Přejít k hlavnímu obsahu

Rok 2014 očima astrologa 1: Jupiter

Jupiter v horoskopu bývá vždy příslibem štěstěny a přízně osudu. Znamení, v němž se nachází, přináší radost, pohodu i to, co člověk vůbec nečekal – zázrak.

Tato planeta prochází jedním znamením přibližně rok, a právě zrozencům v tomto znamení slibuje ukončení určitého životního cyklu, starostí, které je trápily, a dává velkou šanci začít znovu a lépe – přináší svým tranzitem nejlepší rok za dvanáct let.

V roce 2014 se bude až do září pohybovat ve znamení Raka. Právě tito zrozenci budou tedy většinu roku dítky štěstěny. Nic by tedy neměli odkládat, měli by se vrhnout do všeho – dokonce i do riskantních akcí – po hlavě. Vývoj událostí bude nakloněný zejména řešení těch problémů a záležitostí, které se budou týkat rodiny, dětí a soukromí.

V září se Jupiter přesouvá do následujícího znamení Lva. Pro nás to bude znamenat velkou naději. Čechy jsou totiž pod vládou tohoto znamení. Od podzimu 2014 lze tedy očekávat velké pozitivní změny, jež přinesou prospěch nikoliv těm „nahoře“, ale prostému lidu. Tento pozitivní tranzit bude trvat ještě velkou část následujícího roku 2015.

Která znamení tedy budou pod nejvyšší ochranou bohů a stanou se dočasně jejich miláčky? Do září 2014 to budou především Raci, dále RybyŠtíři, prosperovat budou také BýciPanny. Naopak na pozoru by se v tomto období měli mít Berani, VáhyKozorohové. Ty napjaté postavení Jupitera varuje před jednáním z pozice síly, radí nepodceňovat nebezpečí a nepřeceňovat své síly.

mala_fotka_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copyOd září do konce roku na tom budou nejlépe Lvi, dále BeraniStřelci. Dařit se bude také VáhámBlížencům. Naopak na pozoru se musejí mít Býci, ŠtířiVodnáři. Namístě bude opatrnost, a to ve všech oblastech. Nebude doba vhodná pro riskantní záležitosti a unáhlená rozhodnutí.

Nejmenovaná znamení jsou v daném období bez přímého vlivu planety Jupiter. Štěstěna jim sice nebude nahrávat, ale ani se k nim neotočí zády.

Náš tip: Nenechte si ujít nejnovější speciál časopisu Svět ženy: Horoskopy 2014. Kromě podrobné astrologické předpovědi pro jednotlivá znamení se dozvíte ještě mnoho dalších zajímavostí.

Foto: Depositphotos (1), archiv Burdy (1)