Přejít k hlavnímu obsahu

Poselství andělů: Vyberte si jednu ze tří karet, prozradí vám, jaká vás čeká budoucnost v srpnu. Který z archandělů nad vámi bude bdít?

Info ikona
Anděl

Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, jaké andělské poselství je pro vás připraveno pro měsíc srpen. Zjistěte, který z archandělů nad vámi bude bdít a ochraňovat vás. Také vám prozradíme, zda budete mít štěstí v lásce, kariéře a financích.

Jak si vybrat svoji kartu?

Abyste si vytáhli relevantní kartu, je nutné, aby vás nic nerušilo. Prohlédněte si tyto tři karty. Posléze zavřete oči a soustřeďte se na svou srpnovou budoucnost. V mysli se vám ukáže číslo jedné ze tří karet. Tato karta určuje vaši srpnovou budoucnost. Podívejte se, co vás čeká v lásce, kariéře, financích a zdraví.

Info ikona
Karty

Vidíte všude číslo 3? Zjistěte zprávu tohoto andělského čísla a objevte, co se vám vesmír snaží říct

svetzeny.cz

Karta číslo 1: Archanděl Uriel

Info ikona
Uriel

Vytáhli jste si kartu archanděla Uriela, který je pánem slunce a božského světla. Tento archanděl pomáhá lidstvu a na vaší cestě pomůže i vám. V srpnu budete jen hýřit dobrými nápady a rovněž budete oplývat kreativitou. Je to období přímo stvořené pro to, abyste se pustili do nových projektů. Váš úsudek bude správný, v tomto čase vám nebude dělat problém rozhodování. Budete mít také skvělý postřeh a možná si všimnete věcí, které vám do té doby unikaly. V srpnu zavládne klid a mír, konečně si duševně odpočinete. Vnitřně se budete cítit silní a vyrovnaní.

Láska a vztahy – Tato karta souvisí s uzdravením. Pokud jste nedávno zažili opravdu dramatický rozchod, během srpna se z této situace plně psychicky uzdravíte a budete připraveni na nový vztah. Archanděl Uriel je také symbolem lásky, v srpnu budete mít spoustu příležitostí seznámit se. Váš strážce vám do života pošle hned několik osob, které vás zaujmou. Je zde šance najít konečně toho pravého a zažít bezpodmínečnou lásku. Zadaní budou ve vztahu maximálně spokojení. Je také dost možné, že dáte šanci bývalému partnerovi, který vás v něčem zklamal a odpustíte mu.

Kariéra a finance Archanděl Uriel je tu s vámi, aby nad vámi držel ochrannou ruku při řešení problémů s financemi i prací. V srpnu se vše urovná a sami budete překvapeni pozitivními změnami, které nastanou.

Zdraví – Jak už bylo řečeno, tato karta souvisí s uzdravením. Pokud se s něčím léčíte, v srpnu byste se měli cítit mnohem lépe. Pokud jste zdraví, budete fit a v nejlepší kondici.

Karta číslo 2: Archanděl Zadkiel

Info ikona
Zadkiel

Archanděl Zadkiel dohlíží na spravedlnost, ctnost a morálku. Pokud se vám v minulosti stala nějaká nespravedlnost, v srpnu dojde k tomu, že zafunguje karma a dané osobě, která vám ublížila, se její chování vrátí. Tento archanděl je také známý tím, že jeho světlo dokáže prozářit temnotu. Pokud se vám v poslední době nedařilo, v srpnu se situace otočí a vše se v dobré obrátí. Pakliže jste duševně trpěli a měli jste podlomené psychické zdraví, budete se po duševní stránce v srpnu cítit mnohem lépe.

Láska a vztahy – Tento anděl strážný souvisí s milosrdenstvím a odpuštěním. Pokud jste si ať už se současným, nebo s bývalým partnerem provedli cokoliv, v srpnu si navzájem odpustíte. Může se stát, že se dokonce vrátíte ke svému expříteli. Ve vztazích budete řešit hlavně míru svobody, jeden z vás bude toho druhého chtít k sobě připoutat a ten druhý zase bude chtít více volnosti. Snažte se proto najít kompromis, ani jeden extrém není dobrý. Také pozor na očekávání od partnera, může nastat situace, že budete mít jistou představu o tom, jak se partner zachová a on vás v jisté situaci zklame. Abyste tomu předešli, bavte se spolu o všem otevřeně.

Kariéra a finance – V srpnu se zaměříte na to, abyste ze svého života odstranili věci, které vás tíží. Tohoto archanděla obklopuje fialová aura, která pomáhá bojovat s negativními vlivy. Snáze budete dělat důležitá rozhodnutí. Je možné, že změníte práci, obor nebo se necháte přeřadit na jiné oddělení. Také budete hodně přemýšliví a ponaučení si vezmete z minulosti.

Zdraví – V srpnu se budete soustředit na to, abyste se dali psychicky do pořádku, protože pociťujete duševní únavu. Aura tohoto archanděla vám pomůže překonat traumata z minulosti.

Karta číslo 3: Archanděl Sandalfon

Info ikona
Sandalfon

Vytáhli jste si naprosto skvělou kartu, tomuto archandělovi se totiž přezdívá „archanděl splněných přání“. V srpnu se vám konečně začnou plnit vaše sny. Tento strážný anděl dohlédne na to, aby se vám to dařilo s lehkostí, povede se vám vše, na co sáhnete. Také vás tento anděl obdařuje značnou kreativitou. Rovněž tento anděl dohlíží na vaše ego, budete oplývat značným sebevědomím, díky tomu k vám přijdou nové příležitosti, protože silně zapůsobíte na osobu z vašeho okolí.

Láska a vztahyArchanděl Sandalfon nastavuje hranice. Možná jste se poslední dobou s partnerem hádali nebo mezi vámi byly nějaké nejasnosti. V srpnu si spolu sednete a otevřeně si promluvíte o tom, co se vám na vztahu (ne)líbí. Do budoucna to bude mít pozitivní vliv na váš vztah, i když vám tato debata možná nebude zpočátku úplně příjemná. Nezadaní budou oplývat značným sebevědomím, pro ostatní budou v tomto čase mimořádně přitažliví. Je zde šance potkat novou lásku!

Kariéra a finance – Archanděl Sandalfon bude mít pozitivní vliv na vaši kariéru, je to totiž anděl, který symbolizuje vítězství. Budete mít dostatek energie k tomu, abyste zvýšili své pracovní tempo a zazářili. Ohromíte své vedení a je zde šance na prémie či povýšení. Pokud podnikáte, budou vás napadat samá dobrá vylepšení a zvýšíte své zisky. Je dost možné, že se seznámíte se zajímavými lidmi, kteří vás kariérně posunou.

Zdraví – Tento archanděl k vám vysílá léčivou energii, kterou nejlépe načerpáte v přírodě. Snažte se co nejvíce relaxovat venku a vyjděte si na procházku do lesa.

Horoskop: Toto bude vyčerpávající týden! Především pro tři znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Indická numerologie registrační značky: Jaký vliv má na vaše vozidlo i na vás?

svetzeny.cz