Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologická předpověď na měsíc červen: Milostný trojúhelník, románek v práci i ztráta peněz. Která událost je předpovězena právě vám?

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď na měsíc červen. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v červnu čeká. Obecně se dá říct, že červen bude plný změn – pozitivních i negativních. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.

Jak vypočítáte své životní číslo?

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3

Pak už jen stačí najít své životní číslo v seznamu a přečíst si červnovou předpověď.

Mohlo by se vám líbit

Váš červnový horoskop je tady!

Čtěte dále a zjistěte, co si připravily hvězdy na následující měsíc pro vaše znamení zvěrokruhu. Čeká vás červen plný štěstí a lásky nebo se budete modlit, aby už už byl u svého konce? To zjistíte za malou chvíli. Stačí pokračovat ve čtení.
svetzeny.cz

Životní číslo 1

V červnu byste si konečně měli dopřát nějaké volno. Tvrdě jste pracovali a zasloužíte si ho. Udělejte si více času jen pro sebe, ať si pořádně odpočinete. Je čas přestat si brát vše k srdci a uvolnit se. Jděte se bavit, vyzkoušejte nový koníček a obklopte se přáteli. Tato změna rutiny vám pomůže. Ve vaší práci to byl poslední dobou jeden velký chaos, ale v červnu nastane klidné období. Rovněž se vám bude lépe dařit po finanční stránce a ve vztazích.

Životní číslo 2

V práci to tento měsíc bude náročné, bude na vás vyvíjen obrovský tlak, v důsledku toho se budete cítit frustrovaní. Dejte si pozor, ať si tyto negativní pocity nepřenášíte do vašeho osobního života. Najděte způsob, jak být produktivnější a lépe využít svůj čas. Je nutné si kromě práce udělat čas i na své koníčky a oddechnout si. To vám ve výsledku dodá více energie i v pracovním životě. Tento měsíc si musíte dávat velký pozor na své finance, hlavně si spořte peníze a neutrácejte velké sumy. Mohou totiž přijít nenadálé výdaje. K blízkým se snažte být vřelejší a vídat se s nimi častěji, cítí se odstrčení kvůli tomu, že všechen čas trávíte v práci.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Zapojte fantazii a odpovězte na 6 otázek, dozvíte se o sobě překvapivě pravdivé věci

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci? Pak postačí, když zapojíte fantazii a odpovíte na šest jednoduchých otázek. Test je založen na imaginární představě procházky hradem, kdy zapojíte fantazii a vyberete si jednu možnost nejbližší vaší představě.
svetzeny.cz

Životní číslo 3

Červen vám přinese spoustu neočekávaných událostí, proto se ani nesnažte věci plánovat. Bude to hektický měsíc plný dynamických změn. Budete se muset vždy přizpůsobit aktuální situaci. Důležité je pochopit, že nastanou události, které nemáte možnost změnit. Tvrdohlavost a neústupnost se vám tento měsíc mohou vymstít. Na druhou stranu je zde vidět šance na kariérní posun, pokud ukážete, jaký talent ve vás dřímá. Pakliže podnikáte, vlastníte nemovitost, nebo jste v poslední době investovali peníze, tento měsíc se vám zúročí, očekávejte vyšší zisky. A na závěr rada pro nezadané, je čas vyrazit na dovolenou, numerologie vám předpovídá, že při cestování můžete poznat nového partnera.

Životní číslo 4

Červen bude ve znamení překážek. Je možné, že váš vztah čeká nějaká zkouška, ale jako partneři v ní obstojíte. Červen je pro vás důležitý měsíc z hlediska dořešení záležitostí ve vztazích. Pokud jste určitou věc z minulosti nevyřešili, tento měsíc nadešel čas to uzavřít jednou pro vždy. Jednejte čestně a otevřeně, vyplatí se vám to. Emoce se ve vás budou hromadit, pozor, ať nevybouchnete. Pokud váš vztah ustojí tento měsíc, posílí ho to. Neopomíjejte pracovní záležitosti, máte šanci na povýšení, oddělte osobní život a kariéru.

