Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení vám vnesou do života příliv vášně

Info ikona
Horoskop

Chcete-li do svého nejen sexuálního života vnést určitý impuls, měli byste se držet následujících tří znamení zvěrokruhu. Jsou to nejlepší sexuální partneři a zajistí vám čistou vášeň. Patříte mezi ně nebo máte štěstí a máte někoho takového u sebe?

Horoskop může říct nejen něco o našich vzorcích chování a povahových vlastnostech, ale i náš sexuální život může být ovlivněn hvězdami. Stává se, že některá znamení zvěrokruhu jsou lepšími milenci než ostatní. Podle horoskopu jsou zejména tyto tři znamení zvěrokruhu nejlepšími sexuálními partnery. S nimi zažijete vášeň a pravděpodobně i svůj nejlepší sex v životě. Jste zvědavý?

Vodnář

Charismatický a kreativní Vodnář je dobrým parťákem v posteli, protože Vodnáři se především dívají na svého partnera a berou vážně jeho potřeby. S Vodnářem si vždy přijdete na své, protože svého partnera rád hýčká. Vzdušné znamení odkládá své vlastní touhy stranou, dokud není druhá osoba spokojena. A k tomu přesně ví, co má dělat.

Štír

Jackpot! S tímto znamením zvěrokruhu chcete být v posteli. Štír je velmi zkušený a přesně ví, jak vás hýčkat. Díky své sebevědomé povaze je nesmírně atraktivní, a proto je jedním z nejvášnivějších znamení zvěrokruhu. Nebojí se zkoušet nové věci, které vás dovedou k vašim nejintenzivnějším vrcholům. Vždy se můžete na toto znamení spolehnout.

Panna

Pokud jedno znamení zvěrokruhu ví něco o sexu, pak je to Panna. Neexistuje žádná poloha, žádná sexuální hračka ani pohyb, který by Panna neznala a nezvládla. Znamení zvěrokruhu je navíc považováno za zvlášť nezištné v posteli. Chce uspokojit svého partnera, než se dostane na jeho vlastní potřeby. Svými tajnými triky (a díky zásuvce plné hraček) Panna zajistí, že každá noc s ní bude erotická a mimořádná.

 

Jak muži vnímají vaše znamení zvěrokruhu: Budete se divit, které znamení jim zamotá hlavu a s kým nechtějí vztah

svetzeny.cz

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

svetzeny.cz

Velká tarotová předpověď na měsíc květen: Co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

svetzeny.cz