Přejít k hlavnímu obsahu

Andělé a archandělé vám pomohou přetnout karmická pouta, ale zbaví vás i nešťastné lásky. Komunikace s nimi vám zásadně ovlivní život

Jsou všude kolem nás. Sice je nevidíme, ale můžeme cítit jejich energii a vnímat jejich světlo, lásku a péči, s níž nás provázejí životem. Duchovních bytostí existuje celá řada. Největšími pomocníky a ochránci jsou pro nás andělé. O stupínek výš nad těmito Božími posly jsou archandělé. Co jsou vlastně zač a jak vám mohou pomáhat?

Andělé jsou tu pro každého z nás. Jsou to jemné světelné bytosti, které žijí mezi nebem a zemí a jsou v přímém spojení s Bohem. Jsou tu proto, aby nás ochraňovali, pomáhali nám a dohlíželi na to, aby naše duše dostála všech záměrům, které si pro tento život stanovila. Pokud máte srdce otevřené a naučíte se s nimi komunikovat, bude pro vás život a vnímání světa v každém ohledu jednodušší. Mějte ale na paměti, že o pomoc si musíte andělským bytostem říci! Nemají totiž svobodnou vůli a nemohou zasáhnout, pokud je o to vyloženě nepožádáte. Výjimkou jsou situace, když jde například o ohrožení života a ještě není váš čas odejít.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na rok 2023 pro každé znamení zvěrokruhu: Berani se stanou lepšími lidmi, Střelce čeká úspěch

Rok 2023 je konečně na blízku a my se máme na co těšit. Nový rok nám přináší příležitost uvést věci do správných kolejí, a to od stanovení nových cílů až po zamyšlení se nad těmi starými a pomůže nám se vypořádat s událostmi, které nás v minulosti potkali.
svetzeny.cz

Andělská hierarchie

Andělských bytostí nás obklopuje více. Nejblíže jsou nám andělé strážní, kteří jsou stále s námi a pomáhají nám v každodenním životě. Nad nimi jsou v hierarchii archandělé, které lze považovat za jakési andělské vůdce. Stojí nad ostatními nebeskými mocnostmi a zvěstují největší a nejdůležitější Boží tajemství. Zatímco andělů strážných je celá řada, archandělů je jen několik. Mají velkou transformační a léčivou moc, ale i moudrost. Drží stráž nad našimi duchovními rozhodnutími, cestami a myšlenkami.

Budou potěšeni, když je požádáte o pomoc tehdy, kdy cítíte, že nadešla chvíle udělat v životě nějaké zásadní změny. Může se to týkat prakticky všech oblastí, ať už jde o duchovní rozvoj, léčení ze vztahů a nejrůznějších závislostí, zdravotních problémů nebo třeba směřování v pracovním životě. Archandělé (stejně tak jako andělé strážní) jsou tu vždy pro každého z nás, aby nám mohli být nápomocni.

Nejznámější archandělé

Pokud jde o počet archandělů, názory se různí. Obecně je jich přijímáno sedm a jsou to Michael, Gabriel, Rafael, Uriel, Salathiel, Jehudiel a Barachiel. Každý z nich je jedinečný a má svoje zvláštní poslání. Tím nejznámějším je archanděl Michael, jehož jméno znamená „Kdo je jako Bůh nebo Bohu podobný“. Je považován za prince světla, který vede síly dobra proti temnotě, za věrného průvodce a ochránce duší. Je to právě on, kdo svým velkým ocelovým mečem dokáže například přetnout karmická pouta vztahů a nešťastných lásek. 

Mohlo by se vám líbit

Velký výklad mariášových karet na listopad: Kartářka radí zklidnit životní tempo. Tento měsíc ukáže, co nemáme vyřešeno sami se sebou

Věříte ve věci mezi nebem a zemí? Co vás čeká a nemine v následujícím měsíci, se můžete dozvědět nejen díky horoskopům, numerologii či tarotu. Do budoucna můžete nahlédnout i prostřednictvím mariášových karet, které pro vás tentokrát vyložila zkušená kartářka Jana Rubešová.
svetzeny.cz

Jak s nimi komunikovat?

Ať už jde o anděly strážné nebo archanděly, komunikace s nimi probíhá vždy na duchovní úrovni. O andělskou pomoc můžete požádat prostřednictvím modlitby, v níž tyto bytosti světla požádejte, aby vám posílaly znamení v podobě symbolů, obrazů, zpráv či zázraků. Hovořit s nimi můžete také pomocí meditace. Když zklidníte mysl a ponoříte se sami do sebe, můžete archanděla požádat, aby se vám ukázal a aby s vámi komunikoval, vedl vás. S anděly můžete „hovořit“ i díky Andělským vykládacím kartám. Zamícháte je a v duchu položíte otázku. Pak poprosíte anděly, ať si vytáhnete takovou kartu, která vás nasměruje nebo dá znamení, jaké máte udělat rozhodnutí a podobně. Pokud se vám toto duchovní napojení nepodaří napoprvé, určitě to zkoušejte dál. Jednou se to určitě povede a vy zažijete velkou úlevu a pocit štěstí, že na život už nikdy nebudete sami. 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku