Přejít k hlavnímu obsahu

Velký výklad mariášových karet na rok 2024. Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

Info ikona
karty

Než se nadějeme, přivítáme nový rok. Zajímá vás, jaký bude a co přinese? Zeptali jsme se známé kartářky Jany Rubešové, která nám tajemství budoucnosti poodhalila ve svém výkladu.

Rok 2024 bude mít podle numerologie číslici osm. Je to nejšťastnější číslo, jež přináší úspěch, spravedlnost, rovnováhu, více lásky, citu, stmelování i soucítění ve společnosti. Je to rok velkých úspěchů, které ale nebudou samozřejmé. Sklidíme to, co jsme v minulosti zaseli. Je to číslo karmy.

Důležitý bude optimistický přístup, a to ve všech oblastech života. Vidět radost i v maličkostech, užívat si drobností každého dne, dopřávat si péči o sebe sama a obdarovávat se. To pomůže překlenout i náročnější okamžiky.

Hned v lednu bude důležité stanovit si cíle pro celý rok. Napište si seznam přání a připravte se na nový začátek. Současně si udělejte rekapitulaci svého dosavadního života. Zaměřte se zejména na oblast peněz, která bude v následujícím roce hodně důležitá. Existenciální otázky bude řešit mnoho z nás. Neméně významná bude také oblast partnerských vztahů, jež přinese otázky, které půjdou až na dřeň. Uvědomte si, co v životě chcete a co ne.   

Nedaří se vám v nějaké oblasti nebo se stále vracíte do toxického vztahu? Vypočte si, zda nemáte karmický dluh z minulého života

Říká se, že každý nakonec dostane to, co si zaslouží. Pokud věříte v karmu, mohlo by vás zajímat, že se také říká, že karma přesahuje životy. V praxi to znamená to, že můžete být v současném životě trestáni za svůj minulý život – pak hovoříme o tzv. karmickém dluhu. Dobrou zprávou je, že jakmile svůj karmický dluh objevíte, můžete učinit kroky k jeho splacení a opětovnému vyvážení své karmy.
svetzeny.cz

Příští rok pod číslem osm přinese také ukončování starých cyklů a začátek nových. Už teď se rodí mnoho věcí, jež mohou mít pro náš život zásadní význam. Pokud se vám něco povede, neberte to jako samozřejmost. Buďte vděční, radujte se z toho! A úspěch přejte i ostatním. Zloby, přetvářky a závisti je na světě stále dost a je potřeba, aby tyto negativní energie ve společnosti vyvážily ty pozitivní. Mnoho lidí pozná, že jdou věci dělat jinak, lehce a s radostí.

Choďte tam, kde je vám dobře, vyhledávejte energeticky silná místa v přírodě. Napojujte se tam sami na sebe, čerpejte její nádhernou a magickou energii. Obklopujte se pozitivními lidmi, ukončete vztahy s těmi toxickými, co vám ubírají energii. Po celý příští rok bude aktuální tato mantra: „Dovoluji si zářit, dovoluji si být tím, kým chci!“

Dalším společným tématem bude komunikace. Naučte se říkat, co máte skutečně na srdci. Nespoléhejte na to, že to ostatní lidé uhádnou. Díky jasné a otevřené komunikaci budete mít možnost si zlepšit nejen vztahy, ale posunout se dál i v dalších oblastech života.

Numerologie: Každý z nás vyzařuje určitou energii. Jaké je vaše číslo energie, působíte na druhé přitažlivě?

Chtěli byste se dozvědět, jak působíte na lidi kolem vás? Numerologie vám to prozradí, stačí provést jednoduchý výpočet vašeho čísla energie. Dozvíte se, zda působíte přátelsky a lidi k sobě přitahujete, nebo zda je energie, kterou vyzařujete, je spíš odpudivá.
svetzeny.cz

Zdraví

Je tu karta Boží oko. Všímejte si nejen svého zdraví, ale také o zdraví svých blízkých. Podporujte je, pokud budete cítit, že to potřebují. Do popředí se stále více dostává psychika, která jde ruku v ruce s naším fyzickým tělem. Opět je důležité myslet pozitivně, zaměřit se na odstranění stresu a vidět věci optimisticky, i tehdy, kdy se třeba nějaké zdravotní komplikace objeví. Zapomeňte na katastrofické scénáře. Také není dobré prohlašovat, že jdete s nemocí „bojovat“. To je další negativum. Raději to otočte do pozitivní polohy uzdravování a zlepšování. Vyplatí se pustit do života alternativní způsoby léčení, které úžasně doplní klasickou medicínu. S pozitivním myšlením vám mohou pomoci terapie, afirmace či vizualizace.

Láska

Věřím, že rok 2024 bude v této oblasti nádherný. Aby fungovaly partnerské vztahy, je potřeba začít u sebelásky. Když vsadíte na sebe hodnotu, sebe vědomí a sebe úctu, budete mít vyhráno. Pak si totiž přitáhnete do života někoho, kdo bude vibrovat na stejných frekvencích. Dávejte svému partnerovi najevo, že vám na něm záleží, že je pro vás důležitý. Komunikujte spolu. Vztahy, ve kterých láska není a drží pohromadě z jiných důvodů, se budou rozpadat. V nelásce se žít nedá.  

Jaký typ ženy jste? Prozradí to měsíc vašeho narození. Zjistěte, zda to sedí i na vás!

Víte, jaký typ ženy jste a jaké charakterové vlastnosti vás činí výjimečnou? Prozradí to měsíc vašeho narození. Jste typ Alfa, nebojácná žena, nebo rozená diplomatka? Podívejte se na popis jednotlivých měsíců narození, který vám to prozradí.
svetzeny.cz

V roce 2024 bude pokračovat tvoření vztahů spřízněných duší – tedy lidí, kteří se potkávají na základě minulých životů. Je to spojení, ve kterých není důležitý věk ani fyzický vzhled, ale samotná duše. Vyznačují se také silnou sexuální energií a jsou důležité i pro ostatní, protože září a posilující energii předávají ostatním lidem.   

Rodina a přátelé

V této oblasti je v popředí téma komunikace. Je potřeba mluvit, vyjadřovat to, co cítím, co mám na srdci. Buďte hodně ve společnosti těch, s nimiž je vám dobře. Důležitá bude podpora v rodině i v přátelských vztazích. Radujte se z úspěchů druhých, nezáviďte. Dopřejte si hodně zážitků s těmi, které máte rádi. Choďte do divadel, na jídlo, cestujte.

Psychologický test: Vyberte si jeden ze šesti stromů. Odhalí to vaše největší přednosti! V čem jste výjimeční?

Chtěli byste se dozvědět, jaké největší přednosti máte? Pak stačí, když si uděláte náš jednoduchý psychologický test. Vyberete si jeden ze šesti nabízených stromů a posléze si přečtete číslovaný výklad, který odhalí, jakými mimořádnými schopnostmi oplýváte. Překvapí vás, jak to sedí!
svetzeny.cz

Peníze

Jsou tu karty pokory a vděčnosti. Buďte vděční za práci, věřte si a nebojte se zkoušet se posunout v kariéře dál. I tady je důležitý optimistický přístup, dovolte si mít hojnost. Pokud nejste s něčím spokojeni, zeptejte se sami sebe, jak to můžete zlepšit, co pro to můžete udělat? Nečekejte, že něco přijde samo. Trh se začíná připravovat na to, že budu lidé více investovat. Je důležité odkládat peníze s rozmyslem, nechat si dobře poradit. Smysl bude mít investování do nemovitostí.

Celým rokem 2024 se bude prolínat myšlenka: „Buďte trpěliví, vše přijde ve správný čas“.

„Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit,“ říká Jana Rubešová.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Voucher na můj výklad můžete věnovat někomu třeba i jako vánoční dárek. Horkou novinkou jsou také motivační kartičky „Kouzelné andělské paprsky“, které vám mohou dodat sílu a energii pro každý den." Více na https://janarubesova.cz

 Motto: „Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

Zdroj článku