Přejít k hlavnímu obsahu

Nejšťastnější den pro každé znamení zvěrokruhu do konce roku. Beranům patří začátek, Býkům konec prosince

Rok se pomalu chýlí ke konci, ale radostných okamžiků je stále ještě dost! Každé znamení zvěrokruhu má do konce roku jeden den, který je pro ně výjimečný. Zapište si svůj den do svých diářů, protože se budou dít velké věci!

V tento den je štěstí na vaší straně!

Je až neuvěřitelné, jak rychle rok 2022 utekl! Vánoce a Silvestr se blíží a do zahájení nového roku zbývá už jen pár dní. Ale do té doby je toho ještě hodně co zažít. Kdo plánuje do konce roku něco speciálního, měl by se s námi rozhodně podívat na hvězdy. Předpovídají šťastné dny všem dvanácti znamením zvěrokruhu až do přelomu roku.

Beran: 20. prosince

Jupiter, planeta štěstí, dorazí do vašeho slunečního znamení. Začněte plnit velké sny hned teď!

Býk: 2. prosince

Neptun v Rybách přiměje Býka vidět sebe sama v novém, lepším světle. Včetně zvýšení sebevědomí!

Listopad dle astrologie: Období Štíra přináší bouřlivé emoce, energie Střelce svádí k milostným dobrodružstvím

Jaké jsou nejdůležitější astrologické události listopadu? Tento měsíc je ovládaný velmi silnými energiemi Štíra a Střelce, věci se tedy rozhodně dají do pohybu. Prim budou hrát planety Venuše, Merkur a Jupiter. Novoluní ve Střelci otevírá dveře novým příležitostem, po konci retrográdního Jupiteru se nám konečně uleví.
svetzeny.cz

Blíženci: 1. prosince

U Blíženců se šťastný den většinou váže k jejich vztahům, ať už jde o přátele, rodinu, partnera nebo jsou samotní. Zvláště silně pocítíte, že jste milováni a že to dlouhodobě posílí vaše osudové životní vztahy.

Rak: 24. listopadu

Jupiter ve vašem spojenci vodních znamení Ryby poskytuje harmonii, kterou právě potřebujete. Oslavte život se svými blízkými, zvláště v tento den.

Lev: 1. prosince

Venuše ve Střelci zní slibně jako nejlepší den v roce pro znamení Lva. Protože se jim konečně daří řešit to, co se jim nelíbí, a odhodit všechen balast posledních týdnů. Konečně svoboda!

Čínský horoskop: Tygři, Opice, Kohouti a Buvoli se v listopadu negativní energie jen tak nezbaví

Co nás čeká a nemine v listopadu? Komplikované období nastane pro Tygry, Opice, Kohouty a Buvoly. Ti budou mít problém zbavit se negativní energie proudící kolem nich. Jaká budoucnost čeká na další čínská znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Panna: 24. prosince

Zemské znamení v tento den díky Merkuru v Rybách sundá své růžové brýle a uvidí realitu, která ovšem ení vůbec špatná. Naslouchej své intuici, drahá Panno!

Váhy: 18. prosince

Když jedna z planet vstoupí do vašeho znamení, zjistíte, že se během tohoto přechodu cítíte otevřenější, empatičtější a odvážnější. Použijte tuto skvělou auru!

Štír: 22. prosince

Venuše v trigonu s Uranem ohlašuje šťastný nový začátek pro vodní znamení a poskytuje mega dávku energie.

Střelec: 24. listopadu

Všeobecně velký duch dobrodružství ohnivého znamení dosahuje v tento den vrcholu. Nezapomenutelné okamžiky jsou tento den předem naprogramované!

Horoskop: Listopad přináší štěstí pouze čtyřem znamení zvěrokruhu. Citliví Raci i tvrdohlaví Býci vítězí

Štěstí není nikdy dost! Radost z toho mohou mít zejména čtyři z dvanácti znamení zvěrokruhu, protože v listopadu jsou obzvláště požehnanými. Ostatní znamení se ale nemusí bát, na každého jednou dojde!
svetzeny.cz

Kozoroh: 6. prosince

Merkur se noří do zemského znamení a setřásá všechny obtíže retrográdního Marsu. Nyní je čas jednat!

Vodnář: 28. listopadu

Mars a Saturn jsou dnes na vaší straně, milý Vodnáři. To zajišťuje nečekaný úspěch, zejména v práci. Můžete být dokonce odměněni povýšením.

 

Ryby: 3. prosince

Vaše fantazie je téměř nekonečná, ale v tento den se konečně splní něco, co jste si nedokázali představit ani ve svých nejdivočejších snech.

Zdroj článku