Přejít k hlavnímu obsahu

Výklad mariášových karet na leden 2024: Známá kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás čeká a nemine

Info ikona
Výklad mariášových karet

Za dveřmi jsou nejen Vánoce, ale také začátek nového roku 2024. Všichni doufáme, že do něj vykročíme pravou nohou a bude se nám v životě dařit. Zajímá vás, co očekávat v měsíci lednu? Nahlédněte s námi do předpovědi známé kartářky, která vyložila své mariášové karty.

Pokud jste to ještě neudělali, je nejvyšší čas napsat si všechno, co od nového roku 2024 očekáváte. Co si přejete, aby se vám splnilo? Ideální je, když si všechny myšlenky napíšete. Tím je totiž zhmotníte a dodáte jim mnohem větší energii, než když budou jen ve vaší hlavě. Snažte se svá přání co nejvíce vizualizovat, třeba pomocí nástěnky přání. Nebo si najděte a vytiskněte fotky a vložte si je do diáře. Zkrátka mějte je stále na očích.  

Buďte vděční za vše, co máte

Všichni budeme bilancovat a budeme mít velké tendence vracet se v myšlenkách do minulosti. Snažte se to nedělat, protože vám to jen ubírá energii. Přijměte fakt, že minulost už byla. Žijte tady a teď, buďte v přítomném okamžiku. Mnoho lidí bude nespokojeno a bude ve svém životě řešit různé strachy. Budou se řešit dilema, pro co se rozhodnout, což přinese obavy. Je to ale zbytečné, protože jsou tu hezké karty lásky, radosti a pozitivní energie. Důvěřujte ve vyšší vedení.  

Je tu také velké téma vděčnosti. Uvědomte si, co všechno v životě máte a prociťte za vše vděčnost. Poděkujte za vše, co vám do životě přináší radost a nedávejte pozornost tomu, co vám chybí.

Naučte se občas se zastavit a radovat se z každé maličkosti všedního dne. Vyhledávejte přítomnost lidí, s nimiž je vám dobře a s nimiž chcete být. Patří t nejen k vánočním svátkům. Obohatí vás to kdykoli v průběhu celého roku.

Roku 2024 bude podle čínského horoskopu vládnout Dřevěný Drak: Mocnou energii ucítíme už v půlce prosince

Pokud věříte na věci mezi nebem a zemí a máte rádi horoskopy, nenechte si ujít výklad čínského horoskopu. Na obzoru je rok Dřevěného Draka, který se ujme vlády sice až 10. února 2024, ale jeho energie jsou mocné a silné, takže je všichni pocítíme už na přelomu prosince a ledna. Na co se můžeme těšit a na co si dát naopak pozor?
svetzeny.cz

Zamyslete se nad tím, jak mluvíte

Mějte na paměti, že slova jsou zhmotněné myšlenky, které mají velkou energii. Proto si dávejte pozor na to, jak se vyjadřujete a vyvarujte se negativních slov. „Setkávám se často s tím, že lidé používají například výrazy „hrozně“ a „strašně“, a to i ve spojení s něčím pozitivním. Například slyším, že něco bylo „strašně hezké“. To hezké pak zanikne a dopředu vyleze to strašné. Zkuste se těchto slov vyvarovat. Protože když je budete používat, budete si neustále přitahovat do života něco hrozného a strašného. Nahrazujte je pozitivními výrazy,“ říká Jana Rubešová.  

Je důležité být v pozitivních vibracích a slovy to začíná. Když to změníte, budete ovlivňovat pozitivně i svoji budoucnost. Sklidíme, co zasejeme. „Neříkejte například ani to, že nemáte peníze. Pokud to budete neustále opakovat, budete si to přitahovat. Uvědomte si to a skutečně pozitivní myšlení a vyjadřování uveďte do praxe. Pozor, pokud si tento model vyjadřování chcete nechat, je to na vás, toto jsou pouze má doporučení,“ upozorňuje kartářka.

Velký výklad mariášových karet na rok 2024. Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

Než se nadějeme, přivítáme nový rok. Zajímá vás, jaký bude a co přinese? Zeptali jsme se známé kartářky Jany Rubešové, která nám tajemství budoucnosti poodhalila ve svém výkladu.
svetzeny.cz

Zdraví

Leden 2024 bude ještě plný různých nemocí, pokračovat bude vlna respiračních onemocnění, jež souvisejí s dýcháním. Pamatujte na vitamíny, přírodní prostředky a domácí osvědčené rady babiček. Poslouchejte svoje tělo a nechoďte proti němu. Je důležité, abyste byli v souladu sami se sebou. Uvědomte si, že každá nemoc přichází z nějakého důvodu, obvykle proto, abychom zpomalili nebo ve svém životě něco změnili. V žádném případě žádná onemocnění nepřecházejte, protože pak se budete točit v začarovaném kruhu.  

Rodina

Většina lidí má stále tendence mít na prvním místě děti, partnera nebo jiné blízké osoby. Je ale potřeba, abychom dávali na první místo sami sebe. K tomu je potřeba dojít. Když budu já spokojena sama se sebou, budou spokojeni i ostatní. To je nejdůležitější věc, kterou v tomto životě máme pochopit. Jsou tu karty sebelásky, sebeúcty a sebehodnoty. Buďte tím, kým chcete být. Nenechte se využívat. Dávejte i dostávejte. Nemůžete stále jenom dávat a nemůžete stále jenom brát. V tomto musí být harmonie a vyváženost.

Velká předpověď na rok 2024 podle největších věštců v historii: Co nás čeká následující rok?

K věštbě a předpovídání budoucnosti se mnoho lidí staví skepticky. V historii však existovali někteří velikáni, kteří v tomto oboru excelovali a jejich předpovědi v několika případech vyšly tak přesně, až z toho mrazí. Co nás podle nich čeká v roce 2024?
svetzeny.cz

Práce

Přijdou zajímavé nabídky na práci. Dovolte si je přijmout, pokud s vámi budou rezonovat. Každá nabídka přijde z nějakého důvodu a má vás posunout. Nebojte se, že se spletete a nebudete s novou prací či novými projekty spokojeni. Všechno jsou lekce, které vás mají něco naučit. Pokud se budete rozhodovat, zda nabídku přijmout, ptejte se sami sebe: "Souzní to se mnou"? Prociťte vše srdcem, neposuzujte jen podle peněz a hmotných výhod.  

Láska a vztahy

Mnoho lidí bude řešit konce. Leden je měsícem čištění. Zároveň se rodí i nové věci. Je tu energie, radost a hodně citu. Může dojít k novým setkáním. Vztahy, které jsou pevné, ustojí i spory a výměny názorů. Probouzí se stále více mužů. Pokud se rozpadnou nějaké vztahy, zrodí se nové. Lidé, kteří k sobě patří, se najdou a dostanou šanci utvořit nový pevný vztah.

„Děkuji všem klientům, kteří si mě nacházejí a jsem zároveň vděčná, že jim mohu na jejich životní cestě pomoci. Přeji krásné a pohodové Vánoce a šťastný vstup do nového roku,“ říká Jana Rubešová.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Voucher na můj výklad můžete věnovat někomu třeba i jako dárek. Možná vás osloví také motivační kartičky „Kouzelné andělské paprsky“, které vám mohou dodat sílu a energii pro každý den," říká Jana. 

Máte-li zájem, můžete i v příštím roce můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční výklady, které vám pomohou ukazovat cestu.    

Více na www.janarubesova.cz

 Motto:

„Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

Zdroj článku