Přejít k hlavnímu obsahu

Výklad mariášových karet na červen 2024: Jana Rubešová odkrývá, co nás čeká a nemine

Jste zvědaví, co přinese první letní měsíc? Pokud vás zajímají věci mezi nebem a zemí a kromě horoskopu věříte i předpovědi karet, nahlédněte do výkladu známé kartářky Jany Rubešové. Upozorňuje, na co se v červnu připravit, čeho se vyvarovat a čemu se věnovat se zvýšenou pozorností.

Červen se jeví obecně jako pozitivní měsíc. Jsou tu karty radosti a energie, kterou budeme čerpat od lidí, s nimiž je nám dobře. Nezůstávejte doma, vyrážejte do společnosti, kde najdete pozitivitu a radost. Karty jsou nakloněny dovoleným, výletům, tak jak to má v tomto období být. Nic by nemělo bránit v tom, abychom si tyto chvíle užili. Na druhou stranu nezapomínejme ani na ztišení. Někdy je dobré být jen sami se sebou, v přírodě, chodit bosí v trávě ve vodě a propojit se tak se Zemí a Vesmírem. V takových momentech se vám bude snáze poslouchat intuice a napojíte se na své srdce.

Očekávejte také zvýšenou potřebu sounáležitosti, kdy budete chtít být více se svou rodinou, pečovat o své bydlení. Bude příhodná doba pustit se například do budování, rekonstrukce nebo třeba jen malování bytu či domu. Je vhodný čas vyhodit věci, které nám již neslouží.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Co čeká vaše číslo v červnu 2024. Pětka značí změnu, svobodu i dobrodružství

Červen 2024 je tady a s ním přichází nejen teplé počasí, ale také nové energetické vibrace, které ovlivní náš život. Numerologie je starodávná věda, která nám může pomoci pochopit, jaké výzvy a příležitosti nám tento měsíc přinese. Pojďme se podívat na numerologickou analýzu června 2024. Co čeká právě vaše číslo?
svetzeny.cz

Pozor na toxické lidi kolem vás

Kolem nás jsou lidé, kteří se chovají doslova jako energetičtí upíři. Vysávají nás a nepřinášejí nám do života nic dobrého. Počítejte s tím, že se v následujících týdnech takové typy lidí ve vašem životě mohou objevovat častěji. Dejte si na ně pozor a nenechte se vyčerpávat. Je zde patrná i nespokojenost a strachy, jejichž sjednocujícím prvkem jsou autority. Až zbytečně vás mohou trápit úzkosti z lidí, kteří by vám chtěli něco přikazovat, zejména pak na celospolečenské úrovni. Nevěřte všemu, co vždy slyšíte nebo čtete v médiích. Důvěřujte svým pocitům.

Buďte v souladu sami se sebou

Vnímejte svoje srdce, poslouchejte svůj vnitřní kompas. Nebojte se ptát se, pokud máte dilema. Snažte se nyní posouvat se na své duchovní cestě, silné energie vás v tom podpoří. Pusťte si film z oblasti osobního rozvoje, přečtěte si knížku, dívejte se kolem sebe. V této souvislosti mě napadá připomenout ono známé rčení „když je žák připraven, učitel se vždy dostaví“. Ten správný člověk vám vždy do cesty přijde.

Je také zajímavé, že se v současné době duchovně probouzí mnoho mužů, i oni hledají cesty, jak žít naplněný život v souladu sami se sebou. Bude jich stále více. 

Čtěte také: Kdy je nejlepší jít na operaci, podepsat smlouvu nebo se milovat: Astrologie to ví přesně

Astrologie může být cenným nástrojem pro načasování důležitých životních událostí. Ať už plánujete operaci, podpis smlouvy, nebo chcete vylepšit svůj intimní život, hvězdy vám mohou nabídnout užitečné rady a poskytnout potřebnou jistotu.

Výklad karet pro oblast zdraví

Zaměřme se v tomto období na naši naši duši, na naše mentální zdraví. Protože jak víme, je propojeno s fyzickým tělem. Dopřejte si třeba jen krátký pobyt v lázních, nějakou relaxaci, odpočinek. Čistěte hlavu i tělo. Je důležité vyvarovat se co nejvíce chemii, které je kolem nás více než dost. Dopřejte si aloe vera, chlorellu, pijte hodně čisté vody. Neškoďte vědomě svému tělu. Je to důležitější, než kdy jindy.

Co můžete podle karet očekávat v lásce

Červen nabídne cesty, propojování, milostné poměry. Je tady hodně známostí, aférek, letních flirtů a intimních dobrodružství. To vše spojuje lehkost a radost. Na druhou stranu je ale důležité posilovat doma to, co je s vámi v souladu. Hýčkejte si svůj partnerský vztah a lásku, pokud nemáte potřebu hledat někoho jiného. 

Čtěte také: Jak konečně vyhrát v loterii: Vezměte si na pomoc numerologii a sázejte na jistotu

Loterie může být symbolem naděje na finanční nezávislost a splnění snů. A jelikož je pravděpodobnost výhry často mizivá, někteří lidé se přiklánějí k alternativním metodám, jako je numerologie, aby zvýšili své šance. Víte, jak čísla využít ve svůj prospěch?

Karty odkrývají, co nás čeká v oblasti financí

Karty jsou pozitivní, červen přeje hojnosti. Je však důležité, abyste si neblokovali peníze a zdroj příjmů. Dovolte si do života pustit hojnost, protože Vesmír ji má pro každého. Záleží jen na nás, pokud přijde i k nám. Buďme vděční a pokorní, pak můžeme mít všechno. Nebojte se dávat, ale také se naučte přijímat, a to ve všech ohledech vašeho života.

Výklad kartářky pro oblast práce

V této oblasti se budeme cítit jako na houpačce. Jsou tu peníze, ale zároveň i určitá nespokojenost. Mnoho lidí už nechce pracovat jen kvůli finančnímu ohodnocení, potřebují mít ve výsledku radost. Když dělá člověk to, co ho baví a dává mu to smysl, bude se mu dařit. Karty ukazují nové projekty, kterým je potřeba dát čas. Pokud cítíte, že něco chcete udělat, pusťte se do toho. Dejte Vesmíru najevo, že něco skutečně chcete a nebojte se požádat o pomoc. Odhodlejte se říci si o zvýšení platu, pokud cítíte, že za svoji práci nejste dostatečně ohodnoceni. Právě teď je vhodný čas. 

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku," říká Jana Rubešová.

Zdroj článku