Přejít k hlavnímu obsahu

Skutečný příběh luxusní společnice (6.díl): Jaké sexuální praktiky muži chtějí nejčastěji vyzkoušet - Trojka

Info ikona
Fantazie

Jednou z nejčastějších mužských sexuálních fantazií je trojka. Pánové, zčásti ovlivnění sledováním porna, prohlížením všemožných lechtivých obrázků, kde se k sobě tisknou vnadné krásky, si rádi představují, jaké by to bylo mít dvě kočky najednou, se vším všudy.

Nikdy jsem neměla bohužel to štěstí (i když stále doufám, že to třeba ještě jednou přijde) užít si náhodnou, neplánovanou, nikým neorganizovanou trojku – prostě, jak se říkalo na střední, se někde s někým vykousnout a nezávazně si užít všech krás ženského i mužského těla.

A myslím si, že tenhle sen má spousta lidí. Ale většina z těch, kteří trojku zažili, ví, že to bylo trošku jinak. Erotické sny o tom, jak se seznámíme v plážovém či hotelovém baru a po pár drincích se přesuneme na pokoj, jsou extrémně vzrušující.


Předchozí díly:

  1. Proč je lepší využít služeb společnice, než věnovat čas milence?
  2. Jaké typy mužů si objednávají společnice - Požitkář
  3. Jaké typy mužů si objednávají společnice - Zoufalec
  4. Proč si nás muži objednávají? Muž Lovec
  5. Proč si muž zaplatí společnici i přes to, že vám sex spolu funguje?

Realita všedních dnů však bývá o trochu míň rajcovní. Obvykle podobné jedince, chtivé nezávazného sexu, v barech nepotkáváme, takže nám nezbývá nic jiného než lovit na seznamkách nebo vyhledat jako partnera/partnerku do trojky placený doprovod, ale to jen za předpokladu, že váš stálý partner/partnerka se sexem ve třech souhlasí.

Skutečný příběh luxusní společnice: Proč si muž zaplatí společnici i přes to, že vám intimní život funguje?

svetzeny.cz

Pánové po podobných fantaziích touží mnohem častěji než ženy, takže se velmi často jedná výlučně o jejich sen, který buď z důvodu ostychu, či předpokládaného nepochopení nesdílí se svojí stálou partnerkou, takže rovnou hledají slečny dvě, se kterými mají možnost své sny uskutečnit.

I když jsem otevřená nejrůznějším sexuálním experimentům a vzrušuje mě zkoušet vše nové, tak představa, že si mám užívat se slečnou, kterou neznám, a klientem, který si nás na to všechno objednal, mě nikdy nerajcovala. Většina mých klientů byla zadaná, ve vlastním zájmu byla tedy dost obezřetná, aby si domů z diskrétního setkání krom blaženého výrazu nedonesli i něco navíc, co by pak bylo nutné řešit ve venerologické ambulanci. O neznámé slečně, kterou ani netušíte, kde dotyčný potkal či si ji objednal, netušíte předem vůbec nic. Může to být Vaše známá, spolužačka, kdokoliv, koho při podobné situaci opravdu potkat nechcete. Čím víc lidí se podobného setkání účastní, tím větší pravděpodobnost prozrazení tu je. Nikdy jsem se nebála toho, že by měl o mě potřebu mluvit klient, ale cizí slečna, která žije ve stejném městě si může klidně někde pustit pusu na špacír.

Skutečný příběh luxusní společnice (4.díl): Proč si nás muži objednávají? Muž Lovec

svetzeny.cz

Zkrátka představa další cizí ženy v hotelovém pokoji nikdy nepatřila do portfolia mých erotických fantazií. Na blogu jsem kdysi psala o tom, jaké fígle nejrůznější společnice používají, aby před klienty zamaskovaly, že se vůbec neznají a vidí se v tu chvíli před hotelem poprvé.

Každopádně zažít trojku s někým, kdo je vám blízký, kdo se vám líbí, byť se jedná o naplánované rendezvous, je úplně jiný šálek kávy – který, jak věřím, by si přála ochutnat spousta z nás. Jsem vděčná, že jsem si podobné chvilky mohla užít díky svojí kamarádce z Londýna, i když teda pořád věřím, že jednou na dovolené potkáme nějakou sexy kočku v plážovém baru…

Důvodem toho, proč jsem nikdy nevyhledávala organizované setkání, bylo, že naladit se na jednoho člověka není snadné, ale s troškou empatie a chutě je to snadno řešitelné. Dokázat ale vyladit hned při prvním setkání touhy alias choutky více než dvou zúčastněných stran považuji za téměř nadlidský výkon. Pokud chcete zažít skvělé prožitky z milování ve třech, porozhlédněte se tedy ve svém okolí a vyberte si někoho, s kým si snadno dokážete představit vášnivé chvilky, spíš než na seznamce.


KDO JE LUCIE HŘÍŠNÁ?

Během vysokoškolského studia se setkávala s gentlemany z nejrůznějších koutů světa, dělala jim nejenom společnost, ale plnila i jejich nejrůznější sexuální přání. Její rodina a přátelé o jejím životním stylu netušili. „Nikdo se mě nikdy do očí nezeptal. A já nemám potřebu zacházet do přílišných detailů. Moje oblíbené rčení je, že pravda je pružná,“ říká. Svou kariéru v této branži před rokem uzavřela, má „normální práci“ a partnerský vztah. Od roku 2018 Lucie píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí tipy na svůdné krajkové prádlo či erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slasti života, což je velká škoda. „Čas na krásný, naplněný,vzrušující sexy život je tady a teď,“ říká. Přes blog ji oslovilo nakladatelství Fortuna Libri s nabídkou napsat knížku, která vyšla pod názvem Můj tajný život.

Skutečný příběh luxusní společnice (3.díl): Jaké typy mužů si objednávají společnice - Zoufalec

svetzeny.cz

Skutečný příběh luxusní společnice (2.díl): Jaké typy mužů si objednávají společnice - Požitkář

svetzeny.cz