Přejít k hlavnímu obsahu

Co muži považují za sexy: Jednoduché způsoby, jak ho přimět, aby si vás všiml

Máte sexy kolegu nebo kamaráda, ale nevíte, jak upoutat jeho pozornost jako žena. Nevadí. Svět ženy přichází s tipy, které vám pomohou nenápadně a nenuceně zajmout. Kdo ví, třeba z toho bude láska jako z románu!

Tyto tipy a triky vám pomohou upoutat pozornost muže, kterého máte v hledáčku. Přiznejme si to, muži mohou být těžko čitelní. Je důležité vyhnout se hraní mentálních her, ale pokud chcete upoutat pozornost člověka, existují jisté způsoby.

1. Úsměv

Muž si vždy všimne ženy, která působí příjemně, je usměvavá a umí se radovat ze života. Nemusíte se přetvařovat, ale umět se zasmát, udělat si ze sebe legraci nebo mít dobrou náladu jen tak, je k nezaplacení a muži si toho všímají.

2. Neskrývejte se v rohu

Ano, ano, známe ty romantické filmy, kde největší puťka okouzlí toho největšího alfa samce, ale bavíte se zde pořád o filmech. My žijeme v reálném světě a v něm si vás musí muž všimnout. Pánové si všimnou, když je žena aktivní a nesnaží se hrát hru na schovávanou.

Mohlo by se vám líbit

Jak okamžitě vypadat štíhlejší? Tyto stylové triky vám pomohou i bez diety

Pojďme si říct, že každá z nás máme nějakou partii, kterou bychom rádi vylepšili. Pomoci nám můžou tipy, které naši postavu opticky zeštíhlí. Objevte je se Světem ženy a vyhněte se častým módním chybám.
svetzeny.cz

3. Požádejte o pomoc

Nezávislé ženy jsou sexy, ale muž se jednoduše potřebuje cítit potřebný. Muži mají v sobě zakódováno, že chtějí pomáhat. Nemusíte ho prosit o hlouposti, abyste vypadala jako neschopná, ale zeptejte se ho na něco, o čem opravdu nic nevíte nebo si nechte jen říct názor na určitou věc.

4. Mluvte o svých koníčcích

Mluvte o maličkostech, které vám dělají radost. Zmiňujte, že chodíte do fitka, na procházky přírodou nebo mluvte o čemkoli, co vám dělá radost. Muži mají rádi ženy, které dokáží svůj volný čas využít a nejsou pouze „klíštětem“.

5. Podívejte se mu do očí

Vztahová terapeutka radí, abyste se nebála přímého očního kontaktu. Muži zjistí, že jste sebevědomá a navíc, pohled z očí do očí nikdy nevyjde z módy. Je to sexy, důvěrné a upoutáte tím jeho pozornost. Samozřejmě se jedná o letmé pohledy, nesmíte na něj upřeně civět celou poradu – to by mohlo vyvolat opačný efekt.

6. Poděkujte

Poděkování není známka slabosti, ale vychování a toho, že si uvědomujete, že pro vás muž něco udělal. Podle vztahové poradkyně se muži dokáží opravdu naštvat, když jim žena nepoděkuje. Funguje to fifty fifty – i správně vychovaný muž si je vědom, že musí umět poděkovat a prokázat, že si váží gesta, které pro něj žena udělala.

Mohlo by se vám líbit

Chcete svačit bez výčitek? Zde jsou potraviny, které obsahují minimum kalorií

Hledáte dobrotu, která vás zasytí, pochutnáte si a zároveň nepřiberete? Připravili jsme pro vás seznam potravin, které mají minimum kalorií a můžete jich v podstatě sníst, kolik chcete.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Skutečný příběh luxusní společnice (6.díl): Jaké sexuální praktiky muži chtějí nejčastěji vyzkoušet - Trojka

Jednou z nejčastějších mužských sexuálních fantazií je trojka. Pánové, zčásti ovlivnění sledováním porna, prohlížením všemožných lechtivých obrázků, kde se k sobě tisknou vnadné krásky, si rádi představují, jaké by to bylo mít dvě kočky najednou, se vším všudy.
svetzeny.cz