Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na rok 2024: Co vás čeká podle známého astrologa?

Info ikona
horoskop

Můžeme říct, že by si snad každý přál, aby byl nadcházející rok lepší, než ten současný. A tak s očekáváním vyhlížíme, co nám nový rok přinese. Podle astrologie bude rok 2024 velmi důležitý a každému přinese něco nového. Pro některá znamení zvěrokruhu bude příští rok příznivý, zatímco jiná budou muset být obzvláště opatrná. Přečtěte si, co vás v roce 2024 čeká podle astrologa Chiraga Daruwalla.

Beran 21.3. - 20.4.

Jste-li narozeni ve znamení Berana, můžete se těšit na příznivé změny ve finančním i osobním životě. Získáte novou energii a odvahu zažít dobrodružství. V práci můžete očekávat mnoho nových příležitostí a zajímavých výzev. Když na sobě budete více pracovat, dosáhnete úspěchů, o kterých jste dosud jen snili. Bude se vám dařit i v lásce. Mohou u vás nastat drobné zdravotní problémy spojené se zažívacím traktem. Proto myslete na zdravý jídelníček, ale také na fyzickou aktivitu, abyste udrželi své tělo v dobré kondici.

Býk 21.4. - 21.5.

Býky čekají v roce 2024 velké změny. Abyste byli spokojeni, budete muset tvrdě pracovat ve všech sférách svého života. V novém roce budete naplněni energií. Pozor však na druhou polovinu roku, kdy by se u vás mohly vyskytnout nemoci. Proto dbejte na vyváženou stravu a dostatek pohybu. Velmi dobře vám bude v přírodě, kde načerpáte mnoho sil a zasloužený odpočinek. V práci se vám bude dařit, rozšíříte svůj majetek a užijete si i trochu toho luxusu. Vyhněte se však raději partnerskému podnikání. 

Blíženci 22.5. - 21.6.

Podle astrologie bude pro Blížence nejpříznivějším obdobím konec roku 2024. Do té doby bude váš život plný vzestupů, pádů, ale také mnoha nových příležitostí. Bude jen na vás, které využijete ve svůj prospěch. V práci budete čelit většímu tlaku a stresu.Těšit se ale můžete na skvělé příležitosti ke kariérnímu růstu. Během roku by se měla zlepšit vaše finanční situace a bude se vám snáz dařit splácet staré dluhy. Úspěchy vás čekají i v oblasti lásky a zdraví.

Největší tyrani podle zvěrokruhu: Na tato znamení si dávejte pozor

svetzeny.cz

Rak 22.6. - 22.7.

V příštím roce se zvýší vaše ekonomické a společenské postavení. Naskytnou se vám nové příležitosti, se kterými poroste také vaše odpovědnost. Z toho důvodů je možné, že budete pociťovat napětí, které bude ovlivňovat vaše celkové zdraví. Toto období nebude příznivé pro zamilované. Mějte kontrolu nad tím, co říkáte. Než něco řeknete, raději si to dobře rozmyslete. V druhé polovině roku se mohou objevit problémy spojené se zdravím, proto myslete na pohyb na čerstvém vzduchu a zdravý jídelníček.

Lev 23.7. - 22.8.

Jste-li narozeni ve znamení Lva, v následujícím roce snadno dosáhnete svých cílů. Určitě se posunete vpřed a splníte si své sny. Budete ale muset předcházet nepříjemným komplikacím a stát si pevně za svým. Toto období nebude příliš přát novým milostných záležitostem. Sezdaní jedinci konečně vyřeší partnerské problémy. Hrozí vám nepříjemné zdravotní komplikace, jako je vysoký krevní tlak nebo zažívací potíže.

Panna 23.8. - 22.9.

Lidi narozené ve znamení Panny čekají pracovní úspěchy včetně kariérního růstu. Tyto změny však přinesou i vyšší pracovní tlak, proto budete muset zapracovat na své schopnosti čelit stresovým situacím. Pokud udržíte svou mysl otevřenou novým příležitostem, úspěšně zdoláte všechny překážky a budete spokojeni. Potrápit vás však mohou nežádoucí finanční výdaje. Také váš osobní život bude poněkud náročný. Zaměřte se na posílení své imunity, abyste se vyhli možným zdravotním problémům.

