Přejít k hlavnímu obsahu

Probouzíte se mezi 3 a 4 ráno? Má to magický význam, který vám může změnit život

Info ikona
Nespavost

Probouzet se v noci a rušit se ze spánku není ničí oblíbená činnost. Co kdybychom vám ale prozradili, že pokud se budíte mezi 3 a 4 hodinou, máte dar, který by vám mohl leckdo závidět. Připravili jsme pro vás článek, který vám tuto magickou hodinu přiblíží.

Mnoho z nás má tuto hodinu otevřené oči, přemýšlí o životě, ale dokonce k nám proudí i nové inovativní myšlenky a nápady a získáváme inspiraci.

Hodina "čarodějnic"

Říkejme tomu, jak chcete, ale hodina mezi 3 a 4 ráno je doba, kdy je bariéra mezi fyzickou a duchovní říší nejtenčí. Co to znamená? To umožňuje průvodcům, duchům nebo andělům plynule cestovat mezi dvěma světy a „šeptat“ nám do ucha. Říkáte si, že je to možná příliš, ale energii, která je takzvaně mezi nebem a zemí, můžete říkat jakkoli. Zvolte si vy sami, zda vás budí andělé, vaše prababička nebo nějaká vyšší síla.

Proč se budíte ve tři ráno?

1. Je to znamení probuzení

Pokud se budíme mezi 3 a 4 hodinou, mohlo by to znamenat, že se vaše vědomí „probouzí“. Rozvíjí se vám větší sebeuvědomění ve světě, které v této oblasti tak zoufale chybí.

2. Vaši duchovní průvodci vám posílají zprávy

Během této doby je nejtenčí propast mezi dvěma světy, ale také velký klid v našem „fyzickém“ světě. Využití elektroniky je nižší, takže jsme vystaveni menším frekvencím. Váš osobní vibrační stav je velmi klidný a tichý. Díky tomu je mnohem snazší být citlivý na jemné energie duchovního světa. Vaši duchovní průvodci a andělé se možná pokoušejí navázat duchovní spojení, aby vám poslali zprávu, poskytli vyšší vědění, pomohli vám s duší nebo rozšířili vaše vědomí.

V tuto chvíli se mohou také ozvat vaši blízcí, aby vás pozdravili nebo sdíleli zprávu.

Info ikona
nespavost

3. Výzva k manifestaci a spoluvytváření

Mezi 3:00 a 4:00 je svět stále offline. E-maily dosud nedorazily do doručené pošty. Děti spí. A stejně tak i pes. Vaše mysl je bez rozptýlení. A právě v této době vás může vesmír volat, abyste zvýšili svou duchovní úroveň. Vezměte si tyto vzácné chvíle klidu a míru a přemýšlejte o tom, co v životě chcete.

Co byste měli dělat během "čarodějnické hodiny"?

  • Nejprve si všimněte, v kolik hodin se probouzíte, abyste zjistili, zda existují nějaké spojitosti. Například pokud se každé ráno budíte ve 3:33, andělské číslo 333 nese svůj zvláštní význam. Vezměte si poznámkový blok a pero a mějte ho po ruce.
  • Zaměřte se na své dýchání a zkuste se uvolnit a uvolnit napětí v těle.
  • Poznamenejte si všechny obrázky, slova, pocity atd., které se vám objeví v hlavě. A nepokoušejte se je hned pochopit. Nechte to přirozeně plynout.
  • Pokračujte v dýchání. Až budete mít pocit, že jste dokončili „příjem“, vraťte svou pozornost do místnosti, ve které jste. Pomalu otevřete oči. Děkujte za toto spojení a naučte se být vděční.

Nejméně přitažlivá znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

svetzeny.cz

Herečka Rebel Wilson zhubla více než 25 kilo tuku. Známe dietu této blonďaté hvězdy

svetzeny.cz