Přejít k hlavnímu obsahu

Skutečný příběh luxusní společnice (7.díl): Co muži nejčastěji chtějí vyzkoušet – Áčko

Info ikona
Luxusní společnice

Určitě jste zažily, že nejvíc květin, komplimentů a pozvání na rande jste dostávaly od mužů, kteří se vám ani trochu nelíbili. Tak trošku mi přijde, že zákon přitažlivosti je v tomhle případě lehce zlomyslný a trošku si z nás všech utahuje, a to platí bez výjimky na všechno, pokud něco mít nemůžeme, něco je zakázané či nedostupné, tím víc potom pochopitelně prahneme. Asi něco na tom příběhu z bible o zakázaném ovoci bude, že.

A přesně tohle platí i o análním sexu. Spousta žen jej odmítá, protože mají špatnou zkušenost vzniklou chybou nedostatečné lubrikace či příliš horlivého partnera. Takže při představě, že jim kdokoliv cokoliv strká do zadečku, rovnou hlasitě křičí ne. Dalším důvodem odmítání řeckého sexu, jak bývá anální sex nazýván, je, že se doslechly o bolestivosti, případně jim připadá styk do řitního otvoru nechutný. Mnoho můžu touží vyzkoušet si i druhý užší otvor, který ženské tělo nabízí, právě proto, že ne s každou partnerkou mají možnost si něco podobného vyzkoušet.


Předchozí díly:

  1. Proč je lepší využít služeb společnice, než věnovat čas milence?
  2. Jaké typy mužů si objednávají společnice - Požitkář
  3. Jaké typy mužů si objednávají společnice - Zoufalec
  4. Proč si nás muži objednávají? Muž Lovec
  5. Proč si muž zaplatí společnici i přes to, že vám sex spolu funguje?
  6. Jaké sexuální praktiky muži chtějí nejčastěji vyzkoušet - Trojka

Což je přesně ten důvod, který činí z análního sexu tak poptávanou službu. Pochopitelně ne všechny dívky, které nabízejí svůj čas a sexuální služby výměnou za finanční odměnu bez ohledu na to jakým způsobem a kde to probíhá, poskytují tento specifický servis, kterému se přezdívá áčko. Je proto řazen mezi takzvané extra služby placené extra.

Jak to tedy je? Touží všichni muži po vyvrcholení do užší dírky? Rozhodně ne, najdou se i tací, kterým to přijde nechutné, ale většina mužů chce zjistit jaké to je, alespoň jednou za život. Jestli se jim to zalíbí je otázka, ale většina pánů je z nového těsnějšího pocitu sevření jejich chlouby nadšená.

Skutečný příběh luxusní společnice (1.díl): Proč je lepší využít služeb společnice, než věnovat čas milence?

svetzeny.cz

Potkala jsem klienty, jednalo se většinou o gentlemany ve středním a pokročilejším věku, kteří cíleně hledali společnici, která jim umožní tuto fantazii splnit. S nimi se obvykle nejednalo o nějaké divoké anální orgie, byli vzrušení na maximum, už ze samotné představy, takže ejakuovali téměř ihned po vsunutí údu mezi půlky.

Předpokládat, že každý klient vystříkne chvilku po zásunu do análního otvoru, je naivní. Rychlost vyvrcholení se dá malinko ovlivnit pomocí různých triků, ale závisí na více okolnostech, celkové atmosféře, míře jiskření i chemii, která buď je nebo není. Naopak je mnoho mužů, kteří si cíleně domlouvají schůzky, při kterých si chtějí užívat především tento servis, jedná o zkušené milovníky análních hrátek, kteří si vychutnávají hluboké zásuny v nejrůznějších pozicích, rádi do předehry zapojují i nejrůznější kovové, skleněné či vibrující kolíčky.

Záměrně vyvrcholení odkládají, aby si mohli přirážení do konečníku užívat co nejdéle. Velmi často platí, že čím víc vybavený dotyčný je, tím víc se mu pronikání do menšího otvoru líbí.

Proto je největší hloupost se k análnímu sexu nutit, at už je váš motiv finanční nebo se toužíte zavděčit partnerovi, prohloubí to leda váš odpor a předstíraným sténáním stejně nikoho neohromíte. Vždy jsem si nechávala otevřená zadní vrátka, respektive možnost je mít zavřená při nových setkání. Nikdy jsem neslibovala nemožné, upřímně jsem říkala, že si chci áčko užít, ne ho přežít, takže uvidíme. Možná to některé klienty odradilo, mě se alespoň nikdy nestalo, že bych odcházela ze schůzky s bolestivým zážitkem či penetrací konečníku.

Skutečný příběh luxusní společnice (6.díl): Jaké sexuální praktiky muži chtějí nejčastěji vyzkoušet - Trojka

svetzeny.cz

Naopak jsem díky jednomu klientovi a jeho neskutečné zásobě análních korálí, dild a vibrátorů objevila jak slastné může postupné dráždění konečníku být. V dnešním článku s vámi nechci sdílet tipy na to, jak se dokázat uvolnit a následně si anální styk užívat, to najdete stejně jako doporučení na nejrůznější pomůcky, díky kterým natrénujete uvolnění svěračů, na stránkách mého blogu. Anální sex, ať už chuť ho vyzkoušet nebo nemožnost si jej užívat s partnerkou, je dalším z důvodů, proč si muži objednávají společnice.


KDO JE LUCIE HŘÍŠNÁ?

Během vysokoškolského studia se setkávala s gentlemany z nejrůznějších koutů světa, dělala jim nejenom společnost, ale plnila i jejich nejrůznější sexuální přání. Její rodina a přátelé o jejím životním stylu netušili. „Nikdo se mě nikdy do očí nezeptal. A já nemám potřebu zacházet do přílišných detailů. Moje oblíbené rčení je, že pravda je pružná,“ říká. Svou kariéru v této branži před rokem uzavřela, má „normální práci“ a partnerský vztah. Od roku 2018 Lucie píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí tipy na svůdné krajkové prádlo či erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slasti života, což je velká škoda. „Čas na krásný, naplněný,vzrušující sexy život je tady a teď,“ říká. Přes blog ji oslovilo nakladatelství Fortuna Libri s nabídkou napsat knížku, která vyšla pod názvem Můj tajný život.

Skutečný příběh luxusní společnice: Proč si muž zaplatí společnici i přes to, že vám intimní život funguje?

svetzeny.cz

Skutečný příběh luxusní společnice (4.díl): Proč si nás muži objednávají? Muž Lovec

svetzeny.cz