Přejít k hlavnímu obsahu

Matka se snaží motivovat ostatní, že strie nejsou tabu: „Píchnutá pneumatika či klokaní kapsa,“ slýchávala na adresu svého břicha

Info ikona
Strie po porodu

Sarah Nicole Landry z Ontaria se naučila mít ráda své tělo i se striemi a celulitidou. Nyní se snaží, aby k sobě přistupovaly pozitivně i ostatní matky po porodu. Sdílí proto pravidelně na svém instagramovém účtu neupravené fotky, kde ukazuje své tělo se všemi nedokonalostmi.

Čtyřnásobná matka

Sarah Nicole Landry je šestatřicetiletá maminka čtyř dětí, která na internetu prostřednictvím sociální sítě Instagram sdílí své neupravené snímky, na kterých je zachyceno její tělo i s celulitidou a striemi poté, co zhubla po porodu na polovinu své tělesné hmotnosti. V současné chvíli má přes dva miliony sledujících. Jejím cílem je motivovat ostatní ženy k tomu, aby se nestyděly za své tělo a milovaly se i se svými nedokonalostmi.

Hvězda Čarodějek Alyssa Milano se ukázala bez make-upu: Ve 49 letech vypadá naprosto báječně!

svetzeny.cz

Místo pochvaly nenávist

Sarah vedla i kampaň proti tzv. body shamingu, při kterém dochází k urážkám na adresu vzhledu. Když totiž zhubnula ze 101 kg na 50 kg, pochlubila se svým úspěchem právě na Instagramu. Kromě pochvaly se však dočkala i silně nenávistných komentářů. Sdílela proto i některé zraňující komentáře, které ke svým fotografiím dostala. Mezi komentáři se objevily například takové, že její břicho vypadá jako píchnutá pneumatika, klokaní kapsa, že by se měla stydět a že je tlustá. Přestože v příspěvcích potvrdila, že ji tyto komentáře naštvaly, rozzuřily nebo zranily, snaží se je nadále ignorovat a nestydět se za žádnou část svého těla. Také vyjádřila pochopení s lidmi, kteří se za své tělo stydí a schovávají své nevzhledné partie a napsala, že body shaming není nikdy v pořádku. V komentářích se však naštěstí dočkává i podpory, kdy jeden z fanoušků jí například napsal: „Neuvěřitelné. Děkujeme za vše, co děláte a sdílíte. Jste výjimečný člověk,“.

Krásná Eva Burešová se ukázala v negližé s těhotenským bříškem: ‚‚Jsem citlivá a dojatá,’’ píše svým fanouškům

svetzeny.cz

Kráska a strie

Sarah dosáhla při hubnutí neuvěřitelného úspěchu, kdy sama upozorňovala na zdravotní rizika plynoucí z nadváhy. Kůže na břiše jí však po extrémním úbytku váhy zůstala povislá a plná strií. To je něco, co nelze změnit bez pomoci chirurgického zákroku, i kdyby se Sarah snažila sebevíc. Přesto však dokazuje, že krása nespočívá jen v dokonalé postavě, jelikož jí to na snímcích doopravdy sluší a září štěstím. Sarah prozradila, že jejím receptem na štěstí bylo vyhodit váhu z okna, když se kvůli své hmotnosti cítila špatně. Také přestala držet přísné diety a ačkoliv nezná svoji současnou váhu, je mnohem šťastnější. Také nezahrnuje svůj den myšlenkami na svou váhu nebo jídlo. Nají se, když má hlad, odpočívá, když je unavená. Přijala všechny části svého těla, které se jí předtím nelíbily, a už se za ně nadále nestydí. Přiznala, že je to občas těžké, když jde do posilovny nebo na pláž, ale na svých emocích neustále pracuje.

Uberte si pár kilo díky vhodně zvolenému oblečení: Inspirujte se v galerii a vyvarujte se některých chyb

svetzeny.cz