy

Ženy ve znamení Vah mají vrozený smysl pro krásno, krásu a styl. Milují vše, co je krásné a velmi rády se takovými věcmi obklopují. Milují umění, jsou velmi sečtělé a jejich smysl pro rovnováhu je obdivuhodný. Z duše nenávidí hádky a brání se jim, jak jen mohou. Jejich vystupování je propracované a promyšlené, vypadají velmi žensky a úsměv umí rozzářit každou místnost. Vytříbený vkus v módě nebo umění odráží jejich harmonickou povahu. Vytváří velmi příjemné prostředí, mají přirozené kouzlo, kterému neodolá žádný muž.

 

Ideální manželka podle mužských představ: Krása rozhodně není tím nejdůležitějším

Být ideální ženou pro svého partnera se může zdát jako snadná disciplína. Vždyť jste se přeci do sebe kdysi zamilovali, byla mezi vámi jiskra a jevila jste se mu jeho ideální partnerka do života. Při vstupu do manželského svazku ale očekávání vašeho partnera mohou být trochu odlišná. Jak být tou ideální manželkou, abyste udržela krásný a harmonický vztah i po letech?
svetzeny.cz

Nejatraktivnější ženy podle znamení po 50: Snílek a svůdce

Ryby

Ženy narozené ve znamení Ryb jsou tak trochu jako z jiného světa. Působí na druhé étericky, křehce a vlastně tak trochu jako víly. Mají velmi okouzlující vlastnost - uchvátit své okolí. To z nich bude unešeno, především díky nadpozemskému chování a jednání. Jejich jemná a soucitná povaha jim dodává punc křehkosti. Takovou bytost je třeba chránit. Často mívají zasněné oči, mystickou auru a lidi to k nim prostě přitahuje, to je bez debat. 

Štír

Ženy narození ve znamení Štíra jsou obestřeny clonou tajemství a určité přitažlivosti. Možná vás to k této ženě táhne, protože je to tak trochu zakázané ovoce. Jsou podmanivé a umí si omotat okolo prstu snad každého. Jsou zahaleny něčím, co nemá nikdo z dalších znamení. Jejich sebedůvěra je velmi vysoká, nebojí se pochválit a říct, co ve skutečnosti chtějí. Jejich smyslnost dráždí nejednoho muže. Tak trochu nevíte, na čem s nimi ve skutečně jste a to je to, co je činí tak neodolatelnými.

Zdroj článku