Přejít k hlavnímu obsahu

Nejoblíbenější znamení zvěrokruhu: Na kolikátém místě je to vaše?

Ať už lidé na horoskopy a astrologii věří nebo ne, bývají často zvědaví na různé poznatky z oblasti astrologie, například jak jsou jednotlivá znamení zvěrokruhu vnímána ostatními. Podívejte se na žebříček oblíbenosti znamení zvěrokruhu, který odhalí, která znamení jsou nejméně atraktivní a která naopak nejvíce přitažlivá.

Mohlo by se vám líbit

Čtyři nejpanovačnější znamení zvěrokruhu

Snad každý už ve svém životě potkal člověka, který se snaží druhým rozkazovat. Manipulativní, panovačný a někdy až bezohledný. Svět se musí točit jen kolem něj a to, co chce, to taky dostane. Znáte panovačného člověka?
svetzeny.cz

12. místo - Štír

Na posledním místě tohoto žebříčku se nachází Štír. Ačkoliv je Štír na první pohled šarmantní a okouzlující, po nějaké době vyplavou na povrch i jeho temné stránky. Je podezíravý, nedůvěřivý, úskočný, lstivý a pomstychtivý. Tento druh lidí často projevuje žárlivost a manipulaci ve vztazích, což je nepříjemné pro jejich partnery. Navíc mají tendenci dosahovat svých cílů tzv. přes mrtvoly, což je dělá extrémně neoblíbenými.

11. místo - Váhy

Na předposledním místě se nachází Váhy. Váhy si sice zakládají na svém zevnějšku a snaží se být atraktivní pro své okolí, ale často z nich čiší zoufalost. Jsou to lidé, kteří jdou ze vztahu do vztahu a příliš tlačí na pilu, když hledají nového partnera. Tato jejich neustálá touha po novém vztahu odradí mnoho potenciálních partnerů.

10. místo – Býk

Třetí nejméně oblíbený je Býk. Býci sice umějí hluboce milovat, ale často se projevuje jejich extrémní žárlivost. Svého partnera dusí, podezírají a kontrolují. Jsou také velmi tvrdohlaví a mají tendenci uznávat pouze svou pravdu. Jejich žárlivost a tvrdohlavost jim přidělávají ve vztazích akorát problémy.

9. místo - Lev

Na devátém místě se umístil Lev. Lvi mají své osobní kouzlo a zakládají si na svém vzhledu. Rádi přitahují pozornost a jsou středem všeho dění. Avšak právě jejich pyšnost a tendence se vytahovat a chlubit je dělá velmi neatraktivními.

8. místo - Panna

Na osmém místě se nachází Panny. Panny bývají často povýšené a opovrhují druhými. Jsou perfekcionistické a mají problém uznat jakýkoliv jiný názor, který se liší od toho jejich. Navíc velmi rády pomlouvají, což nepůsobí na jejich okolí příliš kladným dojmem.

7. místo - Blíženci

Na sedmém místě se nachází Blíženci. Tito lidé umí být velmi charismatičtí, avšak jejich náladovost a tajnůstkářství značně ubírají na jejich atraktivitě. Blíženci mohou být velmi nepředvídatelní a jejich skrytá agresivita může vyústit v nepříjemné situace.

Mohlo by se vám líbit

Hodina narození ovlivní celý život: Co prozradí o vašich vlastnostech a budoucnosti?

Každý je jedinečný a jeho cesta životem je neustálým putováním mezi rozhodnutími, překážkami a příležitostmi. Existuje však teorie, že vaše hodina narození může mít vliv na to, jak se vyvíjíte, jaké výzvy vám život přináší a jaké skryté talenty v sobě máte. Naučte se lépe porozumět vašemu osudu a životnímu směru. Připojte se k cestě sebepoznání a objevte, jak vaše hodina narození může ovlivnit vaši cestu životem.
svetzeny.cz

6. místo – Ryby

V první polovině žebříčku oblíbenosti se Ryby nacházejí na 6. místě. Ryby jsou fyzicky velmi atraktivní, ale jejich odměřený a chladný přístup a především jejich nevyzpytatelnost jim kazí dojem. Jsou schopny podrazit i své přátele, kvůli čemu bývají méně oblíbené.

5. místo - Střelec

Na pátém místě se umístil Střelec. Střelci mají své kouzlo, kdy jsou rození baviči a jejich dobrá nálada je nakažlivá. Nicméně ve vztazích jsou často nestálí, což jim trochu snižuje atraktivitu.

4. místo - Kozoroh

Na čtvrtém místě se umístil Kozoroh. Kozorohové jsou ambiciózní pracanti, kteří jsou obdivováni pro své úsilí a odhodlání. Avšak kvůli jejich aroganci a pýše se nedostali v žebříčku oblíbenosti na tři nejlepší příčky.

3. místo - Rak

Na třetím místě se nachází Rak. Bronzoví Raci jsou milováni pro svou citlivost, empatii, nápomocnost a starostlivost. Jsou také velmi atraktivní a snadno si získávají nové přátele. Na vyšší příčce se však neumístili kvůli své urážlivosti.

2. místo - Beran

Na druhém místě se nachází Berani. Stříbrní Berani jsou velmi výrazní a průbojní lidé, kteří si získávají pozornost okolí. Jsou obdivováni pro svou ambicióznost, odhodlání, vytrvalost a sílu. Jejich výbušná povaha je v podstatě jediný šrám na kráse, který je dělí od první příčky.

1. místo - Vodnáři

Na prvním místě se jako nejatraktivnější znamení zvěrokruhu umístili Vodnáři. Zlatí Vodnáři žijí ve světě vlastních myšlenek a jejich tajemná aura přitahuje ostatní jako magnet. Jsou nejen fyzicky přitažliví, ale také se vyznačují inteligencí a srdečností. Jejich férové jednání a upřímnost přispívají k jejich oblíbenosti.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška