Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 24.5.-30.5.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Tarotové karty

 

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení věří na zázraky. Patříte mezi ně?

Tato tři znamení zvěrokruhu mají skutečně štěstí – narodila se s pozitivním pohledem na život a pevně věří v zázraky. Závidíme jim, protože ve všem vidí to lepší, a proto mají často dobrou náladu a být v jejich okolí je skutečnou výhrou.
svetzeny.cz

 

Karta č.1: 9 holí

Info ikona
9 holí

 

Tato karta značí, že jste v polovině cesty k řešení. Něco vás aktuálně trápí a chcete, aby už to odešlo, ale bohužel tato situace ještě nějaký čas potrvá a tento týden se budete ještě potýkat s nepříjemnostmi. Je potřeba sesbírat poslední zbytky sil a vše dotáhnout do konce. Tato karta vám dává najevo, že ač už se cítíte naprosto vyčerpaní, ještě v sobě máte vůli vše zdárně dokončit. Zároveň je tato karta varováním před potížemi. Také může naznačovat selhání a neúspěch, který se týká záležitostí, které jste v poslední době řešili. Nenechte se však odradit, brzy vás čekají lepší zítřky, jen teď musíte ještě vytrvat.

Láska a vztahy – Pokud jste momentálně zadaní, 9 holí značí, že aktuálně prožíváte těžké období ve vztahu. Nemusí se to týkat jen vás dvou, ale také vnějších okolností, které vám do vztahu zasahují. Tato karta vám říká, že tyto potíže překonáte, ale jen pokud v sobě najdete sílu pokračovat. To nejhorší už je za vámi. Je možné, že tento týden s partnerem budete řešit i nějakou záležitost týkající se vašich minulých vztahů. Pokud jste nezadaní, 9 holí pro vás znamená, že si stále nesete nějakou špatnou zkušenost z minulého vztahu a bojíte se navázat vztah nový. K tomu vás ale karta vybízí, abyste nechali minulost minulostí a šli dál. Jen pozor na nového partnera, tato karta značí zvýšenou opatrnost, ať se znova nespálíte.

Finance a kariéra – Tento týden se v práci budete cítit už naprosto vyčerpaní a přemýšlet, zda je vaše kariérní dráha ta správná. Vytrvejte, úspěch je na dosah. Co se týče financí, 9 holí značí finanční problémy. Tento týden se mohou objevit neočekávané výdaje, a tak budete muset sáhnout do svých rezerv. Dost možná si seženete i nějakou brigádu, abyste tyto výdaje pokryli. Karta vás nabádá, ať si tento týden dáváte pozor na peníze, obzvláště na hotovost.

Zdraví – Pokud se s něčím léčíte, může se tento týden dostavit pocit únavy a vyčerpání. Tato karta vás vybízí k tomu, abyste sebrali poslední sílu a vytrvali. Nevzdávejte se, jste na dobré cestě k uzdravení. Tato karta také upozorňuje na možnost, že se vám vrátí nějaký zdravotní problém, který už jste považovali za vyléčený.

Mohlo by se vám líbit

Indiánské znamení zvěrokruhu: Zjistěte, které ze 12 znamení náleží právě vám

Znamení zvěrokruhu jako Lev, Štír nebo Beran Indiáni neznají. To je způsobeno skutečností, že v indiánské astrologii nezáleží na souhvězdích, ale rozhoduje stav přírody (rostliny, zvířata, skály, větry a roční období).
svetzeny.cz

Karta č. 2: 9 pentaklů

Info ikona
9 pentaklů

 

Vytáhli jste si naprosto úžasnou kartu, která značí samé dobré věci – finanční stabilitu, úspěch, zisk, spokojenost, svobodu a prosperující obchod. Pojí se také s radostnými událostmi – těhotenstvím a narozením miminka. Tato karta říká, že za svou tvrdou práci budete tento týden odměněni. Čeká vás opravdu skvělý týden, kdy vám do života vstoupí jen to nejlepší. Odměňte se za svůj úspěch, nechte se hýčkat, zasloužíte si to. Je to také karta krásy a půvabu, nastal vhodný čas podstoupit kosmetickou proceduru, na kterou jste před tím neměli čas.

Láska a vztahy – Tato karta do vztahů přináší stabilitu a prosperitu. Partner vám tento týden nabídne svou podporu, protože budete pracovně hodně vytížení. U párů také tato karta značí, že se dostaly do bodu, kdy mají mezi sebou vše vyřešené a čeká je velmi harmonický týden. Pokud se snažíte o miminko, tento týden by mohla přijít pozitivní zpráva. Ti, kteří jsou nezadaní, si budou tento týden svou nezávislost hodně užívat. Po novém partnerovi toužit nebudou, jsou spokojeni single. Zvláště muži, kteří si vytáhli tuto kartu, se budou těšit velkému zájmu žen a dost možná potkají okouzlující dámu, která bude o několik let starší než oni a učaruje jim.

Finance a kariéra – Tento týden budete odměněni za svou tvrdou práci. Pokud podnikáte, dosáhnete výrazných zisků. Zaměstnanci se mohou těšit na prémie a bonusy. Konečně si v práci vydechnete a zvolníte. Tato karta také může značit odchod do důchodu či pracovní pauzu. Finančně se vám tento týden bude dařit skvěle, peněz budete mít dostatek. Pokud jste do něčeho v poslední době investovali, peníze se vám dobře zhodnotí. Také se tato karta pojí s koupí nemovitosti či pozemku, pokud jste dlouho hledali vhodné bydlení, tento týden by se mohlo naskytnout.

Zdraví – Tato karta značí pevné zdraví, tento týden se budete cítit naprosto fit. Pokud se léčíte s nějakou nemocí či zraněním, tento týden se váš stav zlepší. Dále se karta pojí s těhotenstvím a porodem.

Karta číslo 3: Poslední soud

Info ikona
Poslední soud

 

Soud je kartou přeměny. Je to bájný pták Fénix, který se zrodí znovu ze svého popela. Tato karta vám říká, že je potřeba upustit od svých starých zvyků a přestat žít v minulosti. Nastal čas posunout se vpřed. Tento týden vás čekají pozitivní změny. Budete muset učinit rozhodnutí, abyste se definitivně odpoutali od minulosti. Pokud s někým vedete soudní spor, nastane v této záležitosti tento týden pozitivní posun. A také je to karta znovu shledání, tento týden se potkáte s osobou, na které vám záleží a dlouho jste se neviděli.

Láska a vztahy – V partnerství si tento týden dejte pozor na svá slova, můžete být navzájem k sobě až příliš kritičtí, což vyústí v hádky. Snažte se věci řešit v klidu. Pokud chcete, aby váš vztah vzkvétal, je potřeba si přestat vyčítat chyby z minulosti. Tento týden váš vztah budou řešit i ostatní za vašimi zády. Pokud se o tom dozvíte, povzneste se nad to. Také Poslední soud značí, že vás s partnerem může čekat odloučení v tom smyslu, že jeden z vás na čas bude muset odjet do zahraničí. Nezadaným tato karta doporučuje, aby se neunáhlili a nenavázali vztah s někým, kdo je okouzlil, ale nic o něm ještě nevědí. Pokud tento týden potkáte někoho nového, dejte si dostatek času na to se vzájemně poznat.

Finance a kariéra – Poslední soud značí, že tento týden bude vaše práce důkladně posuzována. Dejte si proto pozor na to, ať podáte dobrý výkon. Zvláště si hlídejte dodržování termínů. Také byste měli být opatrní na peníze. Rozhodně tento týden nedělejte velké nákupy, ani neinvestujte. Také Poslední soud říká, že může nastat situace, kdy o peníze přijdete kvůli své nedbalosti. Pozor na rychlou jízdu a nedodržování dopravních předpisů.

Zdraví – Poslední soud je velmi pozitivní kartou, co se týče zdraví. Znamená uzdravení, pakliže se s něčím léčíte, očekávejte jen dobré zprávy ohledně vašeho zdravotního stavu.


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovú numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com 

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Zapojte fantazii a odpovězte na 10 otázek, dozvíte se o sobě překvapivě pravdivé věci

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci? Pak postačí, když zapojíte fantazii a odpovíte na deset jednoduchých otázek. Test je založen na imaginární představě procházky v lese, kdy si sami zvolíte, co vás zde potká.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Najděte svého strážného anděla, který vám v životě pomáhá podle dne, kdy jste se narodili

Každý máme svého strážného anděla, který nad námi bdí a snaží se nám pomáhat na naší strastiplné cestě životem. K tomu, abyste zjistili, který z mocných andělů stráží právě vás, pomůže jednoduchý numerologický výpočet.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Runy podle data narození: Předurčují váš osud, co vás v životě čeká a nemine?

Existuje celkem 24 run, přičemž každý člověk má svou narozeninovou runu, která mu předurčuje jeho osud. Někteří lidé s hraničními daty narození dokonce mají runy dvě, pokud jste to vy, přečtěte si výklad obou dvou run.
svetzeny.cz