Přejít k hlavnímu obsahu

Andělská čísla nebo zvláštní mraky: Varovné signály, když se k vám snaží promluvit anděl strážný a ochránit vás

Dějí se vám v poslední době v životě nečekané a nepředvídatelné věci? Vídáte andělská čísla nebo vnímáte, že se s vámi někdo snaží spojit? Může to být váš anděl strážný. Jaké varovné signály vám může vysílat a tím vám dávat najevo, že se něco děje?

Strážní andělé posílají varovné signály i zprávy útěchy, pokud se něco ve vašem životě děje nebo vám hrozí nějaké nebezpečí. V mnoha kulturách jsou strážní andělé duchovní průvodci, ochránci a jsou tady pro vás. Když se blíží nebezpečí nebo už v něm jste, snaží se s vámi spojit a posílají vám varovné signály. Nevíte, jak je zachytit? Mohou to být některé z následujících.

Nepříjemné pocity a intuice

Čas od času máte nepříjemný pocit? Například jdete pozdě večer domů po tmavé cestě, ale hlas uvnitř vám říká, že to není dobrý nápad? Cítíte, že dnes máte jít z práce jinou cestou? Cítíte v určitých situacích, že vám naskakuje husí kůže? Intuice a možná i strážní andělé vám dávají jasně najevo, že tou cestou nemáte jít, z práce raději zvolte jinou cestu. Andělé se vás snaží varovat před možným nebezpečím.

 

Mohlo by se vám líbit

Energie v domě: Škodí vám rozbité hodiny nebo starý kalendář. Které věci byste si měli ponechat a které raději vyhodit?

Nejen podle feng-šuej, ale i dalších kulturních tradic v sobě věci ukrývají pozitivní či negativní energii, kterou následně vyzařují do okolí. Pokud máte v domácnosti mnoho věcí s ukrytou negativní energií, může vás pak pronásledovat smůla na každém kroku. Podívejte se na předměty, které je dobré mít doma a které je naopak dobré co nejdříve z domova odstranit.
svetzeny.cz

Andělská čísla

Vídáte stále stejná čísla? Na hodinkách, mobilním telefonu, zdech, ve vlaku, autobuse, v práci, zkrátka kdekoliv? Vesmír se s vámi snaží komunikovat prostřednictvím andělských čísel. Často se opakují číslice 222, 11:11 nebo také 5656 či 789. 

Zvláštní mraky

Vidíte nad sebou často zvláštně tvarované mraky? Mnohdy mají podobu věcí, které pro vás jsou osobní nebo s vámi nějak souvisí. Když něco takového uvidíte, znamená to, že vás oslovuje strážný anděl. Zaměřte se na přítomný okamžik a rozpoznávejte své myšlenky, které vám mohou napovědět, proč se tak děje.

Náhlá varování

Obvykle jde o varování před nějakou nenadálou a velmi nebezpečnou situací. Staví se vám do cesty překážky - nemůžete nastartovat auto, máte zpoždění, nestihnete letadlo, vlak. Najednou vám není dobře a musíte cestu nebo práci přesunout na jiný den. Existuje spousta příběhů, kdy lidé nestihli letadlo, které následně mělo poruchu a nehodu, nebo nešli do práce a sídlo firmy vyhořelo nebo se tam stalo jiné nebezpečí. Andělé strážní jim dali znamení.

 

Info ikona
mraky
Mohlo by se vám líbit

Andělé a archandělé vám pomohou přetnout karmická pouta, ale zbaví vás i nešťastné lásky. Komunikace s nimi vám zásadně ovlivní život

Jsou všude kolem nás. Sice je nevidíme, ale můžeme cítit jejich energii a vnímat jejich světlo, lásku a péči, s níž nás provázejí životem. Duchovních bytostí existuje celá řada. Největšími pomocníky a ochránci jsou pro nás andělé. O stupínek výš nad těmito Božími posly jsou archandělé. Co jsou vlastně zač a jak vám mohou pomáhat?
svetzeny.cz

Lidští poslové

Strážní andělé mohou s vámi komunikovat také prostřednictvím jiné lidské bytosti, aby vám předali zprávu. Když vám anděl strážný pošle vzkaz skrz jiného člověka, obvykle dává prostor k zamyšlení, možná vám právě dává rozhřešení situace, jejíž řešení neustále odkládáte.

Sny

Během dne často soustředíte sebe i svou pozornost a bráníte různým myšlenkám, aby vás ovlivňovali. Večer a hlavně ve spánku nemáte sebe a svou mysl pod kontrolou. Proto vyplouvají na povrch sny, kterými se vám nejen vaše mysl, ale třeba také anděl strážný snaží něco naznačit. Lépe se k nám tak skrz sny dostanou. Po probuzení si to možná nebudete pamatovat, ale možná to bude ten správný impuls, abyste se rozhodli nebo udělali důležitý životní krok.

 

Zdroj článku