Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď na měsíc červen: Na které osoby si musíte dávat pozor, jak to bude s láskou, financemi a zdravím?

Přinášíme vám velkou tarotovou předpověď na červen. Jaké karty budou vládnout prvnímu letnímu měsíci v tomto roce? Zjistěte, co vám karty předpovídají v milostném životě, práci, financích a zdraví. Rovněž se dozvíte, na jaké osoby si tento měsíc musíte dát pozor.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop na červen: Problémy v práci, finanční nestabilita i hádky s partnerem. Co čeká vás?

Čínský horoskop vznikl před mnoha staletími. Zjistěte, co vám předpovídá pro měsíc červen. Bude to měsíc velkých změn, hlavně co se týče kariéry a financí. Jak ovlivní vaše znamení, na co se můžete těšit a čeho se vyvarovat?
svetzeny.cz

Láska – Král mečů

Info ikona
Král mečů

 

V máji kraloval Rytíř mečů, který nám do životů přinesl harmonii, nové vztahy a spoustu lásky. Nyní ho střídá Král mečů, se kterým přijde určité vystřízlivění. Tato karta totiž říká, že rozum vítězí nad srdcem. Nebudeme se tedy rozhodovat pod vlivem emocí, ale pouze racionálně. Může dojít k tomu, že nám spadnou růžové brýle a partnera uvidíme najednou v jiném světle. Bohužel je tato karta spjata s nehezkým chováním, pojí se s chladnými vypočítavými lidmi s tyranskými sklony. Pokud jste v květnu potkali novou lásku, tak pozor na to, jak se nový partner nakonec „vybarví“. Rozhodně netolerujte jeho nevhodné chování k vám. A také si dobře prověřujte nové známosti, opravdu to pro nezadané není dobrá karta, buďte opatrní. Pokud jste stále sami a nikdo nový není na obzoru, je možné, že v červnu potkáte někoho, kdo se vám bude opravdu líbit, ale jeho požadavky budou přemrštěné, možná vás bude už krátce po seznámení chtít měnit k obrazu svému, nedovolte to. Význam Krále mečů už však není tak zlý, co se týče stálých vztahů. Tam Král mečů symbolizuje, že s vaším partnerem dojde k hlubšímu propojení na emoční i intelektuální úrovni. V červnu si budete dobře rozumět a snadno se shodnete na řešení situací, které nastanou.

 

Peníze – Tři pentakly

Info ikona
Tři pentakly

 

Tři pentakly jsou pozitivní kartou, symbolizují spolupráci, vzdělávání, tým, vize a sny, úspěchy, uznání a odměny. Červen by měl být finančně příznivý. Je to karta, která se úzce pojí s prací a podnikáním. Říká, že vaše dosavadní úsilí a tvrdá práce se nyní zúročí, a vy budete následně odměněni. V červnu se tedy bude přidávat a také se mohou vyplácet bonusy za dobře odvedenou práci, těšit se můžete i na další zajímavé benefity. Tato karta se vždy pojí s týmem lidí, takže se nemusíte bát, že by prémie dostal jen někdo, dojde k spravedlivému rozdělení. Také tato karta hovoří o tom, že vám vstoupí do života nějaký zkušenější kolega, který obor zná lépe než vy. Pokud dáte na jeho rady, v budoucnu z toho budete profitovat. Pakliže jste nedávno začali podnikat, Tři pentakly vám předpovídají přímo raketový růst vašeho byznysu. V červnu se vám bude skvěle dařit. Pokud jste v minulosti měli nějaké finanční problémy, tento měsíc se situace zlepší.

Mohlo by se vám líbit

Numerologická předpověď na měsíc červen: Milostný trojúhelník, románek v práci i ztráta peněz. Která událost je předpovězena právě vám?

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď na měsíc červen. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v červnu čeká. Obecně se dá říct, že červen bude plný změn – pozitivních i negativních. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz

Zdraví – Dva poháry

Info ikona
Dva poháry

 

Dva poháry jsou velmi příznivou kartou, co se týče zdraví. Zejména dávají naději těm, kteří se dlouhodobě léčí s nějakou nemocí, v červnu by se měl váš stav zlepšit. Obecně je to karta, která ve zdravotním významu značí návrat k normálu a do rovnováhy. Pozor si však musíte dávat na stresové situace, ty jediné by mohly negativně ovlivnit průběh vaší léčby. Nerozčilujte se kvůli maličkostem, snažte se být co nejvíc v klidu a odpočívejte. Také vám velmi pomůže sociální kontakt, podpora přátel a rodiny může být na cestě k uzdravení nápomocná. Tato karta se pojí i s početím a těhotenstvím, pokud otěhotníte v červnu, tak je tu větší šance, že se vám narodí dvojčata.


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Mohlo by se vám líbit

Horoskop nevěry: Které znamení vás bude nejčastěji podvádět? Zjistěte, zda mezi ně patří i váš partner

Ptáte se, jestli by vás byl schopný váš partner podvést? Zjistěte si jeho předpoklady k nevěře díky znamení horoskopu. Připomínáme jenom, že výjimka potvrzuje pravidlo a ne na každého tyhle výklady pasují.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: tato znamení zvěrokruhu každého soudí. Mezi tento výčet patřit nechcete

Tři znamení zvěrokruhu, která podle hvězd každého soudí a posuzují. Doporučujeme začít cvičit trochu tolerance, soucitu a pochopení. Patříte do tohoto výčtu i vy nebo je vaše znamení empatické a nesoudí lidi na první pohled?
svetzeny.cz