Přejít k hlavnímu obsahu

Osmisměrka: Barva, kterou vidíte jako první, vypovídá o vaší povaze. Zjistěte, zda se vám jako první ukáže bílá, černá, růžová či jiná barva

Chtěli byste se dozvědět více o své povaze, jací ve skutečnosti jste a jak vás vnímá okolí? Pak si vyzkoušejte tuto zábavnou osmisměrku. Stačí v ní najít jednu z devíti barev. Zjistěte, zda se vám jako první ukáže bílá, černá, růžová či jiná barva. Co to pro vás znamená?

Osmisměrka

Níže na obrázku vidíte osmisměrku, ve které je ukrytých celkem 9 barev – bílá, hnědá, růžová, černá, modrá, zelená, červená, oranžová a žlutá. Kterou barvu najdete v osmisměrce jako první? To, na které vám jako první ulpí zrak, vypovídá o vaší povaze. Až barvu najdete, pokračujte na výklad níže. Předpokladem tohoto zábavného kvízu je, že si vyberete tu barvu, která je vám nejblíže a reprezentuje vaše charakterové vlastnosti.

Info ikona
Osmisměrka
Mohlo by se vám líbit

Zábavný kvíz může prozradit, zda jste romantická duše nebo věčný optimista

Je známo, že vkus člověka může leccos prozradit o jeho osobnosti. Zkuste si jednoduchý zábavný test, který může prozradit, zda jste samotářský typ, romantická duše, introvert nebo třeba paličatý člověk. Provedení testu je přitom velice jednoduché. Prohlídněte si následující dvojice obrázků a bez dlouhého váhání si vyberte jeden z nich, který je vám zkrátka bližší či sympatičtější. Pod obrázky si poté přečtěte výsledek k vašemu výběru.
svetzeny.cz

Výklad

Bílá

Bílou jako první spatřili lidé, kteří jsou vyrovnaní. Vyzařuje z vás klid a harmonie. Jste velmi racionální člověk, který stojí nohama pevně na zemi a má od života reálná očekávání. Dobře snášíte prohry i špatná období, víte, že zase přijdou lepší zítřky. Jste rozený optimista, který na všem najde pozitiva.

Černá

Černou v osmisměrce objevili lidé, kteří vyčnívají z davu. Rozhodně nespadají do průměru. Mnozí z nich si zvolili alternativní životní cestu a mají velmi zajímavé zážitky. Pro okolí jsou inspirací. Vždy hodlají dělat jen to, co je baví.

Růžová

Viděli jste jako první růžovou? Pak jste typ člověka, který se nejprve vždy postará o potřeby druhých, sebe má až na posledním místě. Pozor, aby se u vás nerozvinul spasitelský komplex. Jste přátelští, otevření a na druhé působíte příjemně. Jste atraktivní pro opačné pohlaví. Duší jste romantik.

Modrá

Modrou jako první spatřili lidé, kteří sami sebe považují za optimisty. Mají tendenci vidět sklenici poloplnou spíše než poloprázdnou. Tak přistupují i k životu. Snaží se být stále v dobré náladě a mnohdy rozesmějí druhé. Radují se z maličkostí a užívají si života plnými doušky.

Červená

Červenou jako první viděli lidé, kteří mají pocit, že jim v životě nic samo nespadlo do klína. Tito lidé si svůj úspěch tvrdě odpracovali. Jsou to silné osobnosti, které jsou připravené udělat všechno pro to, aby dosáhly vytyčených cílů. Tito lidé bývají velmi talentovaní a schopní.

Zelená

Zjevila se vám v osmisměrce jako první zelená? Pak to značí, že jste velmi dobrotivý, laskavý a velkorysý člověk. Když vidíte, že je někdo v nouzi, automaticky mu nabídnete pomocnou ruku. Jste podporou pro své blízké, kteří vás potřebují. Jste vlivný člověk, který umí zaujmout druhé.

Mohlo by se vám líbit

Zábavný kvíz: Vyberte si jeden ze symbolů. Volba určí, zda byste se měli zbavit negativní energie, úzkostí či zábran

Vyzkoušejte si zábavný kvíz. Stačí si zvolit jeden ze šesti staroegyptských symbolů, abyste se dozvěděli, čeho byste se ve svém životě měli zbavit. Jsou to úzkosti, lidé vyzařující negativní energii nebo zábrany?
svetzeny.cz

Žlutá

Jste člověk, který nesnese negativismus. Máte optimistický náhled na život a snažíte se zbavit se negativní energie kolem vás, ať už se jedná o toxické lidi nebo emoce. Chcete žít radostný život a často se smát, jen tak něco vám nepokazí náladu. Snažíte se zdržet se negativních emocí jako je nenávist a hněv.

Oranžová

Padla vám jako první do oka oranžová? Tato barva symbolizuje teplo, štěstí a vřelost. Jste velmi veselý člověk, se kterým je legrace. Vyzařuje z vás energičnost a laskavost. Zároveň v sobě máte vlastnosti červené a žluté, tj. jdete si odhodlaně za svými sny a nesnášíte, když je někdo přehnaně negativní.

Hnědá

Jestliže jste jako první našli hnědou, značí to, že jste čestný člověk, který stojí nohama pevně na zemi. Jste nesmírně zodpovědná osobnost, která ctí své závazky. Co slíbíte, to dodržíte. Jste rodinný typ, vaši blízcí jsou vám vším. Ostatní vás považují za skvělého kamaráda, na kterého je spolehnutí.

Zdroj: 24hviralphotos

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon
Mohlo by se vám líbit

Lev, kočka, pes nebo delfín: Jaké zvíře jste podle osobnosti vy?

Přemýšlíte občas nad tím, jaké zvíře byste byli, kdybyste se v nějaké museli proměnit? Ke každému typu osobnosti se nejvíce hodí nějaké zvíře. Které je to vaše? Uděleljte si krátký kvíz a zjistěte, jaké zvíře nejvíce odráží vaši osobnost.
svetzeny.cz