Přejít k hlavnímu obsahu

Máte dar silné intuice? Naučte se ho používat ve svůj prospěch. Pomůže vám odhalit nejen úmysly ostatních

Info ikona
Máte silnou intuici?

Jsou lidé, kteří mají schopnost silné intuice, tedy umí číst ostatní a také to, co si myslí. Je to specifický dar, který je však nutné rozvíjet a pracovat na něm. Máte dar silné intuice? Pokud to ještě nevíte, existuje několik vodítek, které vám pomohou vše lépe identifikovat. Jak poznat, že máte silnou intuici?

Máte dar silné intuice?

Jde o mocný nástroj, který umožňuje nahlížet do hlubin lidské duše, ale ne každý ji umí ovládat. Člověk s touto schopností je někdy jako detektiv. To, co uniká ostatním, on vidí na první dobrou. Umí rozeznat drobné odchylky v chování a tím pádem vidí věci jinak, než všichni okolo něj. Jak poznat, že máte dar intuice?

Věnujete pozornost detailům

Umíte si všímat maličkostí a to velmi pravidelně. Neunikne vám žádná drobnost, vidíte to, co lidé běžně přehlížejí a nevěnují tomu žádnou pozornost. Vidíte, když je na obrazu něco maličko jinak, než je obvyklé. Na druhém vidíte, že se chová jinak, dýchá zrychleně nebo začíná drmolit, což znamená, že je nervózní nebo dokonce lže. Všímáte si změny ve výrazu i celkovém chování. Změny v chování jsou první známkou toho, že je něco jinak.

Každý z nás má v sobě skrytou sílu: Probuďte svůj šestý smysl a budete žít šťastnější a spokojenější život

svetzeny.cz

Pozorujete řeč těla? I to je znak silné intuice

Lidé mluví i když mlčí. Mluví za ně jejich tělo. A to často umí prozradit mnohé. Z úst druhých slyšíte nadšení, tělo vám ve skutečnosti řekne, že to či ono nechce. Jsou to opět drobnosti, které nevidí lidé na první dobrou. Dát souvislost neverbálním podnětům jako jsou gesta, držení těla, výraz očí a další je důležité, protože vám to pomůže lépe přečíst druhého člověka.

Vnímáte napětí a atmosféru

I když se může zdát, že atmosféra večírku nebo oslavy je pohodová, skryté napětí může převládat. A lidé s dobrou intuicí ho umí vycítit. Navíc také velmi dobře a rychle poznají, když se změní nálada, jakmile někdo přijde do místnosti. Intuice jim napovídá, že daný člověk nebude oblíbený.

Lidé se silnou intuicí jsou citliví na emoce

Lidé s darem intuice umí vycítit emoce druhých lidí. Ne ty, které dávají najevo, ale ty skutečné, které v sobě často dusí, protože jim to konvence nařizují. Umí vypozorovat jemné emocionální signály, které lidi vysílají a to mnohdy i v situacích, kdy to jiní přehlížejí. Mohou tak vycítit zlost, strach, smutek a podobně.

Nechte promluvit svůj vnitřní hlas a změní se vám život

svetzeny.cz

Dokážete předvídat situace? Promlouvá k vám silná intuice

Máte dar intuice? Pak můžete mít také možnost předvídat určité situace. Ne ty, které jsou nad slunce jasné, ale často vidíte někoho, koho neznáte a umíte o něm říct, jak bude v určitých situacích reagovat. Přečtete si člověka a to, jak se chová a vaše intuice vám napoví, jak se v určitých situacích bude chovat.

Dar okouzlení druhých

Umíte si druhé lidi získat? Pak používáte dar intuice. Umíte se na druhé lidi naladit, víte, co se jim líbí, jaké mají záměry a co naopak rádi moc nemají a podle toho se chováte. To jim dává pocit, že jste si blízcí, umí si s vámi vytvořit pevné pouto a důvěřují vám rychleji než druhým. Jsou vámi okouzlení a cítí se ve vaší přítomnosti velmi dobře.

Zdroj článku