Přejít k hlavnímu obsahu

Už i Aguilera. Sličná kráska pózovala nahoře bez a přidala se tak k Britney Spears nebo Madonně

Trend zahraničních celebrit je zřejmě ukázat toho co nejvíc. Jak jinak si vysvětlit provokativní fotografie Madonny nebo nahé fotky Britney Spears? Teď se přidala i Christina Aguilera.

Christina Aguilera vydala své první španělské album „La Fuerza“ po více než dvou desetiletích a přijetí nového projektu bylo ohromně pozitivní. Jak tedy Xtina oslavila svůj nedávný úspěch? Samozřejmě s focením nahoře bez.

Neměla na sobě nic než malá malinká tanga

V pátek na sobě tato popová hvězda neměla nic jiného než tanga. „Cítím VŠECHNU vaši lásku k La Fuerze,“ vyjádřila svou vděčnost v titulku. "Obrovské díky všem, kteří podporovali a pracovali na tomto hluboce srdečném projektu! Jsem pokorná a vděčná, že každého z vás znám a nazývám vás rodinou na této krásné a osobní hudební cestě zpět sama k sobě." Na červeně filtrovaných fotografiích si Christina strategicky zakryla hrudník rukama a své lesklé karmínové rty sladila se svými plamenně zbarvenými vlnami dlouhými až po zadek.

Dále vysvětlila význam názvu nového alba "La Fuerza" (Síla). "Představuje to různé prvky toho, co to znamená být nyní silný, protože jsem odemkla nové části sebe sama jako žena, bojovnice, matka a tvůrkyně," napsala Aguilera.

Christina v nahotě není sama. Ta vládne Instagramu

Mohlo by se vám líbit

Krásná Eva Perkausová se tajně vdala na Mauriciu! S fanoušky sdílela jedinou svatební fotografii a s gratulacemi se roztrhl pytel

Moderátorka Eva Perkausová je vdanou paní. Své "ano" řekla příteli Ivanu Heckovi. První svatební vlaštovka na jejím Instagramu dojala fanoušky.
svetzeny.cz