Mohlo by se vám líbit

Krása podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, co vás činí neodolatelnými pro druhé

Každý z nás je něčím krásný. Astrologové hovoří o tom, že jednotlivá znamení zvěrokruhu mají vždy jeden až dva výrazné rysy, které je činí neodolatelné pro druhé. Zjistěte, jaká je vaše přednost a co vás činí krásnými.
svetzeny.cz

Životní číslo 5

Tento měsíc budete hodně hloubat a přemýšlet nad životem. Hlavně nad tím, čeho v životě chcete dosáhnout. Mohou se objevit i pocity viny, že nepracujete dostatečně usilovně. Je potřeba si tento měsíc uspořádat životní priority. Vaše práce bude tento měsíc na druhé koleji, nebudete se schopni na ni plně soustředit. Nicméně je možné, že dojde k pozitivní změně na vašem pracovišti poté, co si promluvíte s nadřízeným či kolegou. Není vhodný čas na větší utrácení, hlavně si neberte žádnou půjčku, ani neuzavírejte nové smlouvy.

Životní číslo 6

Tento měsíc získáte konečně odměnu za svou usilovnou práci. Nebojte se požádat o povýšení či zvýšení platu. Bude se vám dařit i na úrovni vztahů, tento měsíc dovedete i z vašich nepřátel udělat přátele. Dosáhnete čehokoliv, co si zamanete. Také budete oplývat sebevědomím a nebudete se bát učinit důležitá rozhodnutí. V partnerském vztahu vám to bude klapat, jen pozor na hádky ohledně financí. I přes menší „žabomyší války“ v domácnosti nakonec zavládne klid a pohoda.

Mohlo by se vám líbit

Co o vás prozradí umístění vašich mateřských znamének? Souvisí s vašimi minulými životy i vaší osobností

Některé kultury si do dnešní doby znaménka spojují s pověrami, událostmi z minulých životů, mýty, rituály a osobnostními rysy. Vše se odvozuje od umístění mateřského znaménka. Někteří lidé dokonce věří, že znaménka vznikají na místech, kde jste se v minulém životě poranili. Zjistěte, co o vás vypovídá to vaše.
svetzeny.cz

Životní číslo 7

Červen bude ve znamení pocitu prázdnoty. Konečně jste se svou usilovnou prací dostali tam, kde jste chtěli být a teď přemýšlíte, kam dál. Můžete se cítit unavení, vyčerpaní a bez nálady, dostavit se mohou i pocity vyhoření. Jste frustrovaní z toho, že nové nápady nepřicházejí a vy zůstáváte stát na místě a nikam se neposouváte. Na konci měsíce se to však zlomí a vy si vyjasníte, kam chcete v budoucnu směřovat. To vám zvedne náladu, ale připravte se na to, že v druhé polovině roku budou následovat vzlety a pády. Rovněž zažijete bouřlivé období, co se týče partnerského vztahu, dost pravděpodobně se ocitnete v milostném trojúhelníku.

Životní číslo 8

Červen vám dává příležitost začít něco nového, bude se to týkat vašeho pracovního života. Možná změníte práci, dostanete za úkol realizovat nový projekt, nebo přijde jiná kariérní příležitost. Každopádně z této změny budete nadšení. Tento měsíc nebudete mít příliš času na odpočinek a koníčky. Nicméně vám to nebude tolik vadit, protože ve vás bude přetrvávat euforie z kariérních změn. Ve vaší numerologické předpovědi se píše, že se možná zapletete s kolegou v práci. Snažte se tomu vyhnout, do budoucna by vám to mohlo způsobit problémy a ohrozilo by to vaši kariéru.

Životní číslo 9

Tento měsíc budete pro ostatní „vrbou“ a rádcem. Řada vašich známých s vámi bude řešit své problémy. Budete jim schopni dobře poradit, jen se nepouštějte do oblasti financí, pokud se s vámi někdo bude bavit ohledně investic, které se vám budou zdát rizikové, raději mu to nedoporučte. Červen pro vás bude ve znamení romantiky. Pokud jste zadaní, užijete si krásné společné chvíle. Nezadaní mají tento měsíc velkou šanci se seznámit. Také se u vás objeví nečekaná návštěva, bude to osoba, která žije daleko od vás a rozhodne se vás překvapit.

Mohlo by se vám líbit

5 znamení, která jsou nejlepšími sexuálními partnery

Znamení zvěrokruhu mohou hodně říci o charakteru člověka. Znamení zvěrokruhu také dokáže zjistit, kdo je/ bude v posteli skvělý, což vám rozhodně může pomoci při hledání toho pravého partnera.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu mají magnetickou osobnost

Existují lidé, kteří bez námahy přitahují ostatní svým zářivým charismatem. Zejména tato znamení zvěrokruhu jsou známá svou magnetickou osobností. Patříte mezi ně i vy?
svetzeny.cz