Přejít k hlavnímu obsahu

Osmisměrka: Barva, kterou vidíte jako první, vypovídá o vaší povaze. Zjistěte, zda se vám jako první ukáže bílá, černá, růžová či jiná barva

Info ikona
Barvy

Chtěli byste se dozvědět více o své povaze, jací ve skutečnosti jste a jak vás vnímá okolí? Pak si vyzkoušejte tuto zábavnou osmisměrku. Stačí v ní najít jednu z devíti barev. Zjistěte, zda se vám jako první ukáže bílá, černá, růžová či jiná barva. Co to pro vás znamená?

Osmisměrka

Níže na obrázku vidíte osmisměrku, ve které je ukrytých celkem 9 barev – bílá, hnědá, růžová, černá, modrá, zelená, červená, oranžová a žlutá. Kterou barvu najdete v osmisměrce jako první? To, na které vám jako první ulpí zrak, vypovídá o vaší povaze. Až barvu najdete, pokračujte na výklad níže. Předpokladem tohoto zábavného kvízu je, že si vyberete tu barvu, která je vám nejblíže a reprezentuje vaše charakterové vlastnosti.

Info ikona
Osmisměrka

Zábavný kvíz může prozradit, zda jste romantická duše nebo věčný optimista

svetzeny.cz

Výklad

Bílá

Bílou jako první spatřili lidé, kteří jsou vyrovnaní. Vyzařuje z vás klid a harmonie. Jste velmi racionální člověk, který stojí nohama pevně na zemi a má od života reálná očekávání. Dobře snášíte prohry i špatná období, víte, že zase přijdou lepší zítřky. Jste rozený optimista, který na všem najde pozitiva.

Černá

Černou v osmisměrce objevili lidé, kteří vyčnívají z davu. Rozhodně nespadají do průměru. Mnozí z nich si zvolili alternativní životní cestu a mají velmi zajímavé zážitky. Pro okolí jsou inspirací. Vždy hodlají dělat jen to, co je baví.

Růžová

Viděli jste jako první růžovou? Pak jste typ člověka, který se nejprve vždy postará o potřeby druhých, sebe má až na posledním místě. Pozor, aby se u vás nerozvinul spasitelský komplex. Jste přátelští, otevření a na druhé působíte příjemně. Jste atraktivní pro opačné pohlaví. Duší jste romantik.

Modrá

Modrou jako první spatřili lidé, kteří sami sebe považují za optimisty. Mají tendenci vidět sklenici poloplnou spíše než poloprázdnou. Tak přistupují i k životu. Snaží se být stále v dobré náladě a mnohdy rozesmějí druhé. Radují se z maličkostí a užívají si života plnými doušky.

Červená

Červenou jako první viděli lidé, kteří mají pocit, že jim v životě nic samo nespadlo do klína. Tito lidé si svůj úspěch tvrdě odpracovali. Jsou to silné osobnosti, které jsou připravené udělat všechno pro to, aby dosáhly vytyčených cílů. Tito lidé bývají velmi talentovaní a schopní.

Zelená

Zjevila se vám v osmisměrce jako první zelená? Pak to značí, že jste velmi dobrotivý, laskavý a velkorysý člověk. Když vidíte, že je někdo v nouzi, automaticky mu nabídnete pomocnou ruku. Jste podporou pro své blízké, kteří vás potřebují. Jste vlivný člověk, který umí zaujmout druhé.

Zábavný kvíz: Vyberte si jeden ze symbolů. Volba určí, zda byste se měli zbavit negativní energie, úzkostí či zábran

svetzeny.cz

Žlutá

Jste člověk, který nesnese negativismus. Máte optimistický náhled na život a snažíte se zbavit se negativní energie kolem vás, ať už se jedná o toxické lidi nebo emoce. Chcete žít radostný život a často se smát, jen tak něco vám nepokazí náladu. Snažíte se zdržet se negativních emocí jako je nenávist a hněv.

Oranžová

Padla vám jako první do oka oranžová? Tato barva symbolizuje teplo, štěstí a vřelost. Jste velmi veselý člověk, se kterým je legrace. Vyzařuje z vás energičnost a laskavost. Zároveň v sobě máte vlastnosti červené a žluté, tj. jdete si odhodlaně za svými sny a nesnášíte, když je někdo přehnaně negativní.

Hnědá

Jestliže jste jako první našli hnědou, značí to, že jste čestný člověk, který stojí nohama pevně na zemi. Jste nesmírně zodpovědná osobnost, která ctí své závazky. Co slíbíte, to dodržíte. Jste rodinný typ, vaši blízcí jsou vám vším. Ostatní vás považují za skvělého kamaráda, na kterého je spolehnutí.

Zdroj: 24hviralphotos

Lev, kočka, pes nebo delfín: Jaké zvíře jste podle osobnosti vy?

svetzeny.cz