12 znamení starého Egypta vám prozradí, jaký je váš charakter

svetzeny.cz

Váhy 23.9. - 23.10.

Váhy v novém roce čekají velké změny. Do června se můžete potýkat s pracovními problémy, dejte na svou intuici a vše zdárně vyřešíte ku svému prospěchu. Po finanční stránce pro vás bude rok 2024 příznivý. Čekají vás problémy v osobním životě a nebude pro vás snadné ovládat své emoce. Dbejte na svůj jídelníček a fyzickou kondici. Vaše imunita bude oslabena a vy tak budete častěji podléhat nemocem. Nezadané čeká láska na nečekaném místě. Váhy v páru posílí a upevní pouto se svým partnerem.

Štír 24.10. - 22.11.

Rok 2024 by měl být pro Štíry lepší než ten letošní. I vás čekají nové příležitosti. V druhé polovině roku buďte pozorní, kam investujete své finance. V lásce by se vám mělo dařit. Bouřlivé nestabilní vztahy ale může čekat rozchod. V první polovině roku budete ve skvělé zdravotní kondici. V příštím roce buďte obzvláště pozorní při řízení dopravního prostředku a na krádeže. Pokud se chystáte investovat do nemovitostí, hvězdy jsou tomu příznivě nakloněni. 

Střelec 23.11. - 21.12.

Nový rok bude pro Střelce velmi dobrý. Dařit se bude hlavně osobám pracujícím v médiích. Čeká vás povýšení v práci a nebo skvělý posun vašeho podnikání. Využijte příležitosti se vzdělávat, otevřou se vám nové možnosti. Zvažte účast na seminářích, workshopech nebo cestování do míst, kde se můžete naučit novým věcem. Bude se vám dařit ve finanční i osobní rovině. Protože by mohlo dojít k poklesu vaší energetické hladiny, vyhledávejte příležitosti k relaxaci a hledejte způsoby, jak svou energii opět zvýšit.

Horoskop zdraví na listopad 2023: Koho čekají zažívací potíže a kdo bude trpět nespavostí?

svetzeny.cz

Kozoroh 22.12.-20.1.

Příští rok čeká Kozorohy mnoho pracovních příležitostí. U žen by však mohly nastat nečekané zdravotní problémy. Pravděpodobně budete muset učinit některá důležitá rozhodnutí v oblasti podnikání. Najdete správnou rovnováhu mezi vašimi výdaji a příjmy. V první polovině roku se budete cítit plní energie a podaří se vám získat peníze z více zdrojů. Chystáte-li se investovat do nemovitostí, bude pro vás příští rok příznivý. 

Vodnář 21.1. - 20.2.

Díky vlivu planet bude nový rok pro Vodnáře velmi příznivý. V první polovině roku by vás měly čekat cesty a je možné, že dostanete příležitost usadit se na novém místě. Zvýšit by se měly i vaše příjmy. Mohou se vyskytnout určité problémy ve vašem osobním životě, proto dbejte na správnou komunikaci a vzájemný respekt. Hladina vaší energie zůstane v novém roce velmi vysoká. Udržíte si i své pozitivní myšlení. Příští rok bude vhodný na splnění vašich přání. Čeká vás pokrok, úspěch a prosperita.

Ryby 21.2. - 20.3.

Nový rok pro vás nevypadá příliš příznivě. Vše situace, zvláště v milostném životě, by se ale měla v druhé polovině roku zlepšit. Stanete se více optimističtí a nezávislí, což prospěje partnerskému soužití. Dejte si pozor i na své zdraví, pravidelně sportujte a dbejte na vyvážený jídelníček. Změny můžete čekat ve vaší kariéře a zaměstnání. Dostanete příležitost realizovat své nápady a vytvořit něco jedinečného. Najděte si čas na meditaci a relaxaci, vyléčíte své vnitřní rány, abyste našli rovnováhu ve svém osobním a milostném životě.

Zdroj článku