Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si jednu ze tří karet, která vás přitahuje: Kartářka Jana Rubešová vysvětluje její andělské poselství

Řešíte právě nějaké životní otázky, jsou před vámi důležité úkoly či rozhodnutí, nebo jen toužíte nahlédnout do blízké budoucnosti? Pak můžete využít různé způsoby. Kromě horoskopů či numerologie vám leccos poodhalí také karty. Známá kartářka Jana Rubešová sáhla tentokrát do oblíbeného andělského balíčku a vytáhla tři, jež vám odhalí, co bude vaším tématem v následujícím období.

Existuje mnoho druhů karet. Mezi nejčastější, z kterých kartářky věští, patří tarotové nebo mariášové. Jana Rubešová, která s naší redakcí spolupracuje dlouhodobě, ráda věští také z Andělských karet. Jejich energie nás dokáže napojit na naše duchovní ochránce, kteří nám tak jejich prostřednictvím mohou něco vzkázat.

Jak funguje výklad z Andělských karet

Obrázek nabízí tři karty, které jsou na první pohled všechny stejné. V klidu se na ně zadívejte a nechte je na sebe působit. Dopřejte si čas. Brzy zjistíte, že si vás jedna karta přitahuje více než ty zbývající dvě. Působí na vás totiž silnější energií, protože má pro vás poselství, které je pro vás pro vás právě v této chvíli důležité. Níže si toto poselství přečtěte. Náhody neexistují. Zamyslete se nad tím, co vám bylo sděleno a zkuste si myšlenku zapamatovat. Pokud nevidíte souvislost hned, brzy se ukáže. Mějte oči a srdce otevřené. 

Info ikona
Karty

Karta vlevo - Ctižádost

Nastal čas zvýšit si laťku. Jestliže jste se dosud spokojili s průměrností, stanovte si za cíl to, co nad průměr vyniká. Najděte a naplňte svůj vnitřní potenciál a věnujte se velkým vizím. Najděte moudrost, která vám umožní usilovat o skvělé a nádherné věci. Poté si dopřejte více pohodlí, abyste mohli zkoumat své sny. Andělé vás vedou k tomu, abyste se nespokojili s ničím menším, než čeho váš úžasný lidský duch může dosáhnout nebo co si zaslouží. Požádejte o pomoc anděly a oni vám nabídnou vedení a inspiraci, jak pozvednout své vědomí a začít žít na vyšší úrovni. Umožněte svému duchu vzlétnout a směřujte k božstvu

Čtěte také: Co vám vzkazují andělé? Odhalte význam čísel, která vídáte nejčastěji

Andělská čísla bývají tvořená opakujícími se číselnými kombinacemi a slouží jako symboly duchovního poselství. Každé číslo má svoji specifickou energii a význam a může vám nabídnout hlubší porozumění vašeho životního směru. Andělská čísla fungují jako průvodci a inspirace pro ty, kteří hledají duchovní podporu ve svém životě.

Karta uprostřed - Komunikace

Andělé vám připomínají, že spiritualita znamená také upřímnost a poctivost. Když mluvíte v souladu s tím, co cítíte, druzí toto souznění s pravdou vnímají a důvěřují vám. Mluvte pozitivně. Zaměřte se v životě na to dobré a budete se cítit šťastnější a zdravější. Komunikace je dvojsměrný proces. Naslouchejte druhým se zájmem a s otevřeností. Zlepší to všechny vaše vztahy. Neustále rozmlouvejte se zdrojem pomocí modlitby, meditace a naslouchání. Udržujte komunikační kanály neustále otevřené. Staňte se mostem k srdcím a myslím druhých. Požádejte svého anděla, aby vstoupil do vaší aury a komunikoval skrze vás vyšším způsobem. 

Čtěte také: Vesmír vám hraje do karet: Možná patříte mezi pět znamení, která zažijí do konce června zázračnou proměnu

Červen teprve začal a nás všechny zajímá, co nám tento příjemný měsíc přinese. Hvězdy se totiž rozhodly rozdávat štěstí a životní změny. Pokud jste se narodili pod správným znamením, připravte se na dávku kosmické radosti, překvapení a nových začátků. Zjistěte, zda patříte mezi pět vyvolených znamení, která čeká do konce června hvězdné povzbuzení.

Karta vpravo - Rozlišování

Rozlišovat znamená vnímat, co cítíte jako správné nebo špatné. Důvěřovat svému úsudku a jednat podle něj. Andělé vám radí, abyste teď pohlédli na lidi a situace ve svém životě a zachovali se podle svého přirozeného vnitřního pocitu. Naučte se rozvíjet svou intuici a požádejte anděly, ať vám pomohou rozlišovat dobré od zlého. Andělé vás budou pobízet a vést. Budete se cítit více v bezpečení, šťastnější, silnější a budete mít ve věcech větší jasno. Andělská moudrost vám připomíná, že správné používání rozlišovací schopnosti je nezbytné k tomu, abyste mohli dobře sloužit Vesmíru. 

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek - Kdo je Jana Rubešová?

Kartářka a čarodějka se výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku,“ říká Jana.

Zdroj článku