Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na rok 2023 pro každé znamení zvěrokruhu: Berani se stanou lepšími lidmi, Střelce čeká úspěch

Rok 2023 je konečně na blízku a my se máme na co těšit. Nový rok nám přináší příležitost uvést věci do správných kolejí, a to od stanovení nových cílů až po zamyšlení se nad těmi starými a pomůže nám se vypořádat s událostmi, které nás v minulosti potkali.

Pokud jde o život jako takový, každý z nás má nějaké cíle, na které se těší. Tyto cíle mohou být jednoduché, od založení vlastního podniku až po nalezení nové lásky. Jakkoli si sami přejeme těchto cílů dosáhnout, vnitřně nám v cestě může stát naše vnitřní já. Je jasné, že ne všechno v životě jde podle našeho plánu. A jakkoli je to dobré, může to být i velmi frustrující. V takových případech se musíme zamyslet nad tím, co děláme špatně. A k tomu vám pomůže roční horoskop na rok 2023, který je připraven pro každé znamení.

Mohlo by se vám líbit

Nejšťastnější den pro každé znamení zvěrokruhu do konce roku. Beranům patří začátek, Býkům konec prosince

Rok se pomalu chýlí ke konci, ale radostných okamžiků je stále ještě dost! Každé znamení zvěrokruhu má do konce roku jeden den, který je pro ně výjimečný. Zapište si svůj den do svých diářů, protože se budou dít velké věci!
svetzeny.cz

Horoskopy vás mají upozornit a přivést na správnou životní cestu. Stejně tak horoskop na rok 2023 má za úkol podělit se s vámi o všechny nadcházející příležitosti, které vám pomohou vykročit správným směrem. Podle astrologů věci, které děláme, mohou ovlivnit naše cíle nebo naše životní vztahy. Někdy jsou to energie planet nebo znamení zvěrokruhu, které za nás vybírají rozhodnutí.

A pokud si člověk tato rozhodnutí neuvědomuje, může v životě udělat špatné kroky. Člověk by měl zjistit, kdy je pro něj planeta příznivá a kdy ne, a podle toho plánovat své záležitosti. Proto, když se budete snažit pracovat na svém milostném životě, zjistěte si, kdy je Venuše ve vašem horoskopu příznivá. Pak můžete čekat i skvělý výsledek ve vašem milostném životě.

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop: Tygři, Opice, Kohouti a Buvoli se v listopadu negativní energie jen tak nezbaví

Co nás čeká a nemine v listopadu? Komplikované období nastane pro Tygry, Opice, Kohouty a Buvoly. Ti budou mít problém zbavit se negativní energie proudící kolem nich. Jaká budoucnost čeká na další čínská znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Beran

Někdy jsou Berani velmi motivovaní a silně orientovaní, což je může snadno dostat do problémů. Někdy jim však tentýž dominantní faktor může pomoci vyhrát některé těžké životní bitvy. Roční horoskop Berana předpovídá, že když se bude řídit svými impulsy, bude pro něho tento rok silný. Někdy by vám to mohlo přidat na šarmu, zatímco jindy by vás to mohlo vyzvat, abyste se v životě stali lepším člověkem. Bojů se vzestupy a pády bude příliš mnoho, ale vy to zvládnete.

Býk

Lidé ve znamení Býka jsou profesionálové a ví, jak se v životě soustředit. Roční horoskop Býka však chce, abyste udělali nějaké změny, především takové, které pro vás budou dobré. Abyste mohli jít za svými sny a dát do všeho to nejlepší, budete muset zasáhnout do svého běžného života. Předpovědi neříkají, že vás rok donutí bojovat. Rozhodně vás však polepší tím, že vás postaví do nelehkých situací, v nichž by kralovala vaše rozhodnutí. Díky některým střetům s lidmi ve vašem okolí by se věci mohly trochu zvrtnout. Ale nebojte se, protože vaše vládnoucí planeta Venuše bude požehnáním pro váš osobní i profesní život.

Info ikona
Datum

Blíženci

Ve vaší povaze vládne dualita. Jak se tedy přetvořit, abyste v tomto roce přijali to nejlepší? Roční horoskop Blíženců předpovídá, že se před vámi mohou objevit bezhlavé situace, kdy budete muset záměrně držet svou dualitu stranou a trpělivě jednat tak, abyste situaci vyřešili co nejlépe. Tento rok pro vás bude velmi příznivý. Aby se tak však stalo, musíte vše uvést do souladu. Navíc musíte zjistit, jaký je požadavek doby. Lidé ve vašem okolí jsou vašimi přáteli, ale příliš na ně nespoléhejte, protože planeta Saturn vás brzy přesvědčí, že jste schopni vše zvládnout sami.

Rak

U Raků můžeme pozorovat, že jakmile se jim naskytne příležitost, zalezou do své komfortní zóny. Planety vám doslova kryjí záda! Dejte tedy svým vášním a plánům tu nejlepší šanci, jakou máte. Se správným zásahem do života a patřičným nadšením a energií uspějete i v nepříliš příznivých dnech roku. V rozhodování vám pomůže Jupiter. Ať už jde o váš profesní nebo osobní život, planeta vám bude nápomocná. Mějte však na paměti, že je zde také Saturn, který vás zpomalí, abyste mohli pochopit život jinak.

