Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si jednu ze 3 karet, která vás nejvíce přitahuje: Zjistěte, na co se v následujících dnech zaměřit a na co si dát raději pozor

Info ikona
Andělské karty

Tři karty, které jsou na první pohled úplně stejné. Přesto je každá jiná, protože nese svoji jedinečnou energii. Jak se říká, náhody neexistují. To, že vás nějakým způsobem zaujme některá z karet, má svůj důvod. Jejím prostřednictvím vám vaše vyšší vedení sděluje něco, co je pro vás v tuto chvíli důležité. Na co byste v následujících dnech měli zaměřit svou pozornost?

Karty jsou z balíčku Andělských karet, které vykládá známá kartářka Jana Rubešová. Ta s naší redakcí pravidelně spolupracuje a můžete se setkat například i s jejími výklady mariášových karet na každý měsíc. 

Jak zjistit, co vás v nálesledujících dnech čeká podle výkladu 3 karet

V klidu a pozorně se zadívejte na každou kartu. Vnímejte i různé detaily na obrázku andělské bytosti. Po chvilce zjistíte, že vás jedna karta přitahuje více, než ty ostatní a přáli byste si ji otočit. To je přesně ta, která nese poselství právě pro vás. Přečtete si ho následně ve výkladu níže pod obrázkem. 

Info ikona
Andělské karty

Přitahuje vás karta vlevo

Odevzdání

Vše, čemu v životě klademe odpor, přetrvává. Požádejte své anděly, aby vám pomohli rozpustit všechen odpor vašeho ega (vnitřní konflikty a boje, rigidní myšlení a návyky), tak, aby váš život zaplavila vyšší pravda a radost. Když se odevzdáte vedení svého Vyššího já, všechnu energii, kterou jste vynakládali na odporování máte k dispozici. Odměnou vám bude vitalita, vnitřní klid, harmonie a především láska. Kráčejte tedy v rytmu života. Uvolněte se a nalaďte se. Potom se řiďte svou intuicí a vězte, že andělé vám budou neustále pomáhat. 

Afirmace pro vás: "Odevdávám se proudu života."

Máte dar silné intuice? Naučte se ho používat ve svůj prospěch. Pomůže vám odhalit nejen úmysly ostatních

svetzeny.cz

Přitáhla si vás karta uprostřed

Synchronicita

V našem úžasném Vesmíru neexistuje žádná náhoda. Shody okolností a synchronicity jsou pečlivě řízeny vašimi průvodci a anděly - spatřujte v nich tedy zásady Ducha. Radujte se ze synchronicit, když je zaznamenáte, neboť jejich prostřednictvím vám andělé potvrzují, že se nacházíte na správné cestě. Očekávejte je a vyhledávejte je. Uvědomte si, že za každou synchronicitou je nějaký Božský důvod a přemýšlejte, jaká vám přinášejí poselství a ponaučení. Tato karta vám chce rovněž připomenout že všechno probíhá podle Božského plánu.

Afirmace pro vás: "Všechno se děje v pravý čas." 

Přitáhla si vás karta vpravo

Světlo

Světlo prosvěcuje temnotu i šero a přináší naději a inspiraci. Požádejte anděly, ať vás naplní větším množstvím světla. Světlo obsahuje duchovní afirmace a poznání, jež jsou klíčem k Vesmíru, přinášejí lásku a mír a zároveň odemykají zdroj moudrosti ve vašem nitru. Až vaše světlo zesílí a stane se průzračnějším, ujasní se vám spousta věcí a najdete jejich smysl. Budete jasně zářit a stanete se majákem, který druhým připomíná dostupnost Božské pomoci. Andělská moudrost vám radí požádat anděly, aby zažehli a posílili Božský plamen ve vašem nitru

Afirmace pro vás: "Jsem světlo."

Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit,“ říká Jana Rubešová.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Máte-li zájem, můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční kartičky, které vám pomohou ukazovat cestu," říká Jana Rubešová.

Více na https://janarubesova.cz

Motto:

„Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

Zdroj článku