Přejít k hlavnímu obsahu

Láska dle numerologie: Potřebujete inteligentního, věrného či romantického partnera? Ověřte si, zda se k sobě hodíte

Info ikona
Pár

Hodíte se k sobě s partnerem dle numerologie? Ověřte si, zda tomu tak je. Stačí znát datum narození vás a vašeho protějšku. Jednoduchým výpočtem zjistíte svá životní čísla, a pak už se jen podíváte na vzájemnou kompatibilitu.

Jak vypočítáte své životní číslo?

Numerologie se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9. Abyste zjistili, jak moc jste kompatibilní ve vztahu, vypočítejte toto číslo nejdřív sobě, a poté partnerovi.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (výsledné životní číslo)

Pak už jen stačí najít své životní číslo v seznamu a podívat se, jak moc se ke svému partnerovi hodíte.

Osmisměrka: Barva, kterou vidíte jako první, vypovídá o vaší povaze. Zjistěte, zda se vám jako první ukáže bílá, černá, růžová či jiná barva

svetzeny.cz

Nezávislí partneři s číslem 1

Číslo 1 mívají nezávislé partneři, kteří rozhodně za svůj život vystřídají několik protějšků. Mají rádi společnost druhých a velmi snadno se seznamují. Na druhou stranu někdy bývají žárliví a výbušní. Potřebují vedle sebe partnera, který jim dá pocit jedinečnosti. Nejlépe se k nim hodí protějšky mající životní číslo 3. Rozumět si však budou i s životními čísly 1, 5, 7, 9.

Citliví partneři s číslem 2

Lidé s životním číslem 2 bývají velmi citliví, kamarádští a empatičtí. Někdy z nich může vyzařovat nejistota, proto by si měli dobře vybírat svůj protějšek, aby je partner jen nevyužíval. Svému partnerovi bývají věrní. Chtějí mít hluboký a intenzivní vztah, krátkodobé povrchní vztahy nejsou nic pro ně. Nejlépe si rozumí s životním číslem 6 a 7, kompatibilní jsou ovšem i s čísly 2, 4 a 8.

Zábavní partneři s číslem 3

Pokud se nechcete ve vztahu nudit, jsou pro vás partneři s životním číslem 3 jako stvoření. Jsou kreativní, zábavní, společenští a nezkazí žádnou legraci. Pro toto životní číslo je typické, že se nezalekne žádných výzev, klidně půjde do otevřeného vztahu či vztahu na dálku. Často se lidé s tímto životním číslem zamilují do zadaných. Ve vztazích jsou přelétaví a umí být i přehnaně kritičtí. Nejvíce se hodí k číslu 1 či 6, které je dovede „zkrotit“. Hodí se k nim však i 3, 8 a 9.

Spolehliví partneři s číslem 4

Pokud je na někoho spolehnutí, jsou to lidé s životním číslem 4. Mají rádi pořádek nejenom v domě, ale i ve vztazích. Mají organizační schopnosti a vše je v jejich životě dokonale naplánováno. Připravte se na to, že jsou neuvěřitelně tvrdohlaví a netolerantní. Bývají to oddaní partneři, ale mnohdy s nimi není lehké vyjít, chce to notnou dávku trpělivosti. Potřebují partnera, který je silná osobnost, velmi si proto sednou s čísly 1 a 6. Hodí se také k 2, 4, 7 a 8.

Inteligentní partneři s číslem 5

Lidé s životním číslem 5 bývají inteligentní. Chtějí mít vedle sebe rovnocenného partnera. Přitahuje je moudrost, životní nadhled a chytrost. Cesta k jejich srdci vede skrze duchaplnou konverzaci. Vzhled je pro ně až na druhém místě. Jsou zábavní a umí upoutat druhého svým rozhledem. Mají dobrodružnou povahu a značné charisma. Ve vztazích však také bývají nestálé, náladové a přehnaně dramatické. Potřebují partnera, který stojí nohama pevně na zemi a zvládne je „ukočírovat“. Dokonalou shodu tvoří s čísly 8 a 9. Hodí se také k 1, 2, 4, 5 a 7.

Pohodoví partneři s číslem 6

Lidé s životním číslem 6 bývají pohodoví partneři. Rodina je pro ně vším. Málokdy se rozzlobí, ale pokud se tak stane, tak to opravdu stojí za to. Preferují stabilní vztahy. Svým partnerům bývají zpravidla věrní. Potřebují vedle sebe partnera, se kterým budou na stejné vlně, jinak hrozí časté hádky. Nehodí se pro ně příliš dominantní partneři. Nejvíce si sednou s životním číslem 3. Dále se hodí k 2, 4, 6 a 9.

Horoskop: Čistá láska čeká tento týden jen na dvě znamení zvěrokruhu: Lvi a Kozorozi se mohou radovat

svetzeny.cz

Romantičtí partneři s číslem 7

Lidé s životním číslem 7 jsou opravdoví romantici. Mívají idealistické představy o lásce a sní o tom, že potkají svou vyvolenou či prince na bílém koni. Nespokojí se s málem, na své partnery mají vysoké nároky. Umí být však i tajnůstkářští, podezíraví a cyničtí. Chtějí mít vedle sebe ambiciózního partnera plného energie. Nejlépe se hodí k životnímu číslu 2, kompatibilní jsou však i s 1, 3, 5, 7 a 9.

Věrní partneři s číslem 8

Lidé s životním číslem 8 jsou nejvěrnější partneři z všech. Pokud se do někoho skutečně zamilují, snesou mu modré z nebe. Ztráta důvěry ve vztahu je pro ně důvodem k jeho ukončení. Bývají to velmi úspěšní, chytří a skvěle organizovaní lidé, ovšem dovedou být také majetničtí, panovační a manipulativní, pokud jde o vztahy. Potřebují laskavého rozumného partnera. Nejvíce se hodí k sobě rovným, 8 a 8 tvoří dokonalý pár. Dále si sednou s 2 a 4.

Svobodomyslní partneři s číslem 9

Lidé s životním číslem 9 jsou nespoutaní, svobodomyslní a nezávislí. Neradi se vážou. Jednají však vždy na rovinu, klidně se vám přiznají k tomu, že s vámi budoucnost neplánují. Jsou vášniví a nebojácní. Ve vztahu se občas mohou projevit jejich negativní vlastnosti – pomstychtivost, agresivita a neschopnost odpouštět. Potřebují vedle sebe silného nezávislého partnera. Hodnoty sdílejí s číslem 3, hodí se také k 5, 6 a 7.

Zdroje: Astrofame, Cosmopolitan