Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký je váš rok podle osobní roční vibrace? Jedničky jsou osamělé, pětky čekají změny

Info ikona
Zjistětě, jaká je vaše osobní roční vibrace.

Ve Vesmíru je vše v pohybu, všechno trvale proudí a vyvíjí se. I my jsme součástí této kosmické „energetické sítě“. Z toho důvodu nás ihned po narození začne ovlivňovat vesmírná energie. A protože se vesmírná energie každý rok mění, můžete si pro každý rok života spočítat své osobní vibrační číslo, které vás bude provázet celých 12 měsíců, od jedněch narozenin ke druhým. Jaký je a jaký bude váš příští rok?

Co je osobní vibrační číslo a jak se vypočítá?

Osobní vibrační číslo je číslo, které ovlivňuje váš život po celý rok. Vypočítat si ho můžete úplně jednoduše. K číslu vašeho dne narození a měsíce narození připočítejte čísla konkrétního roku, pro který chcete vibraci vypočítat.
Pokud jste se narodili například 8. 11. 1978 a chtěli byste vědět, v jaké osobní roční vibraci se v letošním roce nacházíte, přidejte si k datu narození letošní rok. Vznikne vám výpočet: 8 + 1 + 1 + 2 + 0 + 2 + 3 = 17 = 1 + 7 = 8.
Chtěli byste zjistit, jaká bude vaše osobní roční vibrace příští rok? Spočítáte ho podobně, jen namísto letošního roku, připočtěte čísla následujícího roku: 8 + 1 + 1 + 2 + 0 + 2 + 4 = 18 = 1 + 8 = 9. Pro upřesnění – jedná se vždy o číslo, které specifikuje období od narozenin po narozeniny.

Osobní vibrační číslo 1

Když vám vyjde jednička, znamená to, že se během následujícího roku budete cítit celkem osaměle a váš život nebude příliš společenský. Navazování nových vztahů a přátelství nebude snadné, o současné vztahy budete muset dostatečně pečovat, a je možné, že některé vztahy se rozpadnou. Nevěste ale hlavu, oproti tomu vám přijdou do života nové příležitosti a pozitivní změny. Jednička je totiž také poryvem svěžího větru, který během chvilky dokáže otočit váš život úplně naruby. Je to také rok osamostatnění, nezávislosti, hledání nových směrů a ukončení všeho, co vás jakýmkoli způsobem omezuje.

Osobní vibrační číslo 2

Dvojka je naprostým opakem k osamělé a individualistické jedničce. Tento rok přeje navazování nových vztahů, ať už v lásce, práci nebo v přátelské rovině. Bude se vám lehce komunikovat s ostatními a budete rádi sdílet své pocity. Jakmile vstoupíte do vibrace dvojky, přestanete se cítit osaměle, ale budete si užívat neobvyklé souznění s lidmi kolem vás. Co bude horší, to bude obtížné zvládání stresu. Z toho důvodu dbejte na své psychické zdraví, dostatečně relaxujte a odpočívejte.

Osobní vibrační číslo 3

Jakmile se váš rok přehoupne do čísla tři, hlavní slovo bude mít váš mozek. Proto tento rok plně využijte ke studiu a vzdělávání, koníčkům a učením se novým dovednostem. Je to ideální čas pustit se do učení cizích jazyků. Svou mentální energii ukojíte i návštěvami divadla nebo výstavy, vlastní tvorbou nebo debatou s přáteli na intelektuální úrovni a s důrazem na sebevyjadřování se. Pokud mozek dostatečně neuspokojíte, hrozí vám blbá nálada a můžete trpět zlými sny.

Velký horoskop na rok 2024: Co vás čeká podle známého astrologa?

svetzeny.cz

Osobní vibrační číslo 4

Až budete v roce ve znamení čtyřky, budete se cítit ve výborné fyzické kondici, budete akční, plní energie a síly. Vaším úkolem bude naučit se zkrotit svou energii, hospodařit s ní a využívat ji efektivně. Budete tíhnout k nabírání víceprací, a naložíte na sebe toho víc, než kolik toho můžete reálně zvládnout. Pozor na workoholismus a varovné známky přepracování. Zkuste se vyvarovat impulzivnímu a nepromyšlenému rozhodování, vyhnete se frustracím z neúspěchů.

Osobní vibrační číslo 5

V roce s vibrací čísla pět vás čeká rok plný osvobození a nespoutanosti. Budete volný jako pták a nic vás nedokáže svázat. Využijte tento čas k cestování, osobnostnímu a duševnímu rozvoji. Je to ale také rok nejistoty a změn, proto si raději netvořte žádné dlouhodobé plány. Budete porušovat dlouho zavedené rutiny, návyky a pravidla, budete toužit po změnách, včetně kariérních, nejste-li momentálně v práci spokojeni. Odstřihnete se i od lidí, kteří vám nic do života nepřinášejí. Využijte všech změn a proměňte je ku prospěchu let budoucích.

Osobní vibrační číslo 6

Šestka naplní váš život soucitem, odpovědností a pokorou. V tomto období se hodně lidí začne věnovat charitě a bude toužit pomoci druhým. Je to rok, kdy budete přehodnocovat svou kariéru a pracovní pozici – tentokrát ale půjde spíše o hlubší zamyšlení, zda jste svému okolí a naší zemi nějak prospěšní. Budete se také rádi věnovat své rodině, přátelům i blízkým. Ostatní vztahy ale upozadíte, včetně vztahu ke svému nitru.

Jaké jste znamení podle indického védského horoskopu? Odhalte to svoje

svetzeny.cz

Osobní vibrační číslo 7

Číslo sedm se podobá jedničce. Opět se budete vracet k individualismu. V tomto roce se naučíte, že spoléhat se musíte hlavně na sebe, a zjistíte, že ve vašich silách je mnoho víc, než jste si doposud mysleli. Tento rok porozumíte vlastním přednostem a budete zdokonalovat své dovednosti, které vás v životě mohou posouvat kupředu. Sedmička se často spojuje i se změnami v milostném životě. Lidé se v tento rok hodně mění a posouvají, z toho důvodu si mohou přestat rozumět se svým partnerem, není to ale samozřejmě pravidlo. Rozpadat se mohou i přátelské vztahy.

Osobní vibrační číslo 8

Osmička je rokem plným klidu a pohody, odpočinku a vyklidnění. Je to číslo karmy a harmonie ovlivňující rovnováhu vašeho života. Dostanete prostor k nadechnutí, prožití a utřídění všech předchozích zkušeností. Tento rok se nebude dít nic moc výrazného, váš rok bude stabilní bez příliš velkých změn. Užijte si svůj klid, podpořte rozvoj schopnosti sebereflexe a hodnocení jak sebe, tak i ostatních. Nahlédněte s odstupem a zhodnoťte vlastní úspěchy i neúspěchy.

Osobní vibrační číslo 9

Devítka je posledním číslem ročních vibrací. Ani tento rok nebude úplně snadný. Budete pociťovat ukončení a završení, které půjde ruku v ruce s neustálým stresem a pocitem, že vám něco uteklo mezi prsty. Protože se blíží další nový začátek, nová rovina bytí, hodně věcí v tomto roce skončí – mohou to být vztahy, pracovní poměry, studium a další. Budete mít potřebu uzavřít slepé uličky, které nikam nevedou a vydat se po jedné hlavní cestě, směrem kupředu. Ti, kdo netouží po pokroku, mohou pociťovat úzkosti a neklid.

Zdroj článku