Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Na tato 3 znamení čeká milostný víkend. Budete mít to štěstí i vy?

Info ikona
Horoskop

Motýlci v žaludku a rozverné chvění po celém těle? Tato tři znamení zvěrokruhu mají největší pravděpodobnost, že zažijí tyto emoce během následujícího víkendu. Díky hvězdným souhvězdím je čeká milostné dobrodružství. Patříte sem i vy?

Romantika, vášeň a velké emoce: díky planetárnímu a hvězdnému souhvězdí tato tři znamení zvěrokruhu o druhém srpnovém víkendu ohromně vzplanou, vášní samozřejmě. Můžete se těšit na žhavé flirtování, skvělá setkání a motýlky v břiše.

1. Štír

Tento víkend získá Štír plnou planetární energii z Venuše a Neptunu. To vyvolává hlubokou touhu. Potřebuje lásku, romantiku, vášeň a harmonii. A nejlepší na tom je, že Venuše zajišťuje, aby to všechno Štír dostal! Znamení zvěrokruhu se díky lásce cítí mnohem lépe, protože tento týden byl kvůli souhvězdí Slunce-Saturn a Jupiter plný výzev. Ale láska je na vzestupu.

2. Býk

Znamení zvěrokruhu Býk může tento víkend svými citlivými a vstřícnými způsoby bodovat u svých blízkých. Mnozí se mu svěřují a vylévají si srdce. Venuše je navíc příznivá pro příbuzné zemské znamení Panny. To znamená, že si Býk tento víkend užije spoustu zábavy. Žhavé flirty, milé známosti a šance zamilovat se a konečně najít vysněného partnera jsou nyní velmi dobré. Takže se před tím neuzavírejte!

3. Panna

Panna má za sebou nádherný týden a nyní se může těšit na báječný víkend! Mars, Merkur a planeta lásky Venuše zajišťují, že vše běží hladce a podle vašich představ. Láska by také mohla mít v srpnu o víkendu připraveno překvapení, které udělá Panně velkou radost. Buďte tedy otevření, pak tento víkend prožijete se spoustou motýlů v žaludku.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.