Promotion
Promotion
Promotion

Poselství andělů: Vyberte si jednu ze tří karet, prozradí vám, jaká budoucnost vás čeká v příštím týdnu. Který z archandělů nad vámi bude bdít?

Promotion
Promotion

Jak si vybrat svoji kartu?

Abyste si vytáhli relevantní kartu, je nutné, aby vás nic nerušilo. Prohlédněte si tyto tři karty. Posléze zavřete oči a soustřeďte se na svou budoucnost v příštím týdnu. V mysli se vám ukáže číslo jedné ze tří karet. Tato karta určuje vaši budoucnost v příštím týdnu. Podívejte se, co vás čeká v lásce, kariéře, financích a zdraví.

Karty
Info ikona

Karta číslo 1: Gabriel

Gabriel
Info ikona

Archanděl Gabriel je poslem dobrých zpráv. Byl to právě on, kdo navštívil Pannu Marii a oznámil jí, že se jí narodí Syn Boží. Tento týden můžete očekávat dobré zprávy. Tento anděl je spojen s komunikací, bude k vám přicházet řada zajímavých informací. Poskytne vám ochranu v pracovním i každodenním životě, je to jeden z andělů s vyšší hodností. Tento týden se díky jeho přítomnosti budete cítit silní a odhodlaní.

Láska a vztahyArchanděl Gabriel představuje bezpodmínečnou lásku. Je to velmi dobrá vztahová karta. Pokud jste ve vztahu, bude to mezi vámi klapat a nebude docházet k žádným hádkám a nedorozumění. Nezadaní mají velkou šanci seznámit se s protějškem, který bude „na stejné vlně“. Zejména pokud dlouho nemohli najít partnera pro vážný vztah, příští týden je zde zvýšená šance, že se to povede.

Práce a kariéra – Jak už bylo zmíněno, archanděl Gabriel vám pomůže nejenom v osobním životě, ale i v tom pracovním. Je to vhodná doba na to, abyste vykomunikovali záležitosti, se kterými nejste delší dobu spokojení (výše platu, dovolená, vztahy na pracovišti apod.).

Zdraví – Archanděl Gabriel je velmi dobrou kartou, pokud jde o zdraví. Především je spojován s přílivem nové energie. Příští týden vás vůbec nebude trápit únava.

Karta číslo 2: Jofiel

Jofiel
Info ikona

Archanděl Jofiel ztělesňuje jasnost a moudrost. Tento týden se objasní některé staré záležitosti. Může docházet k tomu, že vám konečně věci začnou dávat smysl. Pokud jste delší dobu ustrnuli v a nacházíte se „v mrtvém bodě“, nadcházející týden dojde k posunu. Je to čas, kdy se vám konečně podaří překlenout přes vaše problémy.

Láska a vztahy – Jak už bylo zmíněno, nastává čas, kdy se některé věci vyjasní, to platí i pro vztahy. Například pokud jste měla pocit, že před vámi partner něco tají, příští týden se dozvíte, jak to ve skutečnosti je. Jofiel totiž vnáší světlo i do partnerských vtahů. Mohou vás čekat příjemná překvapení, ale bohužel i nepříjemná zjištění. Vše se bude točit kolem hledání pravdy. Pro nezadané je to čas, kdy určité věci sami v sobě uzavřou a rozhodnou se hledat nový vztah.

Práce a kariéra – Uvědomíte si, že byste chtěli zvolnit své pracovní tempo. V zaměstnání jste poslední dobou trávili hodně času na úkor rodiny a osobních zájmů. Začnete pracovat na tom, abyste tyto dvě roviny života harmonizovali. Než tento krok uděláte, budete ještě muset řešit určité nedodělky z minulého měsíce, ale koncem týdne si konečně vydechnete a odpočinete si.

Zdraví – Archanděl Jofiel vám přináší psychickou úlevu. Po duševní stránce se budete cítit mnohem lépe. Konečně se oprostíte od maličkostí, které vás akorát stresovaly, přitom nejsou podstatné.

Karta číslo 3: Cafkiel

Gabriel
Info ikona

Cafkiel je kartou, která vám umožňuje najít smíření se špatnými věcmi a rozhodnutími, které jste v životě udělali. Tento archanděl vám může pomoci odstranit pocity viny, které vás dlouhodobě trápí. Příští týden tak v sobě budete schopni uzavřít určitou životní kapitolu. Je to také karta, která naznačuje nápravu stavu věcí. Pokud jste něco v poslední době lidově řečeno „zvorali“, dostanete šanci zlepšit svou životní situaci.

Láska a vztahyArchanděl Cafiel pomáhá lidem léčit bolestné zkušenosti z bývalých vztahů, souvisí s odpuštěním. Pokud jste ještě zklamaní z minulého vztahu, pomůže vám odpoutat se od bývalého partnera. Zároveň však může značit i návrat k expartnerovi, budete mít dost duševní síly na to, abyste mu odpustili. Toto rozhodnutí už archanděl Cafiel nechává na vás, pouze vám dá sílu vidět věci s určitým odstupem, budete mít jasnou mysl, a díky tomu se správně rozhodnete.

Kariéra a finance – Jofiel je také patronem umělců, v kariérní sféře tato karta znamená probuzení kreativity. Budete jen sršet novými neotřelými nápady, čímž uděláte dojem na kolegy a vedení. Příští týden dostanete šanci zazářit, jen si ji nepokazte tím, že byste se drželi zpátky. Ukažte vaše schopnosti a odprezentujte se v tom nejlepším světle. Může to být základ pro budoucí šanci na kariérní postup.

Zdraví – Mohou vás přepadnout chmurné myšlenky, vaše mysl pojede na plné obrátky a budete uvnitř sebe řešit spoustu záležitostí. Nebuďte na to sami! Svěřte se blízkým, pomohou vám.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion