Přejít k hlavnímu obsahu

Psychologický test: Vyberte si jeden ze šesti stromů. Odhalí to vaše největší přednosti! V čem jste výjimeční?

Chtěli byste se dozvědět, jaké největší přednosti máte? Pak stačí, když si uděláte náš jednoduchý psychologický test. Vyberete si jeden ze šesti nabízených stromů a posléze si přečtete číslovaný výklad, který odhalí, jakými mimořádnými schopnostmi oplýváte. Překvapí vás, jak to sedí!

Jak test provést?

Pozorně se podívejte na obrázek níže. Je na něm zobrazeno celkem šest stromů, číslo stromu najdete vždy v pravém dolním rohu. Každý strom je něčím výjimečný, stejně tak jako vy. Který strom se vám líbí nejvíce? Pamatujte, že si můžete vybrat pouze jeden strom. Až se pro některý z nich rozhodnete, pokračujte na číslovaný výklad níže, který odhalí, jaké mimořádné schopnosti máte.

Info ikona
Stromy
Mohlo by se vám líbit

4 známky toho, že jste s partnerem spřízněné duše, které se potkaly už v minulém životě: Nikdo do vašeho života nevstupuje náhodou, tvrdí senzibilové

Nikdo do vašeho života nevstupuje čirou náhodou, alespoň to tvrdí senzibilové, kteří se zabývají karmou, minulými životy a spřízněnými dušemi. Víte, jak spolehlivě rozpoznat, že jste s některou osobou karmicky spjatí a znáte se už z minulého života?
svetzeny.cz

Strom číslo 1

Vybrali jste si strom, který vypadá stroze. Znamená to, že vašimi dvěma největšími přednostmi je zodpovědnost a klidnost. Ostatní lidé oceňují, že je na vás spolehnutí. Pokud něco pokazíte, nejste z těch, co by zarputile odmítali uznat svou chybu, umíte se za své jednání omluvit. Na ostatní působíte seriózně a důvěřují vám. Jste mírumilovný a klidný člověk, který jedná diplomaticky a umí urovnávat spory.

Strom číslo 2

Vaše volba padla na košatý strom, který je obsypán jablky. Tento výběr symbolizuje, že vašimi dvěma největšími přednostmi jsou schopnost vyjít s každým a uvážlivost. Jste týmový hráč, kterého ocení každý zaměstnavatel. Vynikáte v komunikaci a skvěle umíte jednat se zákazníky. Nechybí vám empatie a umíte druhým naslouchat. Svá rozhodnutí předem pečlivě zvažujete a nikdy neděláte ukvapené závěry.

Strom číslo 3

Zaujala vás nejvíce vrba? Pak to značí, že jste velkorysý a velmi inteligentní člověk. Máte neuvěřitelný všeobecný rozhled a nepřestáváte ohromovat svými znalostmi. Jste poutavý vypravěč, který má druhým co předat. Zároveň jste také velmi vynalézavý člověk, který si hravě poradí s každým problémem. Díky vašemu vysokému intelektu máte schopnost dobře odhadnout vývoj budoucích situací. Jste opatrný člověk, který velmi dobře promýšlí své další kroky.

Strom číslo 4

Zaujal vás strom, který obklopuje zeleň a duha? Pak to symbolizuje, že vašimi největšími přednostmi jsou citlivost a kreativita. Jste křehká umělecká duše, která ostatním vždy podá pomocnou ruku. Ostatní obdivují vaši fantazii, jen hýříte nápady. Díky této vlastnosti vždy vymyslíte řešení každé životní situace. Zároveň jste také ambiciózní a toužíte se v životě prosadit.

Mohlo by se vám líbit

Jaký typ partnera vás učiní šťastnými? Prozradí to měsíc vašeho narození!

Jaké charakterové vlastnosti by měl mít váš partner, abyste s ním byli šťastní? Prozradí vám to měsíc, ve kterém jste se narodili. Hodí se k vám spíš tichý a klidný muž, který vás dokáže usměrnit, nebo vedle sebe potřebujete partnera s divokou dobrodružnou povahou?
svetzeny.cz

Strom číslo 5

Vybrali jste si podivně vypadající růžový strom? Vaše volba značí, že jste velmi pracovitý člověk, který má tendence až k workoholismu. Vy se svých snů nikdy nevzdáváte. Rovněž jste velmi výkonný člověk, v tomto předčíte všechny ostatní. Práci, kterou jiní dělají půl dne, zvládnete mít hotovou za hodinu. Tyto vlastnosti vás předurčují k tomu, abyste v životě dosáhli velkého úspěchu.

Strom číslo 6

Zaujal vás nejvíce strom plný růžových kvítků? Pak to značí, že máte jednak velkou představivost, ale zároveň jste velmi precizní. Obvykle lidé mívají jednu z těchto vlastností, ale vy se můžete pyšnit oběma. Jste člověk, který si krůček po krůčku půjde za splněním svých snů, na úspěch si umíte počkat a nikam nespěcháte. Překážky vnímáte jako výzvu, jste životní optimista, kterého nic nezlomí.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

8 rostlin, které vnesou pozitivní energii do vašeho domova: Víte, které čistí prostor, přinášejí blahobyt a lásku?

Rostliny v našem domově nemusí být jen na okrasu. Těchto 8 rostlin nabízí i další výhodu – čistí prostor od špatné energie, harmonizují vztahy uvnitř domova, přinášejí k nám blahobyt i energii lásky. Víte, které to jsou?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

5 typů žen, které mají problém najít si partnera: Může za to nastavení jejich mysli, které jim brání potkat toho pravého. Je to i váš případ?

Možná si říkáte, co děláte špatně, že jste stále nezadaná. Problém může spočívat ve vašem myšlení, kdy k sobě můžete přitahovat nesprávné partnery nebo také muže odpuzovat svým uvažováním a chováním. Těchto 5 typů žen má problém navázat vztah. Nejste mezi nimi i vy?
svetzeny.cz