Přejít k hlavnímu obsahu

Velký výklad mariášových karet na únor: Známá kartářka Jana Rubešová odhaluje budoucnost

Než se nadějeme, je tu únor a spolu s ním i nové možnosti, ale i nejrůznější překážky, které bude potřeba překonat. Zajímá vás, na co se těšit a na co se připravit? Blízkou budoucnost odkrývá známá kartářka Jana Rubešová.

Mnozí lidé už sice toužebně vyhlížejí jaro a sluníčko, jehož energie nám už chybí. Je však potřeba ještě chvíli počkat. Všechno má svůj čas. Únor je měsícem, kdy bychom ještě měli odpočívat a pomalu nabírat síly na nové začátky.

Energii můžeme čerpat nejen ze slunce. Dodá nám ji například zvelebování domova. Vymalujte, pořiďte už do bytu jarní dekorace nebo svěží barvy. Kupte si kytku tulipánů nebo hyacint v květináči. Tyto drobné radosti vás pozitivně naladí. Podobě bude působit třeba obrázek či mandala, která s námi bude rezonovat. To vše je pro nás přínosné.

Velký výklad mariášových karet na rok 2024. Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

Než se nadějeme, přivítáme nový rok. Zajímá vás, jaký bude a co přinese? Zeptali jsme se známé kartářky Jany Rubešové, která nám tajemství budoucnosti poodhalila ve svém výkladu.
svetzeny.cz

Jak se nám v únoru bude dařit v lásce

Probudí se city, láska, radost a touha někoho obdarovat. Mnoho vztahů ožije. Únor bývá spojován se svátkem zamilovaných. A i když jej třeba vůbec neslavíme, už jen to, že o něm všude slyšíme nebo čteme, nás podvědomě přiměje více se zajímat o svůj vztah. Snažit se o jeho zlepšení. Je potřeba zasít do vztahu pozitivní energii a věřit v zázraky, které se dějí.

Budou vznikat nová milostná dobrodružství, nové vztahy i milostné poměry. Začíná spousta nových vztahů, které vás mohou obohatit. Pozor na milostné románky hlavně na pracovišti. Pokud už něco takového do svého života pouštíte, je třeba si uvědomit rizika a snažit se neublížit druhým. Je tu možnost provalení milostných poměrů. Ukončují se karmické vztahy. Jakmile se vám povedlo ve vztahu něco dořešit, není důvod, aby trvaly dále. Zároveň se do některých vztahů vrátí jiskra, láska a energie.

Co říkají karty v oblasti zdraví

Zima je už pro nás dlouhá a dochází nám energie. Chybí nám sluníčko. A tím pádem jsme unavení. Nezavírejte se doma, i když se vám třeba nikam nechce. Je důležité být často na čerstvém vzduchu ideálně v přírodě, která, i když spí, má stále obrovský potenciál. Tím, jak se chystá k probuzení, pomalu nabírá sílu, kterou si můžete načerpat i vy. Pokud máte tu možnost, jeďte na hory nebo někam za teplem.


 

Numerologie vašeho jména: Zjistěte, jaký osud máte předurčen

Přemýšleli jste někdy o významu svého jména? Někdo ho dostane po svých předcích, jiný zkrátka proto, že se líbilo jeho rodičům. Stejně tak jako vaše datum narození, i jméno nese energii a ovlivňuje váš život víc, než si možná myslíte.
svetzeny.cz

Karty odkrývají i to, co čekat v rodinných a přátelských vztazích

Je tu spojování, noví lidé, nové kontakty. Potřebujeme se potkávat. Choďte někam, kde budete mít zážitky s ostatními. Je tu společenská sezóna, které využijte a běžte mezi lidi. Vyrazte společně s rodinou, s dětmi, s přáteli. Společně se můžete vydat i do přírody, na hory.. Je potřeba, abyste se svými blízkými komunikovali a svěřovali se s tím, co vás trápí. Leden byl v oblasti setkávání uzavřenější, ale teď je potřeba tyto příležitosti zase oživit. Pamatujte, že otevřenost a komunikace je základem pro zlepšení vztahů obecně. Nejen domácích, ale i na pracovišti a prakticky všude.

Co kartářka vyložila v oblasti práce

Jsou tu nové nabídky a nové příležitosti, výzvy. Hlavně se jich nebojte. Opět je tu téma komunikace. Když vám nebude v práci dobře, budete ve špatné energii a budete se točit v kruhu nespokojenosti. Je důležité, aby nás práce bavila a chodili jsme do ní s nadšením. Nebojte se říci nadřízeným, že vás něco trápí nebo že se vám něco nelíbí. Pokud to neřeknete, nic se nezlepší. Neostýchejte se říci si o zlepšení platu. Pokud chci víc, řeknu to!
 

Barva aury: Zjistěte, která je ta vaše a co o vás vypovídá

Aura obklopuje každou živou bytost na Zemi. Jde o jakýsi zářivý barevný obal složený z energie, která proudí kolem nás. Její barva napovídá o obecně o našem založení a charakterových rysech a předpokladech, ale vyjadřuje i naší momentální náladu, emoce a celkové rozpoložení.
svetzeny.cz

Karty odkrývají, co nás v únoru čeká v oblasti peněz

Mnoho lidí si blokuje hojnost. Je třeba tedy pracovat se strachy a obavami z nedostatku. Když si hojnost dovolíte, tak tady je. Zkuste myslet pozitivně a představovat si, že máte dostatek. Strachy a bloky se dají vyčistit například díky různým rituálům nebo terapiím. Otevřete se těmto možnostem.

Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit,“ říká Jana Rubešová.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Máte-li zájem, můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční kartičky, které vám pomohou ukazovat cestu," říká Jana Rubešová.

Více na https://janarubesova.cz

Motto:

Mé životní poslání je pomáhat lidem.“


 

Zdroj článku