Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Objevte svou planetu podle znamení zvěrokruhu. Saturn patří Kozorohům, Venuše Býkům

Věděli jste, že každému znamení zvěrokruhu je přiřazena planeta, která má významný vliv na jejich život a osobnost? Přečtěte si zde, která planeta ovládá váš život.

V astrologii se planetám připisují mocné vlastnosti. Protože silnou energií, kterou vyzařují, určují charakter a životní cestu všechn znamení zvěrokruhu. Zde se dozvíte, kterou planetu byste měli v budoucnu sledovat právě vy:

Kozoroh: Saturn

Saturn je také známý jako planeta moudrosti, odpovědnosti a karmy. Není tedy divu, že vládne nejambicióznějšímu a nejzodpovědnějšímu znamení zvěrokruhu, Kozorohu. Saturn někdy dává Kozorohům poněkud chladný charakter, ale oni jsou profesionálové v proměně svých vizí ve skutečnost.

Vodnář: Uran a Saturn

Vodnáři jsou ovládáni interakcí mezi Uranem a Saturnem. Uran je planetou osvobození a svobody, která na první pohled nemůže být více protikladná k Saturnu, planetě síly. Ale je to právě tato kombinace, která dává Vodnáři jeho jedinečný charakter. Obě planety vyzařují intelektuální i emocionální energie, a proto se Vodnáři často ponoří hluboko do světa myšlenek, idejí a filozofií. Toto je jejich způsob, jak strukturovat svět pro sebe.

Ryby: Neptun a Jupiter

Planety Neptun a Jupiter jsou klasifikovány jako velmi duchovní, energetické planety. Toto spojení je zodpovědné za snění a empatii a posiluje přirozené tvůrčí schopnosti citlivých Ryb. Když se spojí, přinášejí Rybám také jejich typický optimismus a naději.

 

Lev, kočka, pes nebo delfín: Jaké zvíře jste podle osobnosti vy?

Přemýšlíte občas nad tím, jaké zvíře byste byli, kdybyste se v nějaké museli proměnit? Ke každému typu osobnosti se nejvíce hodí nějaké zvíře. Které je to vaše? Uděleljte si krátký kvíz a zjistěte, jaké zvíře nejvíce odráží vaši osobnost.
svetzeny.cz

Beran: Mars

Není žádným překvapením, že vládcem Berana je ohnivý Mars. Jako planeta odhodlání, odvahy a sexuální energie může za vášnivý charakter zvěrokruhu pouze on. Mars totiž vyzařuje aktivní a impulzivní energii, která pohání neúnavné Berany, aby vytvořili život, jaký si představují. 

Býk: Venuše

Lascivní Venuše naplňuje Býka smyslnou, romantickou a citlivou energií. Jako planeta lásky, krásy a zisku uzemňuje znamení zvěrokruhu a zajišťuje, aby bylo šťastné v práci i v lásce. Je to také Venuše, která povzbuzuje Býka, aby usiloval o potěšení a harmonii.

Blíženci: Merkur

Merkur, planeta všestrannosti a komunikace: Je to on, kdo je zodpovědný za zvědavou, zvídavou a intelektuální povahu Blíženců. Je to také posilovač jejich schopnosti otevřít mysl a absorbovat a zpracovávat informace rychleji než kterékoli jiné znamení zvěrokruhu. Jako nejrychleji se pohybující planeta v naší sluneční soustavě jsou Blíženci motivováni být vždy aktivní a spojovat se s novými lidmi a zážitky.

Rak: Měsíc

Měsíc jako zastánce citů a domáckosti má zvláštní nadvládu nad empatickými Raky. Zatímco jiná znamení zvěrokruhu prožívají fáze měsíce intenzivněji, a proto v noci často bdí, Raci mohou v této době zaznamenat zvýšené emocionální a empatické schopnosti. Býváte obzvláště starostlivý, jemný a citlivý, za což je zodpovědný Měsíc. 

Už i Aguilera. Sličná kráska pózovala nahoře bez a přidala se tak k Britney Spears nebo Madonně

Trend zahraničních celebrit je zřejmě ukázat toho co nejvíc. Jak jinak si vysvětlit provokativní fotografie Madonny nebo nahé fotky Britney Spears? Teď se přidala i Christina Aguilera.
svetzeny.cz

Lev: Slunce

Slunce je nejen hnacím motorem kreativity, vitality a síly, ale také vládcem Lva. Dává znamení zvěrokruhu jeho přirozenou nadřazenost a smysl pro autoritu. Lvi rádi jasně září jako bytosti světla a jsou středem pozornosti: i to lze vysledovat zpět ke Slunci, které je nejzářivější a nejzářivější silou, kterou můžeme vidět. Tento pocit hrdosti prostupuje duši lva. 

Panna: Merkur

Blíženci a Panna jsou ovlivněni stejnou planetou: Merkurem. Také proto lze ve dvou znameních zvěrokruhu nalézt povahové podobnosti: Stejně jako Blíženci jsou i Panny nesmírně chytré. Kromě toho mají Panny zvláštní dar vidět jak složité detaily, tak celkový obraz a pochopit, jak se dostat od A do Z. Komunikace je klíčová, stejně jako praktičnost, a Merkur je v těchto dovednostech zmocňuje.

Váhy: Venuše

Váhy také sdílejí planetu s dalším znamením zvěrokruhu, Býkem. Jako planeta lásky, harmonie a vztahů je Venuše také ochrannou planetou Vah. To dává znamení zvěrokruhu jeho přirozenou přitažlivost pro krásu a harmonii. Vaši touhu po láskyplném partnerství a spojení spouští i Venuše. To však neovlivňuje Váhy pouze v romantickém smyslu, ale také je povzbuzuje, aby byly jedním z nejsociálnějších znamení zvěrokruhu.

Štír: Pluto a Mars

Mars, planeta vášně, má podobnou energii jako Pluto, planeta síly a znovuzrození. Tyto dvě energie vytvářejí symbiózu, která dává Štírům jejich vášeň a hlad po úspěchu. Navíc, jelikož je Pluto planetou podvědomí a transformace, odráží se to také ve Štírově touze po vnitřním zkoumání.

Střelec: Jupiter

Jako planeta růstu a štěstí dává Jupiter Střelcům jeho typicky bezstarostný a optimistický přístup k životu. Jako planeta moudrosti také posiluje zvídavou povahu tohoto znamení zvěrokruhu, které chce prozkoumat každou část sebe sama a svého prostředí. Jupiter je celý o tom, „z něj udělat velký“ a nebýt omezován, což je důvod, proč mnoho Střelců skončí jako věční tuláci v honbě za nekonečnou moudrostí.