Přejít k hlavnímu obsahu

Čeho si muži skutečně všímají na ženách a co je pro ně opravdu nejpřitažlivější?

Info ikona
atraktivita

Co vlastně chce a hledá druhé pohlaví? Každý muž má jiné preference, ale v zásadě se jedná o stejné věci, které muže přitahují. Kolik z nich zvládáte vy?

Zajímalo vás někdy, čeho si muži skutečně všímají a co je pro ně opravdu, ale opravdu nejpřitažlivější? Jsou to ženské křivky? Konkrétní barva vlasů? To, jak se oblékají ženy nebo zdali nosí podpatky? Nebo snad jde o jejich pozitivní osobnostní rysy? Nikdo z nás není dokonalý, ale zapracovat na svých chybách nebo mezerách nemůže uškodit.

Zdravé sebevědomí

Nikdo nemá rád ženy bez zdravého sebevědomí. Pokud muž plánuje strávit zbytek života se svou partnerkou, pravděpodobně se zaměří na sebevědomé ženy, které znají svou hodnotu. Na druhou stranu arogance je úplně něco jiného, to muže zaručeně zapudí.

 

Umíte si ze sebe dělat legraci

Máte smysl pro humor? Skvělé, pak máte na půl vyhráno. Není nic atraktivnějšího, než usmívající se žena. Dokážete se, ale smát i sama sobě? Nebo se hned urazíte, když si z vás někdo udělá legraci? Muži to dělají často, proto je lepší se dané věci zasmát než vytvářet nepříjemnou situaci.

 

Zkoušíte nové věci

Nemusíte se brodit bahnem, poskakovat v maskáčích na paintballu nebo brodit řeku. Ale nějaká ta aktivita je určitě atraktivní. Když váš muž chce něco podniknout a vy budete všude jen postávat a nezapojíte se do žádné aktivity. Pokud vám něco nevonní, tak vymyslete společnou aktivitu, která bude bavit oba.

Inteligenci nedáváte na odiv

Vzhled není všechno, když z vás nevypadne za celý den ani jedno kloudné slovo. Muži milují chytré ženy, které se tím však nevychloubají a neshazují partnera, pokud něco neví. S inteligentní ženou se muži mohou bavit o čemkoliv, je ale faktem, že některé muže to zastrašuje.

 

Oblékáte se hezky, ale ne vyzývavě

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Máte svůj styl? Skvělé! Nemusí se líbit všem, důležité je, abyste se vy cítila dobře a atraktivně. Co muže zaručeně odradí je výstřih až k břichu nebo příliš krátká sukně. Ne, že by se rádi nepodívali, ale takovou ženu si nebudou chtít brát.

 

Klidná povaha

Muži dávají přednost ženě, která dokáže zůstat klidná a uvolněná za každé situace. Ale v boji s hormony to vždycky není možné, královnami dramatu jsou většinou ženy. A chodit s královnou dramatu znamená spoustu pomluv, impulzivních rozhodnutí, emotivních rozhovorů, hádek a dramat v jejím i vašem životě.

Loajalita jako u kamarádů

Muži a jejich kamarádi, to je téma samo o sobě. Muži si dokáží být loajální v jakékoliv situaci. Když muž potká ženu, dívá se na to, jak se chová, a váží si lidí, které miluje. Pokud o svých přátelích mluví špatně, může to vrhat špatné světlo v očích partera.

 

Schopnost nechat to být

Je dobré bojovat za to, co v životě chceme, ale moudrost spočívá v tom, že umíme poznat, kdy je čas pustit to, co nemůžeme mít. Především ženy jen tak nedokáží něco nechat být a neustále se to snaží vyřešit, komentovat nebo to neustále připomínat.

 

Zdroj: guora, etimes, womansday