Lev

Pro odvážné Lvy není v životě nic těžké. I když vám budoucí rok postaví do cesty nějaké výzvy, povede se vám docela dobře. Roční horoskop Lva předpovídá, že spokojenost pro vás bude v tomto roce tím nejlepším. Vaše touha být nejlepší vás však přiměje vynaložit to nejvhodnější úsilí, které můžete. Planety to od vás skutečně vyžadují. Držte se však zpátky, protože Saturn vám bude čas od času klást překážky do cesty. Dávejte si tedy pozor na výzvy, které se mohou ve vašem životě vyskytnout, a to zejména po zdravotní stránce, protože nový rok by pro vás mohl být trochu náročný, pokud jde o pohodu.

Info ikona
budoucnost

Panna

Jste jedním z nejzdravěji uvažujících lidí. Ale ani vy nejste dokonalí. Mars a Merkur jsou zde s dostatkem dobrých příležitostí hned v první polovině roku a s jejich požehnáním uděláte věci, které byly neplánované. Panny si pravděpodobně smlsnou na vlastním úsilí. Takže i když vudete čelit překážkám i dobrým časům, rozhodně si užijete jízdu podobnou jízdě na horské dráze. V roce 2023 se tedy radujte a važte si všeho, co můžete.

Váhy

Všichni víme, že klíčem k vašemu klidu je rovnováha. Pamatujte, že ne vše, co je správné, vám bude fungovat. Po určitou dobu můžete potřebovat pomoc druhých. Vyvarujte se egoismu a o pomoc si nebojte říct nebo jí vyhledat. Brzy se vám otevřou dveře ke spokojenosti, protože v tomto roce na vás čeká štěstí, příležitosti a velké věci.

Štír

Lidé ve znamení Štíra spolu příliš nekomunikují. Na druhou stranu však stačí malá úprava, abyste do svého života přitáhli šťastné a veselé časy. Sled událostí změní vaše myšlení a začnete být více obezřetní. Také by to mohlo rozbít některá přesvědčení, která jste měli o životě a některých lidech v něm. Osoby narozené ve znamení Štíra uvidí, že se věci dostanou na správné místo v druhé polovině roku, kdy z vašeho života zmizí velká část negativity a začne se vám pomalu a jistě dařit.

Info ikona
budoucnost

Střelec

V každém případě můžete tento rok označit za příznivý. Nejenže se vám dostane požehnání planet, ale také dosáhnete velkých úspěchů. Když vám budou společně pomáhat Venuše a Jupiter, budou se vám věci zdát snadné a příjemné. Nebuďte však ukvapení, vyhněte se zahlcení a buďte takoví, jací ve skutečnosti jste. Také příliš nepolevujte, pokud se vám opakovaně věci daří, protože by se mohly objevit i nějaké zvraty, které vás budou tlačit k úpravám a změnám, abyste získali jasný pohled na život a jeho cesty. 

Kozoroh

Překážky budou přicházet a odcházet. Vaše zásady vám přinesou nejen úspěch, ale také vám pomohou uskutečnit všechny zbytky plánů z předchozího roku. Musíte se správně vyjadřovat a řídit všechny oblasti svého života se správným přístupem a rozvahou. Zatímco vaše finance budou skvělé, můžete se potýkat s problémy týkajícími se zdraví. Planeta Saturn bude na místě, aby některé události oddálila. Planeta Jupiter vás však zachrání před nepřízněmi osudu. Držte se tedy své ušlechtilosti a následujte to, v čem jste nejlepší. Buďte sami sebou!

Vodnář

Stejně jako váš symbol toho snesete příliš mnoho, než abyste to řekli nahlas. Správné věci přijdou se Sluncem a Marsem, zejména ve vašem osobním životě. Tranzit Marsu v roce 2023 také napraví věci, které se rozbíhaly z předchozího roku. Vliv planet Rahu a Ketu bude ve vašem horoskopu také přítomen, ale zrozenci Vodnáře, musíte situacím ukázat svou nejlepší a bezvadnou stránku. I když situace vypadá těžce, držte se správných věcí a brzy kolem třetího čtvrtletí budete mít chybějící kousek skládačky přímo před očima. Zůstaňte trochu opatrní, protože ne všechno, co si myslíte, funguje tak, jak si přejete. Nikdy se také do ničeho nepouštějte se zištnými úmysly, protože by se z vašeho dobrého roku mohl stát rok nepříliš dobrý.

Ryby

Nejprve buďte vděční za to, co máte. Ve všech aspektech vašeho života vám planetární tranzity umožní šířit štěstí a přitahovat totéž do svého života. Pracujte podle hesla – jeden dobrý skutek denně! Vzhledem k tomu, že vám horoskop předpovídá, že máte velkou pravděpodobnost, že čas od času narazíte na pesimismus a dvojí mysl. Tranzit Marsu v roce 2023 je však připraven vám pomoci čelit výzvám a napravit pro vás scénáře. Na druhou stranu se však objeví i Rahu. Mohl by ovlivnit vaši dvojí povahu a zavést vás na vlastní ošemetné cesty, pryč od pěkného a příjemného života. Aby byl váš život šťastný a snadný, držte se něčeho striktně – například předsevzetí nebo praxe, protože to přidá hnědé body vašemu nadcházejícímu roku.

Zdroj článku