Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejlepší únor 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu. Vodní znamení excelují na plné čáře

Zatímco znamení zvěrokruhu Rak, Lev a Kozoroh se musí srovnat s poměrně bouřlivým únorem (stát se může vše od stresu až po konflikty v partnerství), ostatní znamení zvěrokruhu mají o důvod víc slavit a mohou se těšit na fantastický měsíc. Zda je vaše znamení zvěrokruhu zahrnuto v horoskopu štěstí brzy zjistíte:

1. Beran

Berani pozor! Blíží se vzrušující měsíc... Úplněk 5. února (který bude mimochodem mikroměsíc - je ve speciálním bodě své oběžné dráhy, a proto se zdá menší než obvykle) podněcuje milostný život a zajišťuje spoustu romantiky a vášnivých chvil. 20. února dojde k dalšímu posílení, kdy Venuše dá Beranu téměř magickou přitažlivost. Nyní je čas si plně užít pozornost a prožít lásku jako z románů.

Astroložka: Letošní únor bude výjimečný. Čeká nás ohnivý úplněk ve Lvu, snový Valentýn i mystické novoluní

Letošní únor bude výjimečným měsícem. Je o tom přesvědčena vyhlášená astroložka Inbaal Honigman, která se tajemnem zabývá už od svých 20 let. Čeká nás hned několik zásadních událostí. Co nám přinese ohnivý úplněk ve Lvu, snový Valentýn či mystické novoluní?
svetzeny.cz

2. Štír

Úplněk ve Lvu inspiruje kariéru Štírů a posiluje asertivitu i sebevědomí. Kolegové se snadno nechají „nakazit“ takovou silou a společně dosáhnou fenomenálního týmového výkonu. Jen si prosím neberte zásluhy za tvrdou práci sami, to by mohlo vést ke konfliktům. Bankovní účet zrozenců Štíra se také zotavuje. Výsledkem je méně starostí a uvolněný pohled do budoucnosti. Záviděníhodné!

3. Ryby

Lví úplněk na začátku února otáčí klidným Rybám věci vzhůru nohama, zejména co se jejich milované rutiny týče. Nyní je čas zachovat klid a znovu se soustředit! Změna vždy skrývá nové příležitosti a vodní znamení se jich také chopí. Doutnající konflikt se navíc může v partnerství konečně vyřešit a vše se jeví opět růžové. Svobodné Ryby by se navíc v žádném případě neměly doma schovávat, cestu jim zkříží zajímavý člověk.

 

Zdroj článku