Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Listopad přináší štěstí pouze čtyřem znamení zvěrokruhu. Citliví Raci i tvrdohlaví Býci vítězí

Štěstí není nikdy dost! Radost z toho mohou mít zejména čtyři z dvanácti znamení zvěrokruhu, protože v listopadu jsou obzvláště požehnanými. Ostatní znamení se ale nemusí bát, na každého jednou dojde!

Pohled na hvězdy prozradí vše: Pro čtyři znamení zvěrokruhu poběží v listopadu vše jako po másle. Štěstí je na jejich straně a splní se mnoho jejich snů. Kdo je považován za šťastného v předposledním měsíci v roce?

Štír

Mezi ty šťastné v listopadu patří i Štíři. Stejně jako Ryby mají Jupiter po svém boku po celý měsíc a je velká pravděpodobnost, že co znamení začne, to se podaří. Projekty a nápady, které byly dlouho odkládány, by měly být rozjeté každou chvíli. Udělejte první krok, drahý Štíre. Hvězdy jsou na vaší straně a umožňují vám mít šťastnou ruku při rozhodování.

Mohlo by se vám líbit

Test: Vyberte si jednu ze svíček a zjistěte, co vám právě teď schází

Máte svou oblíbenou barvu? Pravděpodobně se během života setkáváte s tím, že tíhnete k různým barvám. Můžou za to různé preference i situace, se kterými se v životě přicházíte do styku. Byla vaše oblíbená barva v dospívání modrá a teď je to černá? Zkuste jednoduchý test se svíčkami!
svetzeny.cz

Rak

Raci mají v listopadu všechny důvody k oslavě! Díky Venuši a Merkuru zažijí nejen pohádkové chvíle v lásce, ale dostanou vzrušující příležitosti v práci. Slunce navíc způsobuje, že se vodní znamení jeví otevřené a komunikativní, což poskytuje další plusové body. Takže štěstí ve vašem životě už nemůže být víc - užijte si nadcházející týdny naplno, milí Raci.

Ryby

Ryby budou mít opravdu šťastný měsíc. Planeta Jupiter vstupuje na začátku měsíce do znamení a poskytuje mu spoustu příležitostí. Nejen v lásce by se mohlo stát něco podle představ vodního znamení, ale i profesně je možné, že se brzy otevře pár nových dveří. V blízké budoucnosti mějte oči otevřené, můžete hodně vyhrát, milé Ryby!

Mohlo by se vám líbit

Je to láska jako trám! Eva Decastelo a Tomáš Třeštík vypadají na společné fotce dokonale

Ach ta láska! Krásná moderátorka Eva Decastelo sdílela společnou fotku s fotografem Tomášem Třeštíkem, kde ho objímá kolem krku. Láska z těch přímo sálá a společná fotografie si získala i fanoušky, kteří jsou novým párem nadšení!
svetzeny.cz

Býk

Znamení zvěrokruhu Býk má také nějaké to báječné listopadové štěstí! Zemské znamení zatím pracovalo docela tvrdě, ale v listopadu bude moci konečně sklízet ovoce. Kromě toho mohou Býci využít čas k tomu, aby se ponořili do emocionálních hlubin svých vztahů a upevnili je. Bude mít velké štěstí na nové známosti a obnoví své předchozí konexe. Všechno běží jako švýcarské hodinky.

Zdroj článku