Přejít k hlavnímu obsahu

Andělská čísla k nám promlouvají denně. Každé opakující se číslo má svůj magický význam

Info ikona
andělská čísla

Stále vidíte opakující se čísla a jímá se vás zvláštní pocit. To možná proto, že tato čísla mají speciální význam skrze které se k vám snaží promlouvat andělé. Mohou podpořit vaši nynější cestu, nebo podporovat změnu. Pokud v toto nadpřirozeno věříte, zde najdete významy magických čísel.

Vše, co potřebujete vědět o andělských číslech

Co jsou andělská čísla? V numerologii jsou andělská čísla číselné řady, obvykle tři nebo čtyři čísla, které obsahují opakování. Všichni znáte obligátní „Je 22:22, něco si přej“. Co ale tato čísla znamenají?

Kde uvidím andělská čísla?

Možná se ptáte, jak a kde začít andělská čísla vlastně hledat? Odpověď zní kdykoliv a kdekoliv. Na SPZ, jako číslo popisné, dokonce i na účtence za vaši ranní kávu. Mějte otevřenou mysl a můžete si být jisti, že znamení začnou sama přicházet.

Co znamenají andělská čísla?

Andělská čísla jsou znamením od božství (ať už to nazýváte jakkoli – Bůh, zdroj, vaše vyšší já, vesmír atd.), že jste na správné cestě. Jsou kosmickým šťouchnutím potvrzující, že cokoli se ve vašem životě děje, má být a jste blízko k novému začátku.

Týdenní horoskop od 6.do 12.února: Blíženci zažijí ve vztazích krásné chvíle, Kozorohy podrží rodina

svetzeny.cz

Andělské číslo 1

Opakující se jedničky jsou znamením božské podpory. Přesouváte se do nové fáze života a seberealizace. Je důležité, abyste věřili sobě a svým průvodcům.

Andělské číslo 2

Vidění dvojek je symbolem nějakého sblížení – jako je opětovné shledání nebo nové spojení. Vidět dvojky je poselstvím, abyste se hlouběji otevřeli lásce a kamarádství.

Andělské číslo 3

Opakované trojky v našich životech jsou znamením, že důvěřujete sobě, své magii a své moudrosti. Je to poselství, abyste stáli pevně a měli jasno v tom, co chcete pro sebe a svůj život.

Andělské číslo 4

Vidět čtyřky je znamením, že se musíte uzemnit. Dostáváte podporu, abyste si ujasnili své základy. Toto je čas pro sebe a rovnováhu.​​​​​​​

Nejhorší únor 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu: Lvi, máte smůlu

svetzeny.cz

Andělské číslo 5

Opakující se pětky jsou symbolem transformace. Procházíte nebo se chystáte podstoupit dramatické změny a je po vás požadováno, abyste přijali chaos, který ve vašem životě nějakou chvíli bude.

Andělské číslo 6

Šestky mají těžkou pověst, protože jsou spojovány se zlem (ďábel v podobě 666), ale toto číslo má i jiný význam. Číslo šest se objeví, když hledáte odpovědi všude možně, jen ne ve svém nitru.. Je to poselství, které není radno podceňovat. Vraťte se k sobě samým a dýchejte.

Andělské číslo 7

Vidět sedmičky je vaše božské poselství, abyste se ponořili hlouběji do duchovního a esoterického světa. Toto číslo je signálem k posílení vaší duchovní hry.

Andělské číslo 8

Další na řadě jsou osmičky, které se objevují, když hlavní cyklus ve vašem životě skončí. Znamenají, že je čas nechat jít vše, co už neslouží vaší psychické pohodě, vzdát se a důvěřovat procesu.

Andělské číslo 9

Poslední z jednociferných číslic, devítka, je znamením, že jste na vyšší úrovni a je třeba podle toho jednat. Když se vám zjevují devítky, je čas obrátit se na učení s vědomím, že jste podporováni v rozšiřování své mysli.

Horoskop: Nejlepší únor 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu. Vodní znamení excelují na plné čáře

svetzeny.cz

Andělské číslo 10

numerologii sčítáte číslice k sobě, takže 10 se rozpadne na 1 (protože 1 + 0 = 1). Ale 10 je velký výjimka. Toto je číslo zvládnutí a dokončení. Trefili jste hřebíček na hlavičku s tím, kde jste, co děláte a jak to děláte, a další úroveň je na obzoru.

Andělské číslo 11

Ano, víte, že 11:11 je „šťastné“ – jedenáctka je pravděpodobně nejznámější andělské číslo. Je to znamení vzestupu k novým duchovním výšinám.

Co byste měli udělat, když uvidíte andělské číslo?

Kdykoli uvidíte nějaké andělské číslo, můžete to jednoduše brát jako znamení podpory a potvrzení, že jste na správné cestě. Andělská čísla potvrzují náš vztah k božství – jsou ujištěním, že někdo nebo něco vždy naslouchá.

Takže až příště uvidíte andělské číslo, nadechněte se a poté proneste malé přikývnutí nebo modlitbu vděčnosti! Nechť je připomínkou toho, že nikdy nejste sami a že vám božské tajemství vesmíru vždy kryje záda.

Zdroj článku