Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký je váš anděl strážný podle dne narození: Najděte toho svého, který vám v životě pomáhá a ochraňuje vás

Archandělé jsou nadřazené bytosti, které dohlížejí na všechny činy na Zemi. Pracují v pozadí, zasahují pouze v nezbytných okamžicích a doprovázejí vás v důležitých životních okamžicích. Každý člověk má svého vlastního archanděla, který ho provází podle dne v týdnu, v němž se dotyčný narodil. Díky znalostem těchto archandělů může každý lépe porozumět svému životu a rozhodnutím.

Archanděl Gabriel dohlíží na lidi narozené v pondělí

Pokud jste se narodili v pondělí, vaším archandělem je Gabriel. Gabriel je bytostí čistoty, nanebevstoupení a vzkříšení. Tento anděl vám pomáhá najít správný směr ve vašich myšlenkách a v komunikaci s ostatními. Gabriel je také spojen s vzkříšením a novými začátky a snaží se vás motivovat k osobnímu růstu.

Nad narozenými v úterý dohlíží archanděl Chamuel

Pro ty, kdo se narodili v úterý, je andělem strážným Chamuel. Archanděl Chamuel je bytostí lásky a svobody. Pomáhá vám hledat a udržovat harmonii ve vztazích a povzbuzuje vás, abyste nalezli svobodu ve svém srdci. Chamuel vám pomáhá nalézt lásku ve všem, co děláte, a pomáhá vám na cestě k nezávislosti.

Archanděl Rafael je tu pro ty, co se narodili ve středu

Pokud jste se narodili ve středu, váš archanděl je Rafael. Rafael je bytostí léčení, zasvěcení, koncentrace a pravdy. Pomáhá vám uzdravovat nejen vaše fyzické tělo, ale i vaši mysl a duši. Rafael vás vede k pravdě a pomáhá vám najít smysl života. Také vám pomáhá uklidnit mysl a soustředit se na důležité záležitosti.

Pro narozené ve čtvrtek je tu archanděl Metatron

Archanděl Metatron vládne čtvrtku a je nemladším z archandělů. Metatron je známý jako archanděl smlouvy a pán Akáši, což je záznam všeho, co se stalo, děje se a bude se dít. Jeho úkolem je udržovat spojení mezi lidmi a vším božským.  Pomáhá vám objevit pravdu ve všech situacích, efektivně spravovat váš čas a také nabízí pomoc v péči o vaše děti. Archanděl Metatron vám přináší moudrost a vedení, abyste mohli lépe spojit vaše pozemské existence s duchovními aspekty života.

Velký výklad mariášových karet na rok 2024. Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

Než se nadějeme, přivítáme nový rok. Zajímá vás, jaký bude a co přinese? Zeptali jsme se známé kartářky Jany Rubešové, která nám tajemství budoucnosti poodhalila ve svém výkladu.
svetzeny.cz

Archanděl Uriel ochraňuje ty, kteří se narodili v pátek

V pátek přichází na svět ti, kteří mají archanděla Uriela jako svého anděla strážného. Uriel je bytostí dokonalosti a spirituality. Tento anděl vás podporuje v hledání vnitřního klidu a harmonie. Uriel vám pomáhá rozvíjet vaši spiritualitu a najít vaši vlastní dokonalost.

Lidi narozené v sobotu chrání archanděl Cassiel

Archanděl Cassiel chrání všechny, kteří se narodili v sobotu. Cassiel je archandělem samoty a slz a jeho úkolem je učit vás o hloubce vašeho vnitřního bytí. Pomáhá vám zbavit se negativních emocí, uzdravit vaši mysl, tělo i ducha. Cassiel vám také ukazuje, že můžete dosáhnout svých snů a cílů, pokud jim věnujete úsilí a trpělivost. Tento archanděl vás bude provázet na duchovní cestě a zavede vás na místa, kam jste dosud nevkročili.  

Archanděl Michael je tu pro ty, kteří se narodili v neděli

Ti, kteří přišli na svět v neděli, mají archanděla Michaela jako svého anděla strážného. Michael je bytostí ochrany, síly, víry a moci. Poskytuje vám odvahu a sílu čelit výzvám života a chrání vás před nebezpečím. Michael také podporuje vaši víru ve vás samotné i ve vyšší moc.

Zdroj článku