Přejít k hlavnímu obsahu

Šestý smysl: Objevte a rozvíjejte tuto magickou schopnost. Dokáže to opravdu každý

Info ikona
šestý smysl

Stalo se vám někdy, že jste zažili něco, co se dá označit jako zvláštní? Na něco jste mysleli a v další vteřině se to skutečně stalo. Cítili jste, že vás něco zrazovalo od nějaké akce nebo třeba schůzky? A nakonec se potvrdilo, že to pro vás nebylo správné? Tomu se říká intuice.

A tu by lidé, kteří ji mají velmi vyvinutou, měli poslouchat. Člověk má pět základních smyslů jako chuť, čich, hmat, zrak a sluch. Ten šestý, který někdo může mít plně vyvinutý a jiný ne, není fyzický. Jeho schopnosti jsou mnohem silnější, než si mnoho lidí uvědomuje. Často vás takový šestý smysl v podstatě chrání od špatných rozhodnutí nebo vám posílá varovné signály, co nedělat nebo naopak, co udělat. Jak ho rozvíjet?

Poslouchejte sami sebe

Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou potřebujete pro práci s intuicí. Naslouchejte sami sobě, svému úsudku, emocím a pocitům. Nikdy to nezpochybňujte a nepodceňujte. Dokážete tak spoustu věcí. Naslouchejte vnitřnímu hlasu, když máte z něčeho hodně špatný pocit a to třeba vyústí až k pocitům neklidu, pálení žáhy, bolestem, žaludku na vodě a podobně, neignorujte to. Vaše srdce a mysl se nemýlí a dává vám často více či méně jemné signály, které se vás snaží nasměrovat.

Prověřte svou intuici: Máte výjimečný dar tušit nečekané, nebo se necháte opít rohlíkem?

Zjistěte, jak jste na tom s intuicí. Máte výjimečný dar tušit nečekané, nebo se necháte opít rohlíkem? Prověřte, zda vám váš vnitřní hlas napovídá správně. Stačí odpovědět na deset jednoduchých otázek.
svetzeny.cz

Zaměřte se na vibrace

Vibrace jsou určitý druh intuice nebo pocitů, které získáváte z vnějšího světa. Potkali jste někdy člověka a cítili jste se v jeho přítomnosti příjemně nebo naopak, velmi nepříjemně? Cítíte nepříjemné mravenčení v celém těle, necítíte se komfortně. To znamená, že od dané osoby nedostáváte pozitivní vibrace. Tyto signály neignorujte, váš šestý smysl se vás možná snaží dostat z nepříjemné nebo nebezpečné situace.

Dávejte pozor

Nemusí jít o velké věci a dokonce ani spolu nemusí souviset. Šestý smysl se může u každého projevovat jinak. Drobnostmi, které se shromažďují a dohromady mohou vyústit ve velkou skládačku, která vás jasně varuje před nebezpečím. Dávejte pozor a nepodceňujte i tyto drobnosti.

Bílá pro pořádek, fialová pro intuici. Vaše nejoblíbenější barva o vás může leccos prozradit

Témeř každý člověk má nějakou svoji oblíbenou barvu. Není to sice pravidlem, ale vaše nejoblíbenější barva o vás může leccos prozradit. Podívejte se, zda na vás vlastnosti uvedené u vaší nejoblíbenější barvy sedí!
svetzeny.cz

Pište si deník

Nemusíte vypisovat do úplného detailu, co jste dělali, svěřovat se mu, jako když vám bylo sladkých náct. Stačí si zapisovat své myšlenky, emoce a pocity v kontextu toho, s kým jste byli, kdo vás ovlivnil, s kým jste se seznámili a podobně. K takto vytvořeným zápiskům se můžete během života vracet a nacházet v nich dokonce i souvislosti. Když se před vámi objevil někdo, kdo chtěl vaším životem manipulovat a měl tendence ubližovat, cítili jste se stejně? Když to s nějakým partnerem nebylo “ono” měli jste stejné pocity už na první schůzce? Šestý smysl vás varuje a budete-li mu naslouchat, budete silnější než kdy dřív.

Zdroj článku