Přejít k hlavnímu obsahu

Andělská čísla k nám promlouvají denně. Každé opakující se číslo má svůj magický význam

Stále vidíte opakující se čísla a jímá se vás zvláštní pocit. To možná proto, že tato čísla mají speciální význam skrze které se k vám snaží promlouvat andělé. Mohou podpořit vaši nynější cestu, nebo podporovat změnu. Pokud v toto nadpřirozeno věříte, zde najdete významy magických čísel.

Vše, co potřebujete vědět o andělských číslech

Co jsou andělská čísla? V numerologii jsou andělská čísla číselné řady, obvykle tři nebo čtyři čísla, které obsahují opakování. Všichni znáte obligátní „Je 22:22, něco si přej“. Co ale tato čísla znamenají?

Kde uvidím andělská čísla?

Možná se ptáte, jak a kde začít andělská čísla vlastně hledat? Odpověď zní kdykoliv a kdekoliv. Na SPZ, jako číslo popisné, dokonce i na účtence za vaši ranní kávu. Mějte otevřenou mysl a můžete si být jisti, že znamení začnou sama přicházet.

Co znamenají andělská čísla?

Andělská čísla jsou znamením od božství (ať už to nazýváte jakkoli – Bůh, zdroj, vaše vyšší já, vesmír atd.), že jste na správné cestě. Jsou kosmickým šťouchnutím potvrzující, že cokoli se ve vašem životě děje, má být a jste blízko k novému začátku.

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop od 6.do 12.února: Blíženci zažijí ve vztazích krásné chvíle, Kozorohy podrží rodina

Nový týden přinese nové příležitosti, tak je chyťte za pačesy! Je to jen na vás, zda je využijete. Zajímá vás, co připravily hvězdy právě vám? Nahlédněte s námi do horoskopu, ať jste připraveni a nic vás nezaskočí. Obecně je tu klidné období, které by nemělo narušit nic dramatického.
svetzeny.cz

Andělské číslo 1

Opakující se jedničky jsou znamením božské podpory. Přesouváte se do nové fáze života a seberealizace. Je důležité, abyste věřili sobě a svým průvodcům.

Andělské číslo 2

Vidění dvojek je symbolem nějakého sblížení – jako je opětovné shledání nebo nové spojení. Vidět dvojky je poselstvím, abyste se hlouběji otevřeli lásce a kamarádství.

Andělské číslo 3

Opakované trojky v našich životech jsou znamením, že důvěřujete sobě, své magii a své moudrosti. Je to poselství, abyste stáli pevně a měli jasno v tom, co chcete pro sebe a svůj život.

Andělské číslo 4

Vidět čtyřky je znamením, že se musíte uzemnit. Dostáváte podporu, abyste si ujasnili své základy. Toto je čas pro sebe a rovnováhu.​​​​​​​

Mohlo by se vám líbit

Nejhorší únor 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu: Lvi, máte smůlu

Zimní radovánky, klidné filmové večery a hodně teplých nápojů – únor nabízí mnoho zábavy. Ne všechna znamení zvěrokruhu si však budou moci bezstarostně užívat únorové radosti. Únor přináší nečekané množství úkolů. Tři znamení zvěrokruhu čeká nejhorší únor, protože nebudou vědět, kde jim hlava stojí.
svetzeny.cz

Andělské číslo 5

Opakující se pětky jsou symbolem transformace. Procházíte nebo se chystáte podstoupit dramatické změny a je po vás požadováno, abyste přijali chaos, který ve vašem životě nějakou chvíli bude.

Andělské číslo 6

Šestky mají těžkou pověst, protože jsou spojovány se zlem (ďábel v podobě 666), ale toto číslo má i jiný význam. Číslo šest se objeví, když hledáte odpovědi všude možně, jen ne ve svém nitru.. Je to poselství, které není radno podceňovat. Vraťte se k sobě samým a dýchejte.

Andělské číslo 7

Vidět sedmičky je vaše božské poselství, abyste se ponořili hlouběji do duchovního a esoterického světa. Toto číslo je signálem k posílení vaší duchovní hry.

Andělské číslo 8

Další na řadě jsou osmičky, které se objevují, když hlavní cyklus ve vašem životě skončí. Znamenají, že je čas nechat jít vše, co už neslouží vaší psychické pohodě, vzdát se a důvěřovat procesu.

Andělské číslo 9

Poslední z jednociferných číslic, devítka, je znamením, že jste na vyšší úrovni a je třeba podle toho jednat. Když se vám zjevují devítky, je čas obrátit se na učení s vědomím, že jste podporováni v rozšiřování své mysli.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejlepší únor 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu. Vodní znamení excelují na plné čáře

Zatímco znamení zvěrokruhu Rak, Lev a Kozoroh se musí srovnat s poměrně bouřlivým únorem (stát se může vše od stresu až po konflikty v partnerství), ostatní znamení zvěrokruhu mají o důvod víc slavit a mohou se těšit na fantastický měsíc. Zda je vaše znamení zvěrokruhu zahrnuto v horoskopu štěstí brzy zjistíte:
svetzeny.cz

Andělské číslo 10

numerologii sčítáte číslice k sobě, takže 10 se rozpadne na 1 (protože 1 + 0 = 1). Ale 10 je velký výjimka. Toto je číslo zvládnutí a dokončení. Trefili jste hřebíček na hlavičku s tím, kde jste, co děláte a jak to děláte, a další úroveň je na obzoru.

Andělské číslo 11

Ano, víte, že 11:11 je „šťastné“ – jedenáctka je pravděpodobně nejznámější andělské číslo. Je to znamení vzestupu k novým duchovním výšinám.

Co byste měli udělat, když uvidíte andělské číslo?

Kdykoli uvidíte nějaké andělské číslo, můžete to jednoduše brát jako znamení podpory a potvrzení, že jste na správné cestě. Andělská čísla potvrzují náš vztah k božství – jsou ujištěním, že někdo nebo něco vždy naslouchá.

Takže až příště uvidíte andělské číslo, nadechněte se a poté proneste malé přikývnutí nebo modlitbu vděčnosti! Nechť je připomínkou toho, že nikdy nejste sami a že vám božské tajemství vesmíru vždy kryje záda.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček