Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení věří na zázraky. Patříte mezi ně?

Tato tři znamení zvěrokruhu mají skutečně štěstí – narodila se s pozitivním pohledem na život a pevně věří v zázraky. Závidíme jim, protože ve všem vidí to lepší, a proto mají často dobrou náladu a být v jejich okolí je skutečnou výhrou.

Bez ohledu na to, jak obtížná se situace jeví – možnost zabořit hlavu do písku a rezignovat na celou situaci pro následující znamení zvěrokruhu nepřipadá v úvahu. Pokud sem patříte, jste pozitivní, plní energie a vždy věříte, že se všechno v dobré obrátí.

Blíženci

Veselé znamení zvěrokruhu má neuvěřitelně optimistický a pozitivní vztah k životu. Když se v práci, v soukromém životě nebo v lásce nedaří, Blíženci nikdy nezahrabávají hlavu do písku. Vzdušné znamení si pak jednoduše říká, že se brzy stane zázrak a že například dostane novou vysněnou nabídku práce.

Lev

Kosmos učinil vaše srdce čárkami radosti, lásky, výbuchu smíchu a dětské fantazie. Máte vysoké sebevědomí a taky silnou myšlenku, že vše dopadne dobře ve váš prospěch. Vaše síla myšlenky je vskutku obdivuhodná! Držíte palce především sobě, ale pokud máte někoho opravdu rádi, dokážete být parťák, kterého touží míz po svém boku každý.

Střelec

Věčně optimistický Střelec! Někdy je až otravné, jak všechno vidíte pozitivně, ale okolí vás zbožňuje. Dodáváte jim pozitivní auru, dobrou náladu a lidi, kteří jsou na dně mají štěstí, když vás mají poblíž. Pomáháte přátelům v nouzi, umíte jim zvednou náladu i jim dodat kuráž a energii, když jsou v koncích. Vás mít – to je poklad největší!

Mohlo by se vám líbit

Indiánské znamení zvěrokruhu: Zjistěte, které ze 12 znamení náleží právě vám

Znamení zvěrokruhu jako Lev, Štír nebo Beran Indiáni neznají. To je způsobeno skutečností, že v indiánské astrologii nezáleží na souhvězdích, ale rozhoduje stav přírody (rostliny, zvířata, skály, větry a roční období).
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Co muži považují za sexy: Jednoduché způsoby, jak ho přimět, aby si vás všiml

Máte sexy kolegu nebo kamaráda, ale nevíte, jak upoutat jeho pozornost jako žena. Nevadí. Svět ženy přichází s tipy, které vám pomohou nenápadně a nenuceně zajmout. Kdo ví, třeba z toho bude láska jako z románu!
svetzeny.cz