Přejít k hlavnímu obsahu

Jak okamžitě vypadat štíhlejší? Tyto stylové triky vám pomohou i bez diety

Pojďme si říct, že každá z nás máme nějakou partii, kterou bychom rádi vylepšili. Pomoci nám můžou tipy, které naši postavu opticky zeštíhlí. Objevte je se Světem ženy a vyhněte se častým módním chybám.

1. Tmavé džíny

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak vypadat štíhlejší, je nosit tmavé džíny. Světlé džíny jsou skvělé a trendy, ale tmavé džíny vás „udělají“ delší a štíhlejší. Snažte se také vyhnout džínám, které jsou volnější nebo mají různé potisky.

2. Vysoký pas

Vysoký pas zvýrazní sice naše boky, ale krásně vytvaruje naši postavu. Největší chybou jsou „bokovky“. Nejen, že dají vyniknout výrazně našemu pozadí a bokům, ale také nám často před těsné džíny vykouknou „madla lásky“. Nevypadá to dobře a postava pak nevypadá hezky tvarovaná.

3. Ne volným šatům

Volné a oversize šaty jsou pohodlné, ale opticky nás zvětšují. Přidejte pásek a opět se vytvoří krásná postava alá přesýpací hodiny. Zvýrazníte pas a stehna s hrudníkem tím pádem lehce zaniknout. Na první pohled všechny upoutáte hubeným pasem a ne neforemnými šaty.

4. „Zvonáče“ 

Džíny „zvonáče“ se opět vrací do módy a není to žádná chyba. Opticky prodlouží naše nohy a my tím pádem vypadáme hubenější. Jsou obzvláště lichotivé pro ženy, které mají větší boky, zadek a stehna.

5. Podpatky

Tento módní trik je známý a není třeba ho opakovat stále dokola. Postava je vyšší, tím pádem opticky štíhlejší. Nemusíte volit vysoké jehly, ale alespoň boty na klínku nebo sandály s vyšší platformou.

6. Jednobarevné oblečení

Potisky na oblečení, kytičky a další vzory jsou skvělé. Pokud ale chcete vypadat „delší“ a štíhlejší noste jednobarevné oblečení. Pokud přece jen nosíte rádi potisky, mějte na paměti, že ta místa, kde máte potisk je pro okolí viditelnější a zaměří se na něj.

7. Výstřih do V

Abyste zvýraznili svoje křivky, je lepší nosit oblečení s výstřihem do V. Pokud je vaším cílem minimalizovat poprsí a vypadat, že máte delší trup, výstřih do V je tím pravým pomocníkem.

8. Šperky

Posledním tipem je být strategický, co se šperků týče. Dlouhý náhrdelník s přívěskem má sílu prodloužit trup stejným způsobem jako véčkový výstřih. Je to jednoduchý způsob, jak přidat délku horní části těla. Pamatujte, že kamkoli umístíte své šperky, tam budou oči vašeho okolí.

Mohlo by se vám líbit

Chcete vypadat mladší? Těchto 5 účesů vám uberou roky

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou koruna krásy. Díky vhodně zvolenému účesu můžete omládnout o pár let. Zapomeňte na zažitý mýtus, že kvůli tomu musíte ostříhat svou dlouhou hřívu. V článku vám přinášíme tipy na pět účesů, které ubírají roky, ze kterých si vybere každý.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Pět věcí, které musíte udělat, když se budete cítit osaměle

Osamělost je všude kolem nás a má docela velký dopad na naši psychiku. Jsou lidé, kteří dokáží být se svými myšlenkami, všem něco nás dokáže samota potrápit. Jak zabojovat a nenechat se „zdeptat“? Naučte se nepropadat pocitu osamění.
svetzeny